Zádrhel

Zádrhel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35900/zadrhel-35900.jpg 4 25 6

Regan Reillyová série

Punčochy z toho materiálu jsou nezničitelné, neobnositelné, zkrátka věčné... Kdyby s tímhle šíleným nápadem přišel kdokoli jiný než Richie Blossom, vezli by jej vzápětí do domu bez klik. Jenže jeho předchozí výmysly prokázaly, že Richie je prototyp vynálezce balancujícího na pomezí bláznovství a geniality. Proto se průmyslová konkurence děsí toho, s čím příjde na blížící se celonárodní konvenci punčochářů. Proto je jeho nejúhlavnější protivnice Ruth Craddocková rozhodnuta nepřipustit za žádnou cenu, aby se Blossomův výrobek dostal na trh.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Snagged , 1993

Luigi1
07.11.2023 4 z 5

Dobře se to četlo ale chybu to mělo v tom,že určité pasáže byly zbytečně protahovány

vlkcz
23.06.2020 3 z 5

Ale dobré 3*. Totální oddychovka, v podstatě ani ne detektivka. Trochu mi vadilo natahování textu zdlouhavými popisy pokojů, oblečení atd., ale to už asi k americké literatuře pro ženy patří.

Han-nah
01.12.2019 4 z 5

Tak, jako komentáře přede mnou, humor, zápletka - vývoj punčocháčů. Regan, soukromý detektiv, přijede do Miami a provází nás příběhem až do vyřešení. Hezky popsána beznaděj starých lidí, kteří se mohou ocitnout na ulici, přátelství, ale i boj o získání moci nad vynálezem.

Jája92
27.06.2018 4 z 5

Netušila jsem při čtení, že čtu druhý díl, ale při čtení to ničemu nevadilo. Příběh plyne lehce, čte se snadno a je to fajn oddechovka.

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Kniha se četla sama. Zápletka, napětí, rozuzlení. Vše to mělo. První díl musím teprve přečíst.

marek1278
22.06.2015 4 z 5

Knížka se mě četla daleko lépe než první díl - i když punčochy nejsou můj šálek kávy, příběh se mě líbil, dostatečně si udržel mou pozornost. Pro mě překvapení, těším se na další příběh Regan.