Němý křik

Němý křik https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396601/bmid_nemy-krik-3Qw-396601.jpg 4 2936 757

Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy… Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví. Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny… Detektiv inspektor Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá zvrácenou osobu, jejíž vražedná pouť trvá už pár desetiletí. Že je třeba ji dopadnout, než znovu udeří. A že nezbývá než se co nejdřív vyrovnat s vlastními démony z minulosti. Protože jinak by už mohlo být příliš pozdě. „Ohromující!“ Mail on Sunday. Déle než měsíc vévodil Němý křik žebříčku bestsellerů britského Amazonu, na něm (i na americkém Amazonu) byl pátou nejprodávanější knihou roku 2015. Tento úspěch rázem katapultoval Angelu Marsonsovou mezi nejčtenější autory krimi v současnosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Silent Scream , 2015

Daenerys
18.07.2016 5 z 5

Rozhodně ano! Plynulý děj, zajímavá zápletka a prostředí, tajemství v minulosti, sympatická vyšetřovatelka s buldočí odhodlaností ten propletenec rozplést... a čtenář jen kouká a nemůže se odtrhnout, dokud neotočí poslední stránku. Tleskám.

Kalina
16.07.2016 5 z 5

Výborná detektivka. Čtenář by měl vnímat každé slovo, protože později zjistí, že pràvě to jedno slovíčko bylo důležité.

milunka21
14.07.2016 5 z 5

Detektivky moc nemusím.Když už se nějakou rozhodnu číst, tak to musí být pecka.A tato kniha to naprosto splnila.

deniska89
13.07.2016 5 z 5

Nelze jinak, na tuto knihu člověk musí pět jen samou chválu.
Poutavý příběh, který plyne sám. Člověk nechce knihu ani na chvíli odložit a tak hltá stránku za stránkou, než si všimne, že se blíží její konec, v té chvíli zvolní tempo, aby si mohl ještě chvíli úžívat ten neskutečný pocit. Nemám co bych vytkla, snad jen, že mě zklamal můj šestý smysl a poprvé jsem neuhodla vraha. =) Těším se na další knihu z této detektivní série.

Gibis
09.07.2016 5 z 5

Žádné zdlouhavé popisy, krátké kapitolky, akce a napětí od začátku do konce.....dobře se to četlo! Zkraje Kim Stoneová tedy příliš sympatií neprobouzí, ale jak ji v průběhu času poznáváte, nemůžete si ji neoblíbit. Rozhodně se těším na její další případy :)

Atak
08.07.2016 5 z 5

Tuto autorku jsem ještě neměl možnost číst, ale četla se skvěle :)

zuzana2599
07.07.2016 4 z 5

Určitě dobrá detektivka se sympatickou šéfkou vyšetřovacího týmu Kim Stoneovou. Krátké kapitoly knihy zvyšují čtivost a udržují čtenáře v napětí, atraktivní je zde i prostředí bývalého dětského domova. Velmi ráda si přečtu i další případ příjemné sympaťačky Kim.

Evule81
07.07.2016 5 z 5

Výborná kniha. Stojí za přečtení.

mikika
06.07.2016 2 z 5

Nechápu, proč je kolem téhle knihy takový poprask, mě přišla celkem normální, jakých vychází stovky. Nevidím jediný důvod, proč se stala na amazonu takovým hitem, asi ji dala ke stažení zdarma...

Luciecs
06.07.2016 5 z 5

Musím říci, že kniha byla neuvěřitelně čtivá.. Doufám, že ostatní knihy této autorky budou následovat...

Illaa
04.07.2016 4 z 5

Musím přiznat, že kniha mě chytla. Hlavně prostředí dětského domova bylo pro detektivku atraktivní. Vraha bych tedy nehádala, protože děj byl v několika místech tak zamotaný, že mě svedl ze stopy. Doporučuji k přečtení.

PetraBery
02.07.2016 4 z 5

Povedená detektivka se sympatickým týmem a správnou "šéfkou" Kim. Zápletka byla promyšlená, děj odsýpal, celkově se mi kniha líbila a bavila mě. Další díl si ráda přečtu.

adelaska
29.06.2016 4 z 5

Výborný thriller, s výbornou zápletkou. Rozjezd byl perfektní, nemohla jsem se odtrhnout, poté se to chvilku táhlo, ale po půlce to mělo takový spád, že jsem to dočetla na jeden zátah. Určitě budu pokračovat v dalších dílech jakmile vyjdou.

Mirunice
19.06.2016 5 z 5

Čtivá kniha. Bavila mě. Určitě si od autorky pořídím další, až vyjde.

kneslova
15.06.2016 4 z 5

Myslím si, že hlavní podíl na vysokém hodnocení knihy má tentokrát vyšetřovací tým, kde jsou všichni velice sympatičtí a fakt dost vtipní a pohotoví. Tudíž se kniha skvěle čte a je méně podružné jak plyne děj... protože přes zajímavé téma mi ten příběh trochu skřípe. Ale přesto pohodová a dobrá kniha.

anetka.repova
09.06.2016 5 z 5

Skvělá detektivka, rozhodně jsem se u ní nenudila, ba naopak, byla jsem nadšená. Nečekala jsem, že se bude tak krásně a rychle číst.
Zamilovala jsem se do šéf inspektorky Kim Stoneová a jejího detektiva. Ty její vtipné hlášky byly na místě a líbily se mi tam. Po dlouhé době skvělá volba. Už ta obálka je úchvatná,dech beroucí, tajemná až magická. Samotný příběh byl napínavý a to vykreslení postav bylo skvělé. Autorka mě napínala až do poslední stránky. Ten konec byl teda něco, rozhodně nečekaný. Vše zaměřovala do drobných detailů, které jsem nebrala zas až tak vážně a ve výsledku byly dost důležité. Takže za mně skvělé čtivo od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

Už teď se těším na další její případy.

mmmisulka.r
08.06.2016 5 z 5

Naprostá spokojenost.skvele promyšlené, jak příběh, tak postavy. Konec super, když už jsem si konečně myslela že mi to zapadá, povedlo se autorce rozbít muj úsměv kvůli drobným detailům,ktere jsem nebrala jako důležité. To se jí povedlo! Recenze v záložkách - Knižní deníček