Princezna bílých tygrů

Malá Zorí se narodila v džungli, a jakmile se rozkoukala, začala ji maminka učit všemu, co musí umět každá správná tygřice, aby se jí v pralese pokojně žilo. Ale jednoho dne bezstarostný čas tygřímu kotěti skončí -- matku i s bratříčkem chytí lidé a odvlečou je pryč. Co bude dál s osamocenou Zorí? Kdo ji teď ochrání? Džungle není bezpečné místo pro opuštěná mláďata, zvlášť pokud patří k ohroženému druhu zvířat. A Zorí je opravdu vzácná tygří princezna!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/173681/princezna-bilych-tygru-173681.jpg 4.516
Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Princezna bílých tygrů

marketa6511
23.11.2017

Krásná a příjemná knížka na společné čtení pro děti. Pěkný příběh, příjemně se čte a ilustrace podněcují k dalším rozhovorům. Četla jsem synům 3 a 6 let a byli oba spokojení.

zdenicka586
04.08.2017

Je to napínaví příběh, který poučí.

notburga
31.12.2015

Velmi příjemné čtení. věk sedí a konec se mi zdá pěkný, i když někteří stejný názor nesdílí. Jde ale o dobrou příležitost pohovořit s dětmi o pytlácích a ničení přírody. Úžasné jsou i ilustrace.

Temný snílek
23.11.2013

Princezna bílých tygrů je určena pro dětské čtenáře od 7 let, ale věřím, že si ji společně s nimi rádi přečtou i dospělí. Je to dojemný příběh, který musí jako správná pohádka končit šťastně.
Jen lituji, že už mi není sedm let, abych se mohla s chutí a velkým očekáváním ponořit do krásného a dobrodružného příběhu.