Psáno s lítostí

Psáno s lítostí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459203/bmid_psano-s-litosti-dQr-459203.jpg 5 214 60

Regret Duet série

Hadley odmalička snila o pohádkovém životě. Přála si potkat toho pravého a žít šťastně až na věky. Málokdy se ale věci vyvíjí podle našich představ, a tak Hadley nečekaně otěhotní po sexu na jednu noc. Caven by si nikdy nepomyslel, že se jeho život ve vteřině obrátí naruby, dokud nenajde na prahu ležet miminko, zachumlané v tenounké dece, a dopis, v němž se píše, že má dceru. Netrvá dlouho a Caven si život bez malé Rosie nedovede představit. To jediné, čeho se bojí, je, že se matka jeho dcerky vrátí a bude ji chtít zpátky. Protože to, co provedla, se nedá omluvit... nebo ano... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Written With Regret , 2019

1casper
14.07.2022 5 z 5

Knihu jsme přečetla prakticky na jeden zátah na dovolené na pláži.
Příběh Cavena a jeho malinké dcery Rosalie mě dostal.
Je napsána pro mě hodně sugestivně, hlavně začátek, kdy dostane Caven čerstvě narozenou Rosalii.
Děj mě úplně vtáhnul, ale ten konec, ten mě dostal.
Tohle by mě nenapadlo ani omylem.
Rozhodně doporučuji, stojí za přečtení.

Těším se na druhý díl.

Toledo
30.06.2022 5 z 5

Páni, nemohla jsem knihu odložit. V hlavě jsem měla spoustu scénářu, jak se příběh vyvine, ale konec mě dostal. To jsem opravdu nečekala.
S radostí se pustím do dalšího dílu, protože je to skvěle napsané.

pydla
19.06.2022 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Začátek slibuje traumatický zážitek, který prostupuje celým příběhem. Caven, hlavní hrdina knihy, je sympatický a uvěřitelný. Děj vás nese příběhem, zdá se že už víte konce, a v tom, šťoura Cavenův brácha a .... konec knihy.
Chvílemi je příběh laděn dramaticky, chvílemi romanticky i eroticky, aby vás nenápadně odvedl od tématu. Citové brnkání se autorce vydařilo. Nedá mi, než hned pokračovat druhým dílem Psáno s nadějí.

Kekik
07.06.2022 5 z 5

Strhující prolog mě dostal do kolen.
Celý příběh mě dostal. Autorka mě nezklamala. Získala si mě již předchozí dvoudílnou sérií. Takže jsem věděla, co čekat. A přesto jsem nebyla tak úplně připravená. Nebyla jsem připravená na tolik bolesti, tolik pocitů viny, tolik zdrcujících zážitků, bolestných vzpomínek.

Anotaci jsem si četla několikrát. A to z toho důvodu, že mi tam něco nesedělo. Z hlediska spoilerů se k tomu nechci dále vyjadřovat, ale mé tušení, že tady je nějaký šmodrchel, bylo správné.

Rozhodně se těším na druhý díl. Tentokrát si dám oddych. V předchozí sérii jsem oba díly přečetla za sebou. Zde si mezi čtení vložím minimálně jednu jinou knihu.

Termaap
25.05.2022 5 z 5

Pro mě je kniha velmi příjemným překvapením. Vůbec jsem o ní neslyšela, narazila jsem na ni jen náhodou při slevách, kdy mě zaujala svým názvem i obálkou, ke konečnému rozhodnutí ke koupi pak značně přispělo její vysoké hodnocení zde na databázi (které jsem svými pěti hvězdičkami jen podpořila).

Druhý díl už si bez přečtení prvního spíše nekupuji, ale v tomto případě jsem klidně mohla. Potřebuji se do něj co nejdříve pustit a dozvědět se, jak to s hlavními hrdiny nakonec dopadne.

Od knihy můžete očekávat napětí, milé, úsměvné a místy až dojemné situace, překvapivé zvraty, ale i romantiku. Mě příběh pohltil už od začátku a jen nerada jsem od něj odcházela.

lucie.sela
13.05.2022 5 z 5

Jestli jsem se ohledně knih od Martinez něco naučila, tak je to neotvírat první díl dokud nemám po ruce i ten druhý. Stejně jako u předešlého duetu Nejtemnější úsvit si neumím představit číst sérii s odstupem. Příběh utíkal opravdu plynule a nenašla jsem žádné "omáčkové" kapitoly. Vše do sebe krásně zapadá a vy si užíváte jízdu, ale najednou se blíží konec a....bum všechno je jinak. Začnou se objevovat dílky, které jste ani nepostřehly, že chybí a chytáte se za hlavu jak je tohle možný? Opravdu musím autorku pochválit za to jak si dokáže s příběhem a myslí čtenáře pohrát. Doufám, že se dočkáme dalších knih od autorky a udrží si takovou laťku i nadále :)

moma08
13.05.2022 5 z 5

Tohle není ani možné, dneska jsem jí vzala do ruky a přečtenou jsem jí během pár hodin!
Ten děj mně naprosto pohltil.
Je to krásná knížka a ten konec? Myslím, že ještě dneska budu do pozdních nočních hodin číst druhý díl.
Tuhle autorku si dávám do oblíbených!

petit-a.nge
13.05.2022

Vážně takový konec? :-) Krásná kniha.

simona5372
11.05.2022 5 z 5

Naprosto super! Knížka mě úplně nadchla.

viweb
19.03.2022 2 z 5

Mě se to nelíbilo. Příběh roztahaný na skoro 300 stran, vadilo mi, že se autorka pořád vracela k prvotnímu problému. Kdyby to bylo pojato jako zpověď u psychiatra, sonda do duše obětí tak ano ale v tom případě bych po knize s tímhle žánrem nesáhla. Za mě slabý kousek. Škoda!

Nuttelka
14.02.2022 5 z 5

No páni! Asi ani nemám slov... tohle je jízda od začátku do konce, kdy konec vás vystřelí z trenek a rovnou po hlavě do pokračování, protože tento děj se do vás pořádně zakousne a nepustí. Jak už je tu zmíněno, kniha má v sobě úplně všechno, všechno procítíte do úplně poslední emoce a jen si přejete se zase hezky poskládat dohromady a doufat ve šťastný konec. Tohle si prostě chcete přečíst, ale hned s pokračováním po ruce.

evineckY
05.02.2022 5 z 5

Teda ! V této knize je úplně všechno - drama, vtip, charismatický chlap, erotika, romantika,
Rosalee - všechno kolem ní a ten konec, který vás posadí na zadek a zůstanete hledět s otevřenou pusou. Doporučuji.

clarkens
02.02.2022 5 z 5

Naprosto skvělá knížka přečtená jedním dechem. Doporučuji si pořídit rovnou druhý díl!

jeny-v
01.02.2022 5 z 5

Fakt obdivuji literáty, kteří umí zpracovat takový "bolavý" příběh do knižní podoby a učiní nás přemýšlivými. První díl mě zaujal hned od začátku dramatickým dějem, rozplétáním emotivní minulosti, následně romantickou linkou obklopenou vírou a láskou, ale také proložený humornou konverzací otce s dcerou. Zamilovala jsem si všechny postavy: Cavena - tvrďáka i sympaťáka, Hadley - nešťastnou umělkyni, Iana - pohodáře a skvělého kámoše, Beth - nekompromisní parťačku, Trenta - nedůvěřivého bráchu a hlavně Rosalee - roztomilou cácorku. Konec "se stínem Willow" mě dostal, tak jdu na druhý díl.....

Lofda
01.02.2022 5 z 5

Páni! Tahle knížka mi sedla téměř vším, takže moc děkuji mým oblíbeným "kolegyním" zde na DK, že mě na autorku a tento příběh přivedly! A také DĚKUJI za upozornění, že kniha je v podstatě rozdělena na dva díly (proooč??!!) - takže já jsem včera ještě běžela do knihovny a teď rovnou plynule přecházím na pokračování, nemůžu se dočkat ;-) PS: miluju tu úžasnou malou Rosalee a především kvůli ní doufám ve šťastný konec!

Danago
31.01.2022 5 z 5

Autorka rozhodně umí napsat knihu , tak aby se dobře četla. Chvílemi velmi emotivní, dočkáte se i trochy erotiky. Určitě hlavně romantiky. Podle mě je zápletka zajímavá a poměrně originální. Kdo zná autorčiny předchozí knihy, ten určitě očekává konec, který vás bude nutit číst ihned druhý díl, proto jsem se do knihy pustila až jsem měla druhý díl doma.Takže můžu pokračovat ihned.

barborelka
31.01.2022 4 z 5

Velmi povedený neotrepany příběh a poslední stránka me rozsekala ....už se nemůžu dočkat druhého dílu jak tahle propleteny chaos dopadne....

MakiMel
31.01.2022 4 z 5

Po poměrně ostrém začátku přišel překvapivý děj a musím se přiznat, že mě kniha celkem chytla a nemohla jsem se po velkém otazníku na konci dočkat druhého dílu. Teď s odstupem času a s tím, že jsem rozečetla druhý díl, začínám být trochu rezervovaná, nicméně do hodnocení tohoto dílu to nechci promítat.

mariva
16.01.2022 5 z 5

Kniha mě zaujala od první stránky, podobně jako ty, které jsem už od autorky četla. Líbilo se mi, jak se příběh vyvíjí a když už se zdálo, že vše dospěje k očekávanému konci, najednou je vše jinak. Netušila jsem, že existuje druhý díl a proto jsem konec nechápala. Teď abych ho co nejdřív sehnala.

Ranuncul
01.01.2022 2 z 5

Nechápu tak vysoké hodnoceni od ostatnich čtenářů

pro ženy partnerské vztahy romantika nemanželské děti

Aly Martinez
americká