Princezna bílých tygrů

Princezna bílých tygrů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173681/princezna-bilych-tygru-173681.jpg 4 22 7

Malá Zorí se narodila v džungli, a jakmile se rozkoukala, začala ji maminka učit všemu, co musí umět každá správná tygřice, aby se jí v pralese pokojně žilo. Ale jednoho dne bezstarostný čas tygřímu kotěti skončí -- matku i s bratříčkem chytí lidé a odvlečou je pryč. Co bude dál s osamocenou Zorí? Kdo ji teď ochrání? Džungle není bezpečné místo pro opuštěná mláďata, zvlášť pokud patří k ohroženému druhu zvířat. A Zorí je opravdu vzácná tygří princezna!... celý text

Jessybelle
26.09.2021 4 z 5

Čteno (s) 8letým synem, kterému se kniha líbila. Některá slova byla potřeba dovysvětlit, což ale nebylo na škodu. Příběh malé Zorí ho nadchl. A ilustrace jsou moc krásné. Určitě můžeme doporučit.

Kacatko86
16.08.2021 3 z 5

Dětem se líbí, chtějí číst znovu, oceňuji pěkné ilustrace. Na textu mi trochu vadí přílišné vyjmenovávání, při čtení jsem zkracovala. Nedovedu si představit, že by děti četly v sedmi, osmi letech samy. Ale příběh jako takový byl hezký, určitě dobrý námět k povídání.

GaleW
16.03.2020 5 z 5

Hezká knížka, především oceňuji krásné kresby

marketa6511
23.11.2017 5 z 5

Krásná a příjemná knížka na společné čtení pro děti. Pěkný příběh, příjemně se čte a ilustrace podněcují k dalším rozhovorům. Četla jsem synům 3 a 6 let a byli oba spokojení.

zsykorova
04.08.2017 4 z 5

Je to napínavý příběh, který poučí.

notburga
31.12.2015 4 z 5

Velmi příjemné čtení. věk sedí a konec se mi zdá pěkný, i když někteří stejný názor nesdílí. Jde ale o dobrou příležitost pohovořit s dětmi o pytlácích a ničení přírody. Úžasné jsou i ilustrace.

Temný snílek
23.11.2013 4 z 5

Princezna bílých tygrů je určena pro dětské čtenáře od 7 let, ale věřím, že si ji společně s nimi rádi přečtou i dospělí. Je to dojemný příběh, který musí jako správná pohádka končit šťastně.
Jen lituji, že už mi není sedm let, abych se mohla s chutí a velkým očekáváním ponořit do krásného a dobrodružného příběhu.