Němý křik

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy…
Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví.
Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny…
Detektiv inspektor Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá zvrácenou osobu, jejíž vražedná pouť trvá už pár desetiletí. Že je třeba ji dopadnout, než znovu udeří. A že nezbývá než se co nejdřív vyrovnat s vlastními démony z minulosti. Protože jinak by už mohlo být příliš pozdě.
„Ohromující!“ Mail on Sunday. Déle než měsíc vévodil Němý křik žebříčku bestsellerů britského Amazonu, na něm (i na americkém Amazonu) byl pátou nejprodávanější knihou roku 2015. Tento úspěch rázem katapultoval Angelu Marsonsovou mezi nejčtenější autory krimi v současnosti. (Další případ Kim Stoneové připravujeme k vydání ještě letos.)

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292042/nemy-krik-Thd-292042.jpg 4.31901
Série

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Silent Scream, 2015

Nahrávám...

Komentáře (579)

Kniha Němý křik

Přidat komentář
Devil-Ivet
23. října

Tak konečně i já se vrhla na neohroženou Kim Stoneovou. Její osobnost je silná a získala si mě prvními stránkami. Někdy byla dokonce i vtipná. Co se případu týče, bylo to propracované, tajemné a určitě zajímavé. Kniha se mi četla velmi dobře, možná za to můžou kratičké kapitoly. Ale očekávala jsem o hodně více, vzhledem k tomu, jak je autorka vychvalovaná. Očekávala jsem nějaké to "wow" a to bohužel nepřišlo.

Jessybelle
23. října

Rozhodovala jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Pomalejší rozjezd, ale pak to odsýpalo. Hl. hrdinka je občas "nesmrtelná". V sérii budu pokračovat, zajímá mě příběh Kim...


knihomolka78
11. října

Na prvotinu to nebylo špatné, ale rozjezd byl takový pomalejší, dlouho jsem se nemohla začíst, ale druhá část knihy rychle ubíhala a nedala se odložit. Kniha nabízí celkem zajímavou zápletku, a i když jde o detektivku, která odkrývala spoustu hnusu, není zde přemíra brutalit a vražd ani hektolitry krve, jak tomu bývá u jiných autorů. A pro mě byl docela překvapivý závěr.
Zpočátku mi hlavní hrdinka, inspektorka Kim, přišla dost arogantní, ale postupně jsem si ji oblíbila. Byla chytrá, stála si za svými názory a nebála se občas jít proti nařízením. Jen mě štve, že je to další série, kde je hlavní hrdinka sice geniální, ale "narušená". Řekla bych, že všichni autoři, od kterých nyní detektivní série čtu, mají superdetektiva, jehož genialitu a pracovní úsilí kompenzují psychickým traumatem. To mě děsně deprimuje. Protože kladná postava, by si přece trochu štěstí zasloužila. Ale asi je to teď moderní, stejně jako dvojčata.

Monis46
08. října

Přečetla jsem zatím od paní Marsonsove dvě knihy. Moc dobře se čtou a baví mě....jen jsem zatím byla vždy zklamaná z konce,prostě stručný a "odflakly"....

hasič
06. října

Zajímavý děj, čtivá, určitě jdu do dalších dílů.

Zzuzzka
02. října

Nejako nechápem chválospevy na túto knihu.....béčková priemerná detektívka plná klišé, viacero wtf momentov, nad ktorými som sa pozastavila, ale nechcem spoilerovat. Uvidím, či dám tejto sérii ešte šancu.

LinVa
26. září

Pro mě zklamání. Vubec jsem se nemohla začíst ..... líbil se mi námět. Lákalo mě vědět kdo/co/jak. Ale styl psaní mě odradil.

Korba2468
26. září

Výborná kniha, zajímavý případ, krátké kapitoly. Doporučuji

1 ...

Doporučujeme

Před pikolou za pikolou
Před pikolou za pikolou
Komisař
Komisař
Dívky ve vodě
Dívky ve vodě
Podvedená
Podvedená