Příšerné příběhy vánoční

Příšerné příběhy vánoční https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262901/bmid_priserne-pribehy-priserne-pribehy-v-69F-262901.jpg 4 412 109

Příšerné příběhy série

< 4. díl

Praskající oheň v krbu, plíživé kroky křupající ve sněhu a doslova mrazivé tušení hrůzy. Ano, opět jsou tu tolik oblíbené Příšerné příběhy britského autora Chrise Priestleyho, kterého při návštěvě Prahy u příležitosti vydání českých překladů jeho knih město natolik nadchlo, že uvažuje umístit sem děj některého ze svých dalších děl. V sedmi příbězích prodchnutých tajuplnou, strašidelnou atmosférou čeká na čtenáře spousta geniálně nečekaných zvratů a samozřejmě nezbytné, hrůzu nahánějící poučení, že není radno porušovat pravidla ani psané či nepsané zákony a že zlé, zlomyslné chování je po zásluze potrestáno.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Christmas Tales of Terror , 2012

ji7967
20.12.2015 4 z 5

Čtivá knížka na fajn odpoledne a podvečer. Čte se opravdu rychle a lehce, občas docela strašidelná :-) a zábavná...někdy předvídatelná, ale pokud si chcete odpočinout a chytře si počíst, tak rozhodně doporučuji. Určitě zkusím i další knížky od autora.

KnižníSen
13.12.2015 4 z 5

Já dost přemýšlela, zda si knihu koupit nebo ne. Nejen, že mě odrazovala obálka-bála jsem se, že to bude kniha pro děti ( a mě je 16), ale také mě odrazovala Er-forma, kterou je kniha psaná.

Jsem ráda, že jsem knize dala šanci.Er-forma mi kupodivu vůbec nevadila :D .
Jen varování pro vás: Nenechte se zmást obálkou, knihu bych dětem opravdu nečetla ;)

Mé hodnocení 4*. Kniha se mi moc líbila, ale přeci jen není úplně WOW, takže proto jen 4 :)

Knihu DOPORUČUJI ! (pokud vám nevadí hororová atmosféra ;) )

Terez.a
13.12.2015 3 z 5

Soubor tajemných povídek, kde vystupuje nadpřirozeno, které trestá každou špatnost. Takové příjemně mrazivé čtení do chladných zimních večerů.

Ewik
08.12.2015 4 z 5

Určitě bych to nedoporučila menším čtenářům. Četla jsem knihu večer a musím uznat, že místy do bylo docela děsivé, ale i tak jsem se od knihy neodtrhla. Letos si asi vchodové dveře cesmínou ani ničím jiným neozdobím. :-)
Pro mě byla asi nejděsivější povídka : Byla cesta ušlapaná, ale dost jsem se zachvěla už při první povídce Zelený muž.

Hadrna
16.11.2015 3 z 5

Jelikož jsem díky tomuto autorovi začala číst...tak jsem si řekla, že nemůžu vynechat ani jednu jeho knihu, i když jsem už o pár let starší a řekla bych, že i literárně dospělejší, tak jsem neváhala a běžela jsi pro tuto knihu hned jak byla možnost...nejdříve mě překvapila její tloušťka...oproti předešlým dílům je tento nejkratší...těšila jsem se a hned jsem začala číst. Proto jsem smutná, že musím napsat, ze tato kniha mě vůbec nenadchla. Domnívám se, že autor dal větší pozornost knize "Pan Krátur" kterou musel psát spolu s touto, jelikož vyšla jen asi nějaký ten měsíc napřed...no nevím nevím a jsem tedy zvědavá, jak bude vypadat kniha která se bude příběhem odehrávat v Praze...no...možná je to tím, že už je to pro jinou věkovou skupinu...nevím, ale určitě doporučuji i předešlé díly :).

Krásné počteníčko přeji :)

kadernice13
15.11.2015 5 z 5

Moc pěkná tajemná vánoční knížka.Přečetla jsem jí za 1 večer.Nešlo odložit.

Adris
10.11.2015

První povídka nejslabší, potom dost dobrý! Budu dokupovat zbytek. Recenze u mě na blogu;).

DariDerek
22.10.2015 5 z 5

já jsem nadšená :) více v recenzi :)

Sarka.Palka
17.10.2015 5 z 5

Super! Koupila jsem to jako dárek 10letý sestřenici, ale asi jí to dám až tak ta dva tři roky. Přeci jenom je to místa děsivý až moc... Ale mně se to líbilo moc, přečetla jsem to za večer, neb jsem se od toho nemohla odtrhnout :).