Příběhy pro nejmenší

Příběhy pro nejmenší https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245197/mid_pribehy-pro-nejmensi-245197.jpg 4 11 4

Počítej do 10 s myškou; Sluníčko a sněhulák; Modré oči, jděte spát; Dobrodružství v eroplánu; Spi sladce, medvídku; Zvířátka a jejich rodiny a další – v této knížce naleznete 8 nádherně ilustrovaných příběhů pro nejmenší, které se dají číst před spaním a dokážou probouzet dětskou fantazii a vtip.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Stories to Share , 2012

Briv
17.02.2024 3 z 5

* Ilustrace jsou opravdu krásné, ale rovněž souhlasím i s tím, že je lepší si k obrázkům vymyslet vlastní text. Knížku jsme měli půjčenou z knihovny a myslím, že to akorát stačilo.

Tyto
02.09.2018 5 z 5

Hodnotím pouze ilustrace o které jde v této knize především. Těch pár písmenek 1,2,3... hop, šup a tralala... celkový dojem moc nenaruší.

bibi.r
16.11.2015 1 z 5

Souhlasím s tím, že ilustrace jsou úžasné. Ilustrace jsou opravdu skvělé. Pěkné, milé, barevné a přitom se nejedná o žádný kýč.
Ovšem text je příšerný. Pokud bych měla knížku číst s dítětem, tak si k těm opravdu krásným obrázkům, radši vymyslím svůj vlastní text.

Knihomura
15.06.2015 5 z 5

Krátké jednoduché texty, ale ilustrace jsou úžasné. Kvůli těm si knihu určitě pořiďte. I když už vám děti vyrostly. Užijete si je sami i později s vnoučaty. To bude několikanásobné potěšení. :-D

Kniha Příběhy pro nejmenší je v