Nejseš nějaká namyšlená?

Jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let a překvapení evropského trhu s komiksy vůbec líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Jedna z nich je bezmála jako princezna z pohádky s dobrým srdcem a nezištnou, nezáludnou povahou, zatímco druhé dvě se chovají někdy jako ty nejpodlejší čarodějnice. Komiks je nakreslen se značnou dávkou ironie a výtečně přeložen jazykem současných náctiletých. S komiksem Pupíky se na našem trhu tak představuje v podstatě první kreslený seriál určený především dívkám....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42568/nejses-nejaka-namyslena-YP1-42568.jpg 4.4114

Pupíky 1.

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Les Nombrils

Kniha Nejseš nějaká namyšlená?

pajinkaa22

Takže to asi není úplně vhodné pro 9ti letou holku. Diky

Mercatino
25.05.2018

Dopuručil jsem tento díl kamarádce, a ona se mě ptala, jako jestli to vážně čtu? Odpověděl jsem jí, že mám rád prostě ty nejlepší věci, a tento komiks mezi ně rozhodně patří. A je mi jedno jestli je to pro puberťačky, nebo pro holky. Já se královsky bavil a rozhodně se bavit ještě budu, protože mi ještě pár dílu zbývá. Je to fantasticky návykové, doporučuju všem. Pánové nešklebte se a do toho, možná se budete bavit ještě více než holky. SUPER !!!

Atlantis
06.02.2018

Slasti a strasti pubertálních holek. Tím se ale rozhodně nenechejte odradit, protože smát se budou i pánové, kteří už ne tak úplně spadají do této věkové kategorie.
Pupíky jsou svěží komiks, u kterého si budete z počátku říkat, že byste byli rádi za delší příběhy, než jenom na jednu stranu. A pak do sebe začnou zapadat jednotlivé malé detaily a vy nakonec zjistíte, že on to nakonec jeden velký příběh (překvapivě) je.

Baculik152
02.01.2018

Tyto díly jsem četla, když mi bylo 13 a patřily mezi jedny z mých nejoblíbenějších komiksů. Teď mi je 15 a stále je hodnotím pozitivně. Jsou plný srandy, trefné, svěží a doopravdy se z toho nechá i něco o společnosti uvědomit, jelikož některé holky, se takto v realitě chovají. Samozřejmě je třeba brát komiksy trošku s nadsázkou, jelikož je tam něco zveličované. Ostatní díly jsou čím dál lepší, což se ne vždy každému autorovi povede. Výborná komiksová série! Dobře napsaná a doprovázená se skvělými ilustracemi!

J_D
13.09.2017

Bomba, tohle se povedlo. Sranda a zábava od začátku dokonce. Nejdřív to ve mě budilo dojem, že to jsou jen náhodné naschvály a srandičky, protože dějová linka je zpočátku dost v pozadí, ale když jsem zjistil, že to navazuje, tak se mi to pak už líbilo čím dál víc. Další díly si určitě přečtu.

surynas
18.06.2017

Kniha mi nepřinesla extra velký požitek, jelikož jsem jí četla až teď v 15- nácti, ale to neznamená že bych se nezasmála, ale jelikož vždy hodnotím děj knihy tak dvě hvězdy.

Samira
07.12.2016

Nevím jaké budou další díly, ale už první maximálně překvapil. Pupíky jsou neotřelé, svěží, drsné, trefné, skvělé a hlavně zábavné. Už dlouho jsem se tak nepobavila, ano humor je to černý a rozhodně určený dětem starším či dospělým. Nic pro květinky bez trnisek a pořádných zubisek...:).
Teď vážně - Pupíku stojí za to a pokud první díl byl jak předpokládám rozjezdový, měla bych nějak preventivně procvičovat bránici, aby to zvládla.
Výborné, doporučuji!

borknagar
31.10.2016

Trochu jsem se bál, co očekávat od tohoto komiksu. Bál jsem se trapnosti, nezáživnosti, tuctovosti, prostě čteníčka pro holčičky. Dostal jsem zábavný komiks, který není milý, vlídný a jen vtipný, ale dokáže být krutý v těch nejobyčejnějších věcech. Řeší běžné problémy všedního života a i když většinu situací hrotí, komiks nevyznívá trapně, nýbrž zábavně a já se těším na pokračování tří kamarádek a jejich proplétání se běžným životem. Kresba úžasná, barevná a náramně se k tomuto komiksovému žánru hodí. Dle diskusí jsou první dva díly slabší a od třetího dílu se rozjede ta pravá taškařice, nemůžu se dočkat, už první Pupíky byly k popukání......

komiksy pro dívky

Maryse Dubuc