Poslední tah

Poslední tah https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475077/bmid_posledni-tah-iW4-475077.jpg 4 169 47

Profilerky z FBI série

V detektivním románu slavné autorky Mary Burtonové musí agentka FBI dopadnout vraha, který napodobuje zločiny, na jejichž vyšetřování se v minulosti podílela. Tentokrát se ale má poslední obětí stát ona sama. Pátrání po odporných zločincích agentce FBI Kate Haydenové pomáhá překonávat vlastní noční můry. Nový případ ji přivádí zpátky do San Antonia, kde se před lety sama stala obětí násilí. Brutální vražda připomíná zločiny sériového vraha s přezdívkou Samaritán. Jenomže Kate už Samaritána zatkla. Buď se tedy dopustila osudového omylu, nebo jeho práci někdo napodobuje. Za přispění detektiva Thea Mazura z oddělení vražd si Kate brzy uvědomí, že tento případ je ještě zamotanější, než zpočátku vypadal. Netrvá dlouho a ve městě se objeví další mrtvá žena. I ona zemřela způsobem, který se shoduje s jiným uzavřeným případem. Doktorka Haydenová a detektiv Mazur se pouštějí do boje se lstivým nepřítelem, který Kate dokonale zná. Čím blíže se k němu dostávají, tím více si uvědomují, že v této děsivé hře platí jediné pravidlo: nevěř všemu, co vidíš…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Last Move , 2017

alzbeta4340
26.11.2021 4 z 5

Snadné čtení, přiměřeně napínavé. Dobře vymyšleno jako úvod série, celá kniha se vlastně točí kolem soukromého zázemí obou vyšetřovatelů - stále ale zůstáváme u detektivky, nečekejte rodinné, ani romantické drama. Trochu mě mrzel omezený okruh podezřelých, od poloviny knihy se tím pádem trochu zmírnilo tempo napětí.
Celkově jsem ale spokojená, určitě bych si ráda přečetla i případný další díl.

Jenny46
24.11.2021 4 z 5

Dobře vymyšlený thriller, sympatické postavy, skvělý tým Kate a Theo - vzájemná přitažlivost, respekt...
Určitě dobrý začátek pro novou sérii

nina3905
11.11.2021 5 z 5

Autorka si určite nájde svojich verných fanúšikov. Za seba ako čitateľku môžem povedať, že som s knihou nesmierne spokojná, čo spokojná som nadšená. Hlavní hrdinovia agentka Kate - profilovačka a detektív T. Mazur tvorili veľmi zaujímavú dvojicu. Kniha splnila moje očakávania.

rodak
11.11.2021 4 z 5

Trošku to u mě ztratilo ten počáteční tah v polovině knihy, už jsem malinko věděl co a jak. Určitě se to ale řadí k lepším thrillerům.

ERIK 2
24.10.2021 5 z 5

Za mne super. Pokud paní spisovatelka plánuje další díly, budu věřit, že budou stále tak napínavé jako tento.

Emberas
17.10.2021 4 z 5

Nebyl to špatný thriller, ale trochu mi vadí mnohokrát použité téma, kdy zločinec někoho napodobuje.

vera4669
13.10.2021 5 z 5

Tak tohle byla super jízda, napínavé od začátku do konce, příběh se mi líbil, hlavní postavy také, jsem nadšená a doufám, že dílů bude více :) přečteno doslova za pár hodin
Přidávám do oblíbených

napětí FBI romantika