Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397975/bmid_rekni-neco-legracniho-fV6-397975.jpg 4 701 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Drunk Dial , 2017

alcahanca
01.04.2021 5 z 5

Někdy přijde knížka v pravý čas, když ji čtete, víte, že je to přesně ono, co zrovna potřebujete. I když je to odpočinková četba, četla se dobře a byla i vtipná. Zátka od vína byla nejlepší;-)

Vendulik
31.03.2021 4 z 5

Taková klasická Wardova. Příjemné oddechové čtení. Kniha mohla být malinko napínavější, hlavně mezi hlavními hrdiny. Ale mě se kniha líbila.

KláraH.
24.03.2021 5 z 5

Vtipné, překvapivě vtipné! U pasáží s otcem jsem se smála nahlas. Moc se mi to líbilo, a ikdyž někdy mi to přišlo lehce nereálné, fakt jsem se bavila. Škoda, že v názvu není to tolikrát omílané "mi, mohla bych zařadit do Čtenářské výzvy, takhle chybí 2 písmena...

Knihajeradost
21.03.2021 4 z 5

Kniha byla krásná, vtipně napsaná, nahlas jsem se u ní smála. Akorát zápletka byla, pro mě, velmi slabá a tak strhávám jednu hvězdičku.

lihate
01.03.2021 4 z 5

Jelikož miluju duo Ward & Keenland, tak jsem byla zvědavá i na tuhle knihu. Obě autorky jsou skvělé a miluju jejich knihy. Všechny jejich knihy mají jistotu, že se skvěle čtou a nejde se od nich odtrhnout. Stejně tak i tahle. Líbí se mi způsob, díky kterému se opět setkali, jelikož sama dobře vím, že za doprovodu vína jsem schopná zavolat komukoliv. Zamilovala jsem si starostlivost a empatičnost s jakou přistupoval Landon k Raně. Líbí se mi, že kniha se zabývá smutným a vážným tématem, který může být reálný. Navíc je kniha okořeněná dávkou vtipu a humornými historkami, takže jsem se neustále bavila.

"Možná že to není skutečná chyba, když se z ní člověk poučí."

petraLI
21.01.2021 5 z 5

V celku pěkně napsaná kniha. Sice nic nového, ale přesto odpočinková četba. Kniha se čte opravdu dobře, jelikož styl psaní autorky je poutavý.

lukonka
19.01.2021 4 z 5

Ke knize jsem si odskočila od jedné rozečtené série, abych si dala pauzu. Chvilku trvalo než jsem se zacetla, proto dávám o jednu hvězdičku méně.
Líbilo se mi téma, které bylo zvolené a ke konci se víc rozvíjelo. Každopádně Lenny tam byl úlet, kterého klidně mohli vynechat a psát pouze o vztahu s Lilith, i tak by to byl hezký příběh

Klaaarka
16.01.2021 5 z 5

Cetla jsem uz temer vsechny knihy dua Keeland- Ward. Tahle je jedna ze dvou,ktera mi chybela - vzhledem k nizsimu hodnoceni nez maji knihy techto autorek. Nicmene se mi vlastne strasne libila. Je trochu jina nez ostatni a prijde mi,ze ma vetsi presah nez klasicka “jednohubka” na jeden vecer. Za me plny pocet a doporuceni.

pollyn
08.01.2021 2 z 5

Nevím proč, ale představovala jsem si ji jako princeznu Bosanu ze Třech veteránů. Asi proto se mi moc nezamlouvala.

Anniee
27.12.2020 5 z 5

Prvně jsem si říkala, že nebudu dávat pět hvězdiček, že dám jenom čtyři. Že to není úplně kvalitní literatura. Ale potom se mi to rozleželo...

Sice je to klasická erotická romantika, ale v neobyčejném kabátě. Neobyčejní hlavní hrdinové a jejich neobyčejné setkání. Hlavně ale ty osudy, osudy, který jsou reálný. Autorka umí do romantiky vnést přesah, za což si jí neskutečně vážím. V každé knize má zpracovaný nějaký problém a to, jak se jím hlavní hrdinové prokousávají. A sice má (díky bohu) šťastné konce, ale i v nich je ukrytá realita.

Díky za to.

Lee7
21.12.2020 4 z 5

Smutný životní příběh dvou lidi, kteří si navzájem dokázali pomoci.. díky humoru jsem se velmi bavila a konec se mi líbil..

janaky
13.12.2020 5 z 5

Kniha, s ktorou som sa nasmiala až až. Niekedy sa minulosť dokáže ukázať v prítomnosti. Úplne geniálne napísané.

ovecka535
25.10.2020 5 z 5

Odpočinková kniha, některým pasážím jsem se musela nahlas smát. Jo,pěkný příběh.

bk7
14.10.2020 5 z 5

Jedna z těch propracovanějších a krásných tvoreb autorky. :-)

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Pekna knizka dej aj postavy sa mi pacili :)

Ella161
19.08.2020 4 z 5

Rana mi přišla jako hodná holka. Někdy byla trochu ustrašená či naivní. Musím jí ale pochválit, nebo spíš ji obdivuji, jak se vypořádala s vlastním životem, který neměla moc jednoduchý. Byla hodně společenská a trávila čas Lilith, což bylo od ní moc pěkné. Akorát mi lezlo na nervy, jak neustále omílala, že pro Landona tancuje a jak si ho představuje. Avšak jejich telefonáty, kdy si vyprávěli různé historky ze životů, jsem zbožňovala. Hlavně Rana přidala vždycky něco vtipného. Přišlo mi trochu nelogické, že našla jeho číslo na googlu. A opravdu to bylo jeho číslo, i když se jeho jménem muselo jmenovat x dalších lidí. To je však jen taková malinká chybička. Landona bych mohla popsat jedním slovem -pohodář. To se na něho hodí nejvíce. Většinou byl uvolněný, neměl problém se svěřit s osobnějšími věcmi a hlavně to byl velký sympaťák. S Ranou se skvěle doplňovali a moc jsem jim to přála. Pěkný, nenáročný i nápaditý příběh. Autorka opět nezklamala.

Kristy.Seb
11.08.2020 4 z 5

Tohle mě bavilo. Bylo to vtipné, bylo to zamilované a bylo to dojemné.

Nikola_
30.07.2020 4 z 5

Fajn oddychovka, ale už jsem od Wardove četla lepší

Tesset
20.07.2020 4 z 5

Taková průměrná oddechovka. Občas vtipná, občas ne. Postavy se taky daly i ten děj nebyl úplně marný. Znám lepší, ale i daleko horší. Tahle patří k té lepší části.

Zuzana207
24.06.2020 4 z 5

Knihám od Penelope sa vždy poteším, ale mám pocit, že tento príbeh mal oproti ostatným trošku ťažší začiatok. Rana mi pôsobila trochu zakomplexovane, ale ako sa dej rozbiehal, všetko začalo dávať zmysel. Napokon sa z toho vykľula celkom fajn oddychovka.