Dokonalá lež

Dokonalá lež https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451466/bmid_dokonala-lez-rnH-451466.jpg 4 29 4

Když je na bohatém předměstí nalezeno mrtvé tělo překrásné, populární trenérky, přijímá případ policejní profilistka a agentka FBI, Jessie Huntová, 29, která musí odhalit, kdo ji zabil. V tomto aférami prolezlém městě na ni však čekají zvrácená tajemství, s jakými se ještě v životě nesetkala. S kým tato žena spala? Kolik manželství stihla rozbít? A proč jí přáli smrt?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

The Perfect Lie , 2019

Bustedka
11.01.2024 5 z 5

Vůbec jsem nečekala, že mě tahle série vtáhne, ale psychologie a sérioví vrazi vždycky baví. Vzhledem k tomu, že jsem celou sérii četla v jenom zátahu, bylo trochu unavující číst neustále to připomínání děje.
Jessie vytváí psychologické profily pro policii, její otec je sériový vrah, v kontaktu je s jeho obdivovatelem, také sériovým vrahem, do toho je ex padouch a všichni ji chtějí zničit. Tahle linka protíná celou sérii. V každém jednotlivém díle se ale řeší další případ, kde se však docela opakuje modus operandi. Ale skvělé to je.

andrea7191
13.02.2023 2 z 5

Asi nejslabší díl ze všech. Ne, že by to nebylo zajímavé, ale jaksi to postrádá "koule". Trochu mi vadí, jak je Jessie "nezničitelná". Nějaký ten "lidský" rys by jí neuškodil. Stejně tak příběhy mi začínají připadat jak přes kopírák. Už to není originalita, ale každý další díl je vykrádačka sebe sama.

amelie.m
02.11.2021 3 z 5

Jako jo, čtivé to je, ale nijak zvlášť propracované, všechny díly jako přes kopírák - plytké zápletky, Jessie dostává pravidelně přes hubu a přežije úplně všechno.. tam, kde by jí to mělo zapnout jí to dvakrát nemyslí, překlad plný gramatických chyb...

RADOST
19.05.2021 4 z 5

Detektivní vyšetřování zajímavé, napínavé, ne tak akční a náročné na "nesmrtelnost" vyšetřovatelů. Více prostoru je věnováno uvažování, v čemž se opět Jessie blýskla. Trochu podcenila linii nebezpečí ze strany otcova společníka, Dějový vývoj naznačuje další skvělé pokračování této série.

Blake Pierce
americká