Vánoce v Aspenu

Vánoce v Aspenu https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73939/vanoce-v-aspenu-73939.jpg 3 35 9

Regan Reillyová série

Soukromá vyšetřovatelka Regan Reillyová se vrací, k potěšení zástupů svých obdivovatelů, v další napínavé knize, neboť jí není dopřán odpočinek ani na lyžařské dovolené na svazích severoamerického horského střediska Aspenu, kde se zimní idyla brzy změní ve vražedný slalom.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Iced , 1994

čef
12.10.2022 3 z 5

Starosvětská průzračná detektivka, která povětšinou bohužel dost nudí a žádné větší překvapení se nekoná. Vše se motá okolo krádeží mnohamilionových obrazů, lyžování a různých večírků ve známém výletním centru Colorada. Typické čtení pro paní a dívky před sto lety.

vlkcz
12.10.2020 4 z 5

Klasická oddechovka. Luxusní prostředí, Regan místy funguje spíš intuice než rozum, ale i přes sladkobolný závěr jsem se při čtení dobře bavil.

konicekbily
08.06.2020 3 z 5

Průměrná detektivka, jejíž autorkou je dcera Marry Higgins Clarkové. Snaží se napodobit psaní jako maminka, k úplné špičce ve psaní detektivek ji čeká ještě dlouhá cesta. Nenáročná odpočinková četba to ale určitě je.

janina66
24.04.2020 3 z 5

Přečetla jsem již dříve. Taková lehká pohodová detektivka. Trochu úsměvná, psáno velice jednoduchým jazykem.

Jaruš7
26.08.2018 3 z 5

Tak 2,5*
To slibované nemělo tu správnou kadenci.

marek1278
25.01.2016 4 z 5

Pěkná čtivá knížka, s Regan se člověk nikdy nenudí, ani na horách :)

Nuny
13.08.2013 5 z 5

Mně se kniha moc líbila. Příběh u kterého nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, vše se samo naservíruje a vy jen s pokyvováním hlavy souhlasíte. Ano tak se to dalo čekat... Ano tohle jsem si přesně myslela. Přesto je dílo pěkně a lehce napsané a dávám pět hvězdiček, protože si to zaslouží.

malí
20.07.2011 2 z 5

Kniha je čtivá, ale to je asi tak vše. Zápletka velice chabá a jazykové zpracování je tak asi na úrovni, kdyby to psala středoškolačka. Doporučila bych knihu na oddechové čtení na záchodě.

Pajďulka
07.04.2011 4 z 5

Tohle už vyšlo - asi u jiného nakladatele. Kupodivu je to dobrá knížka. Dcera dokazuje, že může trumfnout matku spisovatelku. Napínavé, vtipné a má to hlavu a patu