Bezohľadný darebák

Bezohľadný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326581/bmid_bezohladny-darebak-Myc-326581.jpg 4 501 501

Devon Ravenel má povesť nemravníka, ktorého čaru jednoducho nemožno odolať. Nečakane sa stáva dedičom panstva a titulu. Prestížne postavenie v spoločnosti však ide ruka v ruke s nechcenými povinnosťami. Devon sa tak nevyhne zodpovednosti ani viacerým nepríjemným prekvapeniam. Jeho panstvo sa topí v dlhoch a sídlo obývajú tri sestry zosnulého grófa, mladé dámy bez príjmu a vena. Spoločnosť im robí Kathleen, lady Trenearová, krásna mladá vdova. Jej bystrý úsudok a odhodlanie narazia na Devonovu nebezpečnú povahu. Kathleen vie, že zhýralcovi nemôže veriť, no ich vzájomná príťažlivosť sa nedá poprieť. Devon sa zaprisahá, že urobí všetko pre to, aby mu patrila. Kathleen sa márne bráni jeho prefíkanému zvádzaniu. Dokáže si ho udržať od tela a odolá bezočivému darebákovi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Cold-Hearted Rake , 2015

katy87
11.02.2018 3 z 5

Román pro ženy s pár hodně explicitními erotickými scénami. Pokud od toho nečekáte víc, tak nezklame. Já asi nebudu cílová skupina :-).

Kayla
08.02.2018 3 z 5

Bohužel kniha je pro mě velkým zklamáním. Místy byla velmi čtivá, proto dávám tři hvězdy, ale čekala jsem dle anotace trochu něco jiného...

ariel platto
21.01.2018 5 z 5

Kniha se začne číst a nemůžete přestat. Všechny postavy jsou jedinečné a ke konci jsem zjistila, že mě více baví ty vedlejší, tak se moc těším na druhý díl. Strašně jsem prožívala a záviděla noční nakupování v obchodním domě :)

Channach
11.01.2018 4 z 5

Báječná oddechovka pro chvíle pohody, propršené dny, pro chvíle s chřipkou pod peřinou s čajem s medem či zasněžené večery u hořícího krbu se sklenou vína. Více v mé recenzi v záložkách - Chrudimka.cz.

isner
02.01.2018 5 z 5

Hezký příběh, zajímavá změna bratrů z prostopášníků na majitele panství, sbližování hlavních hrdinů je krásné, vztahy Helen a dvojčat jsou vtipné i dojemné, kdo má rád romantické romány, jistě si tuto knížku zamiluje. Dala bych i víc než pět hvězdiček...

essidaven
02.01.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka, pokud nečekáte nějaké mistrné veledílo se složitou zápletkou:-)

Nikita04
08.11.2017 4 z 5

Autorka píše zajímavé knihy, vhodné na dlouhé zimní večery, když si člověk chce po náročném dni oddychnout a přitom si užít i trochu toho napětí.

rosalindaaa
08.11.2017 5 z 5

Knížka byla čtivá a už se těším na druhý díl o Helen

Adelin239
17.09.2017 5 z 5

Konečně jsem se dočkala! Lisa Kleypas je totiž opravdu skvělá spisovatelka a já se nemohla dočkat další série historicko-romantických románů právě od ní. Naštěstí jsem nemusela čekat moc dlouho. A rozhodně mě nečekalo žádné zklamání. Kniha byla skvělá, romantická a velmi čtivá, ale po pravdě, které knihy od ní nejsou čtivé?
Rozhodně se nejedná o nějakou ,,Slaďárnu", za což jsem velmi vděčná. A proto nemůžu udělat nic jiného, než že knihu doporučím. Opravdu krásná oddychovka :-)

Etule
13.09.2017 5 z 5

Je zpátky! :) Má nejzbožňovanější autorka historických romancí je zpátky. A v celé své úžasné skvělosti.
Asi nedokážu v jejím případě být dostatečně objektivní, protože její knihy miluju. Obzvlášť ty historické.
Příběh Devona a Kathleen mě uchvátil, vtáhl do děje a odmítal pustit. Na konci mě prostě vyhodil z jedoucího vlaku a okamžitě přinutil sáhnout po druhé knize. :3 Opět v knize nechyběl humor, jiskření, erotika a úžasné vedlejší postavy, které Lisa prostě umí. Za mě plný počet a ještě mnohem víc. :)))

karamelka57
06.09.2017 5 z 5

vždy som si rada kupovala historické harlequinky, čosi ma na nich baví viac, ako na moderných,súčasných lovestorkách..kúpila som si raz za čas nejakú.. a práve táto kniha odštartovala moju honbu za historicko ľúbostnými románmi. Po jej prečítaní som začala hľadať a zháňať dalšie knihy od LK, pričom som narazila na túto databázu a už mám doma nielen plno kníh a sérii od LK ale aj od spústy dalších autoriek a nejak sa neviem zastaviť....

V tomto príbehu temperamentná Kathleen, v dvojke jemná Helen.... no teším sa na trojku, čo čaká expertku Pandoru :D

Enny4
29.08.2017 5 z 5

Super knížka, skvělý příběh i když druhý díl se mi líbil více :)

Barbara182
17.08.2017 4 z 5

Výborná oddychovka, historická romance jakoby v novém hávu, děj svižně odsýpá, všechny postavy jsou sympatické a mají své kouzlo, knize nechybí humor a moc se mi líbilo ozvláštnění „technickým pokrokem“ v podobě železnice a obchodního domu :-) Už se těším, až se mi dostane do ruky Svatba s Winterbornem :-)

mariva
15.08.2017 4 z 5

Čekala jsem obvyklý "sladký" románek, ale knížka mě docela příjemně překvapila. Dobře se četla a kdyby měl děj pořád stejný spád a nezvrhl se do podrobně popisovaných erotických scén, dala bych i pět hvězdiček. Ale protože mám druhý díl už připravený, s chutí se pustím i do něho.

havrmoni
08.08.2017 4 z 5

Moc jsem se těšila a nezklamala. Jediné co mi vadilo byla hrdinka,připomínala mi jinou ze série Čekanky a to Annabelle. Ani po několikerém přečtení mi nepřirostla k srdci a tady to bude stejné. Jinak hurá do dalšího.
Čteno podruhé a ubírám *, další díly jsou daleko lepší. A ještě musím doplnit, že Annabell je proti Kathleen zlatíčko.

munka
08.08.2017 4 z 5

Ďalšia séria historických romanci od mojej obľúbenej utorky. Príbeh predvídateľný, ale na rozbehnutie sa série uspokojujúci. Skôr sa teším na ďalšie postavy a ich príbehy.

účetní
31.07.2017 5 z 5

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že se LK vrátila k historickým romancím a moc jsem se těšila. Po přečtení prvních, docela rozdílných komentářů jsem se bála, že budu zklamaná, ale knize nechybělo vůbec nic. Je velmi povedená, čtivá, s krásným humorem, vtipnými konverzacemi, pěkně poskládaným dějem, napětím a erotikou a velmi sympatickými postavami. Pro mě byla tato kniha nádherná. Devon byl skvělý, čekala jsem nějakého nesnesitelného chlapa, měl to být nejničemnější a nemilosrdný ničema, no to ale tedy opravdu nebyl. Od začátku dokázal být vlídný, jednal s rozumem a svědomí mu také nechybělo a působil velmi mužně. Kathleen se mi celkově taky líbila, sice někdy posuzovala věci nesprávně, ale sama byla velmi osamělá, i když byla obklopena děvčaty, pro které by obětovala cokoli. Také West byl super, jeho hlášky byly skvělé, i když jeho přerod z ochmelky k nadšenému zemědělci ze dne na den byl trochu unáhlený, ale to vůbec nevadilo. K tomu dvojčata, ta se také povedla a na Helen a Winterborna ( dle Kathleen hňupa s olšovýma rukama, což si v daném okamžiku plně zasloužil ) už se moc těším. Kniha má krásný jednoduchý přebal a překlad byl také dobrý, čeština a její rozmanitost umocňují krásu knihy. Knihu dokonale vystihuje recenze ,, Z obyčejného scénáře neobyčejný romantický příběh ".

Micheline
15.07.2017 3 z 5

Oddychová klasika :o)

LilianaFalcon
12.07.2017 5 z 5

Bylo to krasne, postavy si clovek rychle zamiloval a dokazal se vzit do jejich situace. I kdyz mi ke konci pripadala hlavni hrdinka az moc tvrdohlava...
A taky mi trosku vadilo, jak moc si autorka pripravovala pudu pro druhou knihu serie. Hlavni hrdiny podle me upozadovala az moc, az ctenar o jejich pribeh ztracel zajem... Mozna bych za to i v autorcine pripade ubrala hvezdicku, ale v ramci zanru je to proste na plny pocet ;-)

alzbeta4340
02.07.2017 5 z 5

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Historická romance z doby začátků průmyslové revoluce - na tento žánr celkem originální zasazení v čase a pěkné využití v celém příběhu. Ústřední dvojice je sympatická, ale další postavy jsou snad ještě zajímavější, takže si určitě přečtu další díl a doufám ve vydání celé série.
Kdo máte tento žánr rádi, určitě se čtením neváhejte, stojí to za to.