Prohnilé království

Prohnilé království
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533181/bmid_prohnile-kralovstvi.png 4 800 800

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

V tomhle světě nikdo Royalům neunikne! Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

Markysek45
26.11.2018 3 z 5

Asi nejslabší díl z celé série. Roztahaný se zbytečnými zvraty (jak amnézie, tak i nehoda celkově). Závěr zase pro změnu velmi uspěchaný. Takový průměr, co neurazí, ale ani nenadchne. Některé postavy, které jsem v předchozích dílech měla ráda, mne neskutečně štvaly, ale kvůli romantické stránce Eastona dávám 3*.

Onceuponthetime
06.11.2018 4 z 5

Co dodat? Miluju Eastona... I když si sebou táhne tolik problémů.
Kniha mě jak jinak úplně pohltila. Jediné co bych vytkla je ztráta paměti, která mi připadá už v knihách trochu ohraná a nudná.
Ale autorka se s tím poprala lépe než jsem čekala.
Tenhle díl mi přišel temnější než ty ostatní. Easton je hodně rozervaná postava, které mi je někdy až líto. A Hart? Nějak jsem jí nedokázala přijít na chuť tak jako Elle. Prostě nebyla to pravé pro mě.
Ale stejně se autorka stále drží na špičce žebříčku mých srdcovek.
A pokud se nedokážete stejně jako já s Royaly rozloučit, rozhodně si tuhle knihu nenechte utéct.

Maky132
24.10.2018 5 z 5

Páni, páni, páni. Pětka byla úžasná. Na začátku mi bylo líto Hartley, se vzpomínkami ztratila i svou jiskru. Čím dál jsem četla, tím víc, ale Hart získávala zpět sama sebe. Děj byl naprosto strhující. Konec byl šokující a plný překvapení a ten závěr mi vehnal slzy do očí. Doufám že jsem o Royalech nečetla naposledy.

Nikyna8
22.10.2018 4 z 5

Přečteno,poslední díl byl lepší než předchozí ale ...
Čekala jsem asi od toho víc.První tři díly byli perfektní.

wesia
19.10.2018 3 z 5

Četla jsem s větším časovým odstupem než díl předtím, takže mě začátek knihy opravdu bavil...a pak méně a méně... Hodně mě v knihách vadí vysvětlování minulosti - je to sice jednou dvěma větami, ale působí to jak když vysvětlujete malému dítěti, co má a nemá... SPOILER: od chvíle kdy jde H. s E. k Larrymu, je to až moc přefantazírovaný...a ten konec u toho parku - to jako vážně??? V Kriminálce Las Vegas by to možná fungovalo.. Astor Park mi tam přišel už hodně navíc...Felicity ztratila podstatu předchozího dílu.... A úplný konec....no jasně, to by se vecpalo do prvního dílu...

Damienronnie
07.10.2018 odpad!

Jezis tento diel bol čistá katastrofa ,chvalabohu mam to za sebou .

astra3
03.10.2018 3 z 5

Tento díl se mi moc nelíbil.

Barulinkas
02.10.2018 2 z 5

Ne a ne....První dva díly byly super! Pak to šlo rychle z kopce...První knihu jsem měla přečtenou za pár dní a tenhle poslední jsem četla několik týdnů, jelikož se nebylo na co těšit. Každopádně Easton je srdcovka! Uvidíme co dalšího nám autorka přinese

Airin
28.09.2018 4 z 5

Musím říct, že mě Prohnilé království bavilo mnohem více, než předchozí díl Padlý dědic. Hlavně proto, že se tady konečně Hartley chová k eastovi mnohem líp (možná je to tím, že si na něj nepamatovala). Nebude zde chybět ani nějaká ta akce, stejně, jako nechyběla ani u předešlých dílů. V této knize se totiž sejdou snad všichni nepřátelé Royalovic rodiny, a tak začne boj doslova o jejich přežití a o odhalení tajných spiklenců a zrádců.
Na této sérii se mi líbí, že se z romantické knížky (počínaje Papírovou princeznou) postupně stává taková romanticko-kriminální série, což je osvěžující změna :))
Více k recenzi od Bookhuntera :)

veveronka
25.09.2018 4 z 5

Tento díl je nejslabší,nemám ráda knihy,kde hrdinka trpí amnesií a probírá se minulost,těším se na knihu s její sestrou

Petra38
21.09.2018 5 z 5

ctvrty dil me zklamal takze se mi do pátého uplne nechtelo ale spatne jsem to odhadla. cely pribeh dostal spád a ten konec? mozna trochu rychlejsi a hlavne dost mrtvých, což mě uplně nevadí ale tahle kniha si to u me zase hodne spravila a jsem nadsená. jen tak dál. jsem zvedava jestli bude jeste pribeh o dvojcatech. bylo by divny ze by ne a hlavne klucí to maji takovy nedoreseny takze se spolehám na to ze jeste neco bude. urcite si knihu prectete, nezklame... :-)

Ewwe
20.09.2018 5 z 5

Dlouho jsem si neoblíbila sérii, jako tuhle. Za mě top! Easton mě bavil už od první knihy a je škoda, že už je konec. Určitě za čas je přečtu znovu :)

Petra.M
20.09.2018 3 z 5

Prvními díly si autorky nasadily příliš vysokou laťku, kterou už očekávaně nepřekonaly. Kniha byla dobrá, čtivá, závěr i zápletka nebyly vůbec špatné, ale holt s pátým dílem už toho zas tolik nelze předvést.
Easton byl skvělý jako vždy, na něj nedám dopustit.
Takže jedna hvězda za Eastona, druhá za čtivost a třetí za happy end. :)

Elčokča
20.09.2018 4 z 5

U mě vedou první tři díly. Ale hodnotím vysoko- z úcty k Royalům;-)
Neví někdo, jestli bude i kniha o dvojčatech? Seb naznačil, že s Lauren a bratrem v autě něco řešili a už nebylo řečeno co...

Kekik
19.09.2018 5 z 5

A pohádky je konec...
Krásné zakončení série. Bude se mi po světě Royalů stýskat.
Na další tvorbu autorek se moc těším.

mmmisulka.r
18.09.2018 4 z 5

Krásné uzavření série, sice už ne tak devastující jako předchozí tři díly, ale i tak to bylo prostě super.

Kayla
13.09.2018 5 z 5

Ne.Nemůže být konec !!! Zamilovala jsem se do Eastona a Hartley. Ten děj skoro ke konci mě naštval. To přece autorka nemyslela vážně. Aspoň že to skončilo tak jak to skončilo. Za mě luxusní série a můžu i říct, že tento poslední díl se mi líbil asi nejvíc.

Nuttelka
12.09.2018 5 z 5

Dramatické rozuzlení, krásné zakončení, ale na to, jak jsou mladí, zažívají toho nějak moc :-) A jak mě Easton v Padlým dědici strašně rozčiloval, zde se konečně "vyvrbil" a získal naplno mé sympatie. Ale celá série je velmi povedená a já doufám, že si Erin nechala otevřená vrátka na pokračování o dvojčatech, jelikož prohlášení Dylan mě moc pobavilo :-))) Sérii zařazuji mezi mé oblíbené...

Lucuschka
11.09.2018 3 z 5

Hezké zakončení, ale čekala jsem víc... Napřed se toho dělo moc najednou a pak rychlé ukončení všeho naráz.

rampapa
10.09.2018 5 z 5