Řeka bohů

Řeka bohů nádherně a barvitě popisuje strhující příběh ze starého Egypta. Z části je podložen skutečnými události i historicky doloženými postavami a z části geniálně vymyšlen. Koho zajímá starověký Egypt a hledá správnou knihu, Řeka bohů je ta pravá.

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199/reka-bohu-8Zh-199.jpg 4.61554

Řeka bohů (1.)

River God (1993)

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, OSNA - Ostravské nakladatelství

Kniha Řeka bohů

McLovin

Taito mě neskutečně sral. Chytrej jak rádio všude byl všechno znal a co neznal to vzápětí zdokonalil.

Kubajzz

Pekna knizka ;)

Alíša236

Čekala jsem víc. Kniha se četla dobře, vypravěč je autor dobrý, prostředí zajímavé, ale nebylo tam nic co dělá dílo špičkovým dílem. Za rok, za dva, nebudu vědět o čem to bylo.

estrius

Tita je co se vědeckého přínosu týče egyptská verze Járy Cimrmana :)

Deninka_87

Kniha, kterou jsem četla před mnoha lety a poté se k ní nejednou vrátila. Podrobný popis krajin, postav i situací, možná někdy až moc.

Pavelpi

Nádherná kniha,která mě docela dostala.Ze začátku jsem byl dost nedůvěřivý,ale s pokračujícími stránkami jsem od knihy odcházel,co nejméně a od půlky jsem to vzal na jeden zátah.A udělal jsem dobře,protože se mi to moc líbilo a určitě se pustím i do dalších dílů.

Misan1993

Dlouho trvalo, než jsem se do knížky pustil. Ale když jsem jí vzal do ruky, už to šlo rychle. Být časově neomezený, tak padla na jeden zátah :)

Jarda403

Tohle se čte jedním dechem :-)

Egypt starověký Egypt

Wilbur Smith