Psí poslání

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324671/psi-poslani-WRx-324671.jpg 4.7895

Psí poslání (1.)

A Dog's Purpose (2010)

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Psí poslání

Vik40

Dobře, opravdu dobře se čte. Skoro se mi chce napsat, že by kniha měla patřit mezi " povinnou literaturu" všem pejskařům. Dynamické, dojemné, laskavé a promyšlené.

Rossel

Knihu jsem dostala jako dárek a nezklamala. Humorný a dojemný příběh nádherné psí duše, která především bezpodmínečně miluje "svého chlapce". Občas se vyskytly ne úplně záživné pasáže, za to hvězda dolů, ale jinak to bylo příjemné pohlazení (nejen) pro milovníky psů.

Pedias

Dlouho jsem nečetla něco tak dojemného ♥ Krom prvního příběhu jsem všechny obrečela.
Můžu doporučit nejen pejskářům :)

Janixa

Co dodat, kdo má doma čtyřnohého kamaráda, tak tuhle knížku musí milovat. Ještěže jsem pořídila všechny díly, hned jsem musela začít číst další. Povedený příběh!

roni24

Nádherný příběh o psí duši, která chce jediné - splnit své poslání. Je to krásně napsaný, dojemný a hravý vhled do nitra jednoho psího pána. Všechny pejskaře určitě pohladí a i nepejskaři si zde určitě něco najdou. Myslím si však, že je tato kniha určena hlavně lidem, kteří mají nějakého čtyřnohého kamaráda doma. Zbytku světa to asi jako úžasný příběh nepřijde. Já jsem se zamilovala, smála se, brečela... všechno, co od dobré knihy očekávám. Jednu hvězdu strhávám za nudnější pasáže, které se v knize sem tam objevily.

Sarrah

Já nevím, nebylo to špatné, ale musím se přiznat, že ke konci už jsem některé věty přeskakovala.

Kočičáci

Tak tohle bylo pohlazení na duši. Dojemné vyprávění psíma očima je vpravdě kouzelné. S Baileym prožijeme několik psích životů, kdy každý z nich má nějaké poslání. Ač Bailey vystřídá několik páníčků, které vždycky miluje, tím pravým a jediným v jeho srdci zůstane Ethan.
Silný příběh, plný veselých i smutných příhod nenechá chladným žádného pejskaře (ani milovníka jiných zvířecích duší). Krásné, doporučuji!

takana

Moc hezká kniha ze psího života.

psi převtělování člověk a pes zfilmováno psí příběhy

William Bruce Cameron

William Bruce Cameron