Příliš osobní známost

Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat. Hrdinkou románu je svobodná třicátnice, vyrovnaná a spokojená, s dobrou kariérou a okruhem přátel a známých, které má ráda. Potkává vdovce Marka s malým děvčátkem. Láska na sebe nedá dlouho čekat, začnou spolu žít a všechno vypadá přímo ideálně. Do Markova života ale zasáhne ekonomická krize, jeho stavební firma zkrachuje a on se dostane do velkých dluhů. Začne pít a své zoufalství si vybíjí na svých nejbližších – na dcerce a partnerce. Ta mu to chvíli toleruje, ale potom se rozhodne, že nechce žít s člověkem, který pije a nedokáže se vyrovnat s těžkou životní situací. Než svého partnera a jeho dceru opustí musí najít odpověď na zásadní otázku – zda není příliš sobecká, když odchází…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427597/prilis-osobna-znamost-PO7-427597.jpg 3.8156
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Motto

Kniha Příliš osobní známost

Monika1717

Příběh zřejmě vymyšlený.Nechápu,když ona pracovala v tak významné společnosti zabývající se uplatněním lidí, tak mu nenašla žádnou práci.Viděla,jak se v tom plácá a jen si stěžovala.Pak to najednou šlo.Kniha rozhodně není mým šálkem čaje a sáhla jsem po ní jen proto,že podle ní byl natočený film.Doufám,že mě zaujme víc.

mysterygirl
28.12.2019

Oddychovka? Opravdu?? Četli jsme všichni stejnou knihu?
Jednohubka ano, ale příběh rozhodně nebyl pohodový a oddechový, naopak.. Chtělo se mi brečet..

ilovebook88
19.11.2019

Taká pekná oddychovka ????

Ali88
31.07.2019

Příjemná jednohubka na dovolené... ???? Přečteno za jedno odpoledne. Přečetla jsem
od autorky několik knih, žádná literární smetánka to není ale na dovolené, v létě u vody, když venku prší a nebo když si prostě chcete vyčistit hlavu je to fajn čtení. ????

Cher
04.06.2019

Pěkná oddechovka ze života.

Han-nah
28.04.2019

Oddechová kniha, ale opravdu ze života - zamiluje se do mladého vdovce s dítětem, láska, vztahy, úpadek firmy partnera , následně začne pít. Jak se s tím vyrovnat - odejít , užívat si života a neztrácet čas řešením problémů druhých? Na této křižovatce života se rozhodla dát svému partnerovi druhou šanci, protože:
"Láska hory přenáší. Láska je zodpovědnost za štěstí těch, s nimiž žijeme."

Ála41
23.12.2018

Obdiv hlavní hrdince...

vendysantos
15.12.2018

Oddechová, avšak zajímavá kniha, která byla i přes svůj jednoduchý děj chvílemi velmi emotivní. Myslím, že první, zesnulá žena bude navždy součástí Marka i jeho dcery, nelze jen tak zapomenout. Tudíž pro hlavní hrdinku není jednoduché, vyrovnat se s tím, že už vždy bude jen ta druhá. A obdivuji její statečnost, že dala Markovi druhou šanci, přestože jí ukázal svou temnou stránku a vypadalo to, že si sebe sama přestává vážit. I když jsem čekala, že už na konci bude nekompromisní a odejde svou cestou.