Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397975/bmid_rekni-neco-legracniho-fV6-397975.jpg 4 701 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Drunk Dial , 2017

Katana83
07.09.2019 5 z 5

Autorka mě zatím ničím nezklamala. Parádní oddychovka.

MiliKry
21.08.2019 1 z 5

Bohužel jsem knihu nebyla schopna dočíst. Mám ráda love story, al tohle bylo pro mě preslazene a pretazene za vlasy.

DominaCZ
08.08.2019 1 z 5

No jó no...
z Indky se srostlým obočím se stala luxus Kardašijánka, která "kámošovi" posílá svou p**el a vysoký podpatky.
On je namakanej borec jak z Bondi beach.
Jsou prostě nááááááádherní.
To nemůže dopadnout jinak než jak to dopadlo.
A v tom je mínus tý knihy.
Trochu originality a jinakosti by to chtělo.

Maja256
02.08.2019 4 z 5

Kniha se četla velmi rychle. Je to spíše takové oddechové čtení, ale nic velkého nečekejte :)

__Vev__
25.07.2019 2 z 5

Jako jo, přežila jsem to. Nebudu lhát, některé pasáže jsem zběsile přeletěla očima. Temné minulosti mě absolutně nezasáhly a výrazy typu "kun*****" mě poměrně štvaly. A to jsem sama sprostá.
Slabý průměr.

kanitsuj
18.07.2019 2 z 5

Příběh se četl rychle a dobře, jeho jazyková úroveň se v tomto případě dala snést, ale velký dojem ve mne nezanechal. Mému vkusu nevyhovovaly sociální aspekty života obou hlavních hrdinů, nedokázala jsem se s nimi vůbec ztotožnit a jejich tajemství byla spíše směšná než šokující:-)

Izabell
04.07.2019 3 z 5

Vcelku příjemné čtení s několik "wau" efekty.
Několikrát jsem se dojala a ukápla mi slza. Nápaditý, neotřelý děj.

Damonka12
17.06.2019 5 z 5

Úžasný kniha, dobře se čte a je vtipná. Takové knihy jsou úžasné a mohla bych je číst pořád. Doporučuji.

Péťa1950
17.06.2019 2 z 5

Taková oddechovka k vodě v nynějším horku. Trochu lehké Ameriky do té vážné Evropy.

malazluta
07.06.2019 3 z 5

Kniha je příjemná a je už z počátku jasné, jak to všechno dopadne. Žádný zásadní zvrat se nekonal ... takový průměr.

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Bylo neskutečně fajn si po dlouhé době přečíst takovou oddychovku.

Landon se mi zdál akorát až příliš rozumný, ale i tak jsem si ho oblíbila.

Myslím, že si musím vytvořit víc takových klišoidních nedělí.

Ano, sice je tato kniha jedno velké kliše, ale co.

Někdy je to potřeba.

VenuseV
15.05.2019 1 z 5

Nápad to byl dobrý a téma mě docela zaujalo, ale zpracování mě neoslovilo vůbec. Ještě tak první dvě třetiny se mi docela líbily. Ale konec už jsem se musela donutit dočíst. Vadilo mi, jak to na konci bylo hrozně krkolomně ukecané a ty náhlé zvraty z toho udělali argentinskou telenovelu.

lucie2952
05.05.2019 4 z 5

Tahle autorka to opravdu umí! Zatím mě bavily všechny její knihy a tato nebyla výjimkou. Dala bych plný počet hvězd, ale jednu musím ubrat za to, že kapitoly nebyly i z pohledu Landona (epilog byl málo)

Etule
04.05.2019 3 z 5

Taková poměrně nereálná pohádka. Dost věcí mi tu vadilo, ale číst se to dalo. :-) Landon byl sympaťák, ale vážně dost nereálný. :D
Takové neurazí, ani nenadchne.

genikuxik
03.04.2019 4 z 5

Před touto knihou jsem četla stejný žánr a kniha měla vynikající hodnocení. Tato kniha má o dost nižší hodnocení, nicméně je rozhodně o dost lepší. U knihy jsem se nasmála, do 75 % mi ubýhala velice svižně. Avšak ke konci to bylo zbytečně zdlouhavé a už nudné, proto strhávám jednu hvězdičku. 85 %

elleyne
26.03.2019 3 z 5

Ale joo, napsaný hezky. Snad není spoiler, pokud napíšu, že je od první stránky jasné, jak to dopadne. Líbila se mi, asi jako často u těchto knih, více první půlka.

IvettKremrová
19.03.2019 5 z 5

Krásný příběh a lehce za polovinou knížky nečekaný zvrat. Příběh se mi líbil a určitě si přečtu i ostatní tituly od této autorky :))

Pohodarka84
10.03.2019 5 z 5

Tahle kniha pro mě byla dost osobní záležitostí, našla jsem sed v tom příběhu.

trynitrix
06.03.2019 4 z 5

Kniha fajne docela jsem se i bavila ale až moooc velká náhoda ohledně tématu a pak vývoje ale co jde o to si u knihy odpočinout a zasmát se :-)

Rozinka28
01.02.2019 4 z 5

Zase trochu jiný příběh, který se zabývá tématem adopcí z obou jeho stran. Chvílemi mi přišlo, že autorka neví, na kterou dějovou linku se soustředit více - na tu adopční nebo na tu erotickou mezi hlavními hrdiny. Ale konec dobrý, všechno dobré.