Vánoční zloděj

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidé, kteří vybrali nádherný čtyřiadvacetimetrový smrk z městečka Stowe ve státě Vermont, aby se stal slavným vánočním stromem v Rockefellerově centru, nemají ani ponětí, že podvodník světového formátu Packy Noonan, kterého právě propustili z vězení, v něm před více než dvanácti lety ukryl drahocenné diamanty. Když se Packy dozví, že tento vzácný strom bude druhý den ráno na cestě do New Yorku, ví, že musí jednat rychle. Neví však, že ve Stowu právě pobývá detektiv amatér v sukních, někdejší výherkyně v loterii Alvira, bystré soukromé očko Regan Reillyová a jejich přítelkyně Opal, kterou Packy kdysi připravil o všechny peníze. A zrovna když se chystají na cestu domů, zjistí, že strom se pohřešuje… a že Opal zmizela....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26791/vanocni-zlodej-26791.jpg 3.151
Série:

Alvira a Willy 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Příběhy

Vydáno: , BB art
Originální název:

The Christmas Thief, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Vánoční zloděj

DvěTéčka
06. května

Příjemné poklidné detektivní krimi :)

jarkaska
01. ledna

Jedna z těch slabších knih co jsem četla. Má napínavější knihy.


Pivísek
16.11.2020

Oddechová kniha od autorek, které nezklamou! :-)

lucie2371
29.12.2019odpad!

Knihu jsem dočetla jen proto, že nerada nechávám nedočteno! Hrozně nudná a nezáživná kniha to byla...

toni-az
04.11.2018

Tak tohle bylo zlý. Opravdu zlý. Jedním slovem to bylo prostě plytké. Plytký děj (v podstatě po pár stránkách bylo jasné o čem to bude a jak to dopadne), plytké charaktery (všechny postavy až na Packyho a Mila byly naprosto totožné, většina se až do konce pletla a u některých jsem vůbec nepochopil, proč tam byly, protože nehrály žádnou příběhotvornou roli), plytké dialogy (na úrovni základní školy). Naprosto jsem nepochopil prvek puštěného plynu, když s ním nakonec nic nebylo.

Na téhle knížce mě zaujalo jedině to, že mě na ní nic nezaujalo. Žádné napětí, žádný humor, žádný nápad, snad jen náznak řemeslného zpracování. Nic než prázdná slova a ztracený čas. Jediný pozitivní aspekt - je to naštěstí celkem krátké.

slaska77
29.04.2018

Taková milá detektivka, nenadchne, neurazí, přiměřeně dlouhá, čtenář vidí vše i z pohledu zločince, takže o nějakých překvapeních nebo rozuzleních to není. Četla jsem kvůli čtenářské výzvě, jinak bych ji asi minula.

Chesterton
03.01.2018

Přečetla jsem za den na čtenářskou výzvu. To byla výzva - před očima mi ubíhal ten nejhorší americký film:(
Neuvěřitelné. Na druhou stranu velice barvité vyprávění, byť celkem o ničem:)

EvikU.
07.04.2017

Čte se to výborně. Chválím, super, dobrá spolupráce s dcerou v psaní.

1