Ďábel na jaře

Ďábel na jaře https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344088/mid_dabel-na-jare-UTr-344088.PNG 4 430 89

Většina debutantek sní o tom, že si najde manžela. Lady Pandora Ravenelová má jiné plány. Ctižádostivá mladá kráska by mnohem raději zůstala doma a věnovala se podnikání se svou novou deskovou hrou, než aby se zúčastnila londýnské společenské sezóny. Jenže jednou v noci na plese společenské smetánky padne do pasti skandálu s hříšně hezkým cizincem. Cynický prostopášník… Poté, co se léta s lehkostí vyhýbal nástrahám manželství, se Gabriel, lord St. Vincent, konečně nechal nachytat – mladou rebelkou, která se k němu ani za mák nehodí. Po pravdě řečeno, nechce s ním nic mít. Jenže pro Gabriela je temperamentní Pandora naprosto neodolatelná. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ji získal, i když se z jejich manželství z rozumu vyklube smlouva s ďáblem. Nebezpečné spiknutí… Poté, co podlehne Gabrielovu obratnému a smyslnému přesvědčování, Pandora slíbí, že se stane jeho nevěstou. Zanedlouho však zjistí, že její podnikání ji shodou náhod zapletlo do nebezpečného spiknutí – a jen manžel ji může uchovat v bezpečí. Zatímco ji Gabriel ochraňuje před neznámými protivníky, zjišťují, že smlouva s ďáblem se může vlastně ukázat jako dar z nebes…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Devil in Spring , 2017

jalejale
03.01.2018 5 z 5

Tak toto je Lisa kráľovná historických romancí..bolo tam všetko, láska, humor, dobrodružstvo a čo ma potešilo bol tam aj môj obľúbenec Sebastian St.Vincent..obálka je nádherná

Enny4
25.12.2017 5 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, nezklamala mě. Čekala jsem jen od Pandory trochu víc srandy na to jaká byla divoška... Gabriel, super kladný hrdina :) Ráda se k tomuto příběhu někdy vrátím

Janamarie
16.12.2017 2 z 5

Prostě červená knihovna, vypnout před vánočním shonem :-)

karamelka57
12.12.2017 5 z 5

Lisa nikdy nesklame.. zase skvelý originálny príbeh, priznávam, niekde v strede som sa chvíľu nudila, taká hluchá pasáž.. ale potom to zas nabralo obrátky, napätie a spád... takže už mi len ostáva dúfať, že štvrtá časť vyjde čo nevidieť. V tejto časti autorka načrtla, že to bude ešte veľmi veľmi zaujímavé....

jluky
01.12.2017 3 z 5

Tak toto bola typická Lisa /aj keď má aj lepšie romanticko-historické kúsky/ .

modranka
30.11.2017 5 z 5

Vydarený príbeh s miernou dávkou inteligentného humoru, so štipkou dobrodružstva, plný lásky a porozumenia. Páčilo sa mi, ako Pandora bojovala za svoje záujmy, ako sa jej podarilo presadiť vo svete obchodu. Páčili sa mi dialógy aj opis reálií. Proste nemôžem inak, len dať plnú dávku hviezdičiek... A teším sa na pokračovanie série, bude o doktorke Gibsonovej a tajnom agentovi Garrettovi.
Obálka oboch jazykových mutácií je elegantná.

havrmoni
26.11.2017 5 z 5

Začnu tím co jsem psala už u předchozích dílů,podobnost s Čekankami a Hathaway. Nebo tedy mě přišla na mysl jistá podobnost týkající se vlastností osob. A tady je hlavní postavou Gabriel, syn Sebastiana,který je jedním z mých nejoblíbenějších hrdinů.
Psát,že to bylo hezké, je celkem zbytečné,protože tato autorka mě ještě nikdy nezklamala a neomrzela.

lenka9778
13.11.2017 5 z 5

Příběh považuji zatím v této serii za slabší, ale 5* udělit musím. Autorka na konci knihy zanechala poslaní, pro nás a další generace, kterého si velice vážím, které mi mluvilo z duše, jelikož sama věřím v ženskou sílu a udržování toho, co za nás dříve jiné ženy vybojovaly. Jsem si jistá, že mnoho z vás nečte dál pasáže jako Poděkování či Poznámka autorky, proto cituji L.K.: "Nikdy se nepodceňujt, milé přítelkyně. Naše názory a hlasy mají svou hodnotu! Jiskry, které v sobě máte, přinesou světlo budoucím generacím, tak jako to ty skvělé ženy udělaly pro nás."

fidáš
12.11.2017 5 z 5

Lisa Kleypas je pro mě spisovatelka s velkým "S". Kniha jsem přečetla za jeden den a moc se těším na další díl z této série.