Prolomení hradeb

Proč Západ podléhá islámu? Kde hledat příčiny toho, že se Evropa není schopna bránit muslimské expanzi? Co stojí za vítězným tažením levicové a neomarxistické ideologie západními společnostmi?

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374472/big_prolomeni-hradeb-nDm-374472.jpg 3.7110

Kniha Prolomení hradeb

Nibiru

Knihu jsem si přečetla na doporučení. Jistě, obsahuje filosofické myšlenky a bazální teorie o fungování světa a společnosti, ale do hloubky nejde. Autor tvrdí, že tzv. "elita" , vychovávaná účelově jako "nadlidé" v mravní dekadenci, absenci empatie a s naprosto žádným sociálním či naturalistickým cítěním, se chová tak proto, že je motivovaná penězi, mocí a "vědomím si lepších lidí". To ale není úplně správně. Celý společenský a politicko-ekonomický systém na planetě dlouhodobě směřuje k otrockému NWO, protože lidem vládnou psychopati a vlastizrádci, zaplacení za to, aby zničili národní státy a vlastenectví, a MSM k tomu zaprodaná cíleně lidem vymývají mozky a dělají z nich bezduché loutky, neschopné rozhodovat samy za sebe. Je tu ovšem ještě jeden veledůležitý aspekt, o kterém ne každý ví, anebo ho považuje za natolik šílený, že o něm odmítá otevřeně publikovat. Právě ale tento aspekt je pro stav, v němž se planeta Země a její obyvatelé nyní nacházejí, rozhodující. Je to aspekt exopolitiky, protože ta je stěžejní v tom, jak se tzv. "elity" na Zemi ke svým "otrokům" a k přírodě chovají. Dualita Vesmíru, Světlo a Temnota mají své fyzické zastánce v podobě různých mimozemských ras, které jsou na planetě Zemi přítomny po desítky, ne li stovky tisíc let. V současné době vrcholí boj za osvobození lidí z otrocké nadvlády satanských mocností, které si zvolily čerpat zkušenosti z temné strany Vesmíru. To, že si zotročili lidskou rasu pro své účely, věděli velmi dobře již učenci starobylých civilizací, a všichni tzv. heretici v jednotlivých náboženstvích, která mají jeden účel: manipulovat a vymývat lidským otrokům mozky, podsouváním jim uměle vytvořeného Matrixu, ve kterém žijeme. Genetickými zásahy byl okleštěn lidský duchovní vývoj, stali jsme se vězni na této planetě a sloužíme jako "potrava" duchovní a bohužel i fyzická (těmto satanským entitám), hlavně děti. V návaznosti na to, kdysi dávno se určití lidští jedinci, zakládající si na tom,že v jejich DNA jsou otištěny "geny dávných bohů", zaprodali těmto silám, výměnou za moc, bohatství a utajené znalosti, popř. technologie. Tato hierarchie přetrvala poslední tisíce let od starobylého Babylonu až do dneška. Otrocký finanční systém, založený na dluzích a úrocích. Zmanipulovaný systém vzdělání, založený na papouškování dogmat, a nikoli na rozvoji tvůrčího ducha, který má každý lidský jedinec od Světelného zdroje. Překroucené zdravotnictví, založené na trávení organismu a neléčení většiny nemocí, přestože na všechny nemoci jsou léčebné prostředky. A hlavně, vytváření neustálého strachu o svůj život, rozdmýchávání válek a konfliktů, aby tekla krev. Krvavá "božstva" , žijící v jiné dimenzi, se sytí strachem, krví, a čím je lidstvo v názorech roztříštěnější, tím jsou oni silnější. Jedinou zbraní, která je proti nim účinná, je procítění lásky a jasné vyjádření odvahy a rozhodnosti. Ještě není vše ztraceno, ale každý musí začít sám u sebe.

jiri2737
06.11.2021

Na Petru Hamplovi je zajímavý rozpor mezi skvělou analýzou a bezradností v oblasti nápravy. Ozbrojování je nesmysl. Pokud řízenou islamizaci Západu neporazíme ideologicky a politicky bude následovat rozvrat Západu v celoevropské občanské válce. Vlastní Západ je již ztracený a noří se do dalších absurdních šíleností jako je Zelený úděl a LGBTQ+ agenda. Jedinou cestou je vystoupení z EU a integrace ČR v rámci projektu Trojmoří na bázi rozrůstání V4. Tím se zabrání povinné integraci destruktivního evropského práva a přebujelých anarchistických "lidských práv" které vedou k destrukci společnosti. Jak jsou globalistické síly mocné ukázaly letošní volby kdy nová probruselská vláda nasměruje Českou republiku zpět do lůna EU.

babystar
12.07.2021

Poslouchala jsem jako audioknihu čtenou Ivanem Vyskočilem. Velice záživně podaný obraz naší současnosti a neutěšené budoucnosti, kam spějeme mílovými kroky. Normální člověk se bezmocně dívá, jak svět se v p... obrací. Pana Hampla ráda poslouchám a čtu a na rozdíl od některých souhlasím s tezí, že se zachráníme jen se zbraní v ruce. Staří obyvatelé Balkánu by mohli vyprávět.......

Garik
27.02.2021

Tento komentár píšem so značným časovým odstupom.
Kniha je zaujímavá najmä tým, že poskytuje ďalší uhol pohľadu na príčiny súčasného diania v Európe. Po tejto stránke môže byť inšpiratívna a poučná. Autor nehľadá príčiny v nejakom strašnom spiknutí za účelom nastolenia Nového svetového poriadku. Súčasné dianie pripisuje celkom obyčajným ľudským slabostiam a nedostatkom – tuposti, ignorancii, arogancii, karierizmu, nenažranosti (atď.) – byrokratických elít, ktoré on nazýva „novou aristokraciou“.
No nie so všetkými jeho analýzami príčin súhlasím. Občas som mal dojem, že na svet až príliš hľadí filtrom svojej teórie a že viac-menej zotrváva na povrchu (čo je vzhľadom k rozsahu a určeniu knihy možno aj pochopiteľné). Tiež si myslím, že ideologické východiská majú omnoho väčší vplyv na myslenie a jednanie súčasných elít, než autor pripúšťa. V súvislosti s tým by som pre lepšie pochopenie histórie vzniku súčasných problémov a ich ideologického pozadia odporučil skôr knihu Vladimíra Palka „Levy prichádzajú“.
U P. Hampla sa mi tiež moc nepozdávalo, aké tendencie vidno v doporučovaných riešeniach situácie (tak napr. legálne ozbrojovanie sa by kvôli registrácii, a teda možnosti preventívneho zásahu štátnej moci, zrejme aj tak k ničomu neviedlo – doporučoval by teda ilegálne?), ktoré mi často prišli (obzvlášť na sociológa) trochu naivné a neprezieravé.

„Na Západě to ovšem dostalo tu podobu, že celebrity a univerzitní profesoři otevřeně mluví o nutnosti vyhubit bílou rasu. Snaživé studentky dávají na facebook prohlášení, že nikdy nebudou mít dítě s bělochem, protože by se narodila další bílá zrůda. Mladí aktivisté tvrdí, že jsou v depresích – ne ovšem z toho, že nic neumí, jsou líní a slabošští a nechávají se živit od rodičů. Jsou v depresích z toho, že jsou běloši. V pokrokových školách si bílé holčičky hrají s hnědými panenkami, protože bílé dítě by prěce nikdo nechtěl.“

Knihu by som odporučil ako „doplnkové čítanie“ všetkým triezvo uvažujúcim ľuďom. Ďalej všetkým „blaženým“, čo ešte stále plne veria mainstreamu a spoliehajú sa na to, že všetko je vlastne viac-menej v poriadku a keď aj náhodou nie, tak tí naši skvelí čelní predstavitelia EÚ sa už predsa o všetko potrebné postarajú. A v neposlednom rade aj fanúšikom konšpiračných teórií, ktorým by iste neuškodilo, keby zistili, že mnohé udalosti vo vývoji spoločnosti sa dajú vysvetliť aj úplne prozaickým spôsobom.

tonysojka
23.12.2020

Hromada spekulací s minimem faktů z historie.
Myslím, že islám má jen jeden cil : dobýt celý svět za každou cenu. V knize "Inside IS – 10 dnů v „Islámském státě“ to potvrzují sami bojovníci.
Ale ne všichni imigranti jsou islámisti.
Na to jak je autor studovaný a vzdělaný jsem očekával odbornější zpracování.
Blízký je mi komentář uživatele lector i jeho recenze.

ropi
09.10.2020

Teorie byrokratických elit, přesahujících hranice států i národů, ovládajících nedomluveně, přesto jednotně běh světa, protože spojena stejnými zájmy ... naprosto mi to sedí pro situaci posledních několika měsíců. Jednotný postup téměř celého světa proti Covidu, libovůle elit, omezování svobod, znovurozkrádání velkých majetků, korupce, velký byznys pro farmaceutický průmysl. Někteří tu nadáváme na Babiše, popř. Prymulu, ale ti dělají dle teorie P. Hampla jen to, co i vládci ostatních států ...

ludek6708
10.09.2020

Vynikající práce!
Ovšem je současně zřejmé (a je to patrné i na zdejším hodnocení čtenářů "od zdi ke zdi"), že je svým obsahem v dnešní době velmi kontroverzní a buďto bude s nadšením přijata, nebo s despektem či přímo opovržením odmítnuta.
Za mě jednoznačně 6 hvězdiček s poděkováním panu autorovi a s doporučením přečíst všem, kdo chtějí pochopit, co se v současné době bohužel děje a čeho jsme svědky a nechtěnými diváky!

Alain_De_X
12.08.2020

Evropa jako kolébka intelektuální civilizace sama sebe zabíjí svojí vyspělostí a humanismem. Na každém vrcholu je však jakási moudrá schopnost odstupu, toho však my, Evropané, v současné době nejsme schopni. Jinak bychom se dokázali inspirovat u zvířat nebo primitivních afrických kmenů - minimálně v možnosti říct ne, v odhodlání upřednostit vlastní kulturu nad tou cizí, v respektování svých předků, v ne-pokleknutí před někým, kdo si o to řekne. Všechno to do sebe ale zapadá až moc podezřele dobře, jakoby někdo těm puzzlíkům upiloval zoubky - dnešní bílí muži ztrácejí mužnost, chovají se zženštile, naopak holky jsou čím dál tím víc lacinější, jakoby se připravovaly na to, být otrokyněmi muslimů. Feministky přečetly veškerou postmodernu, kromě Koránu. Lesbičky chtějí právo na adoptování dětí, ale neuvědomují si, že to, za co bojují, jim ve finále omezí právo i na dýchání vzduchu. Tato planeta asi fakt potřebuje restart, ale až se bude svět rozpadat, já budu hrdě bránit sebe a svoje nejbližší. Jsem totiž bílej heterosexuální chlap, měřim 191 cm a jsem kur*a připravenej.

Vladař
Vladař