Upírska hora

Upírska hora https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70459/upirska-hora-70459.jpg 4 532 532

Příběhy Darrena Shana série

Vo štvrtom dieli upírskej ságy pokračujú desivé dobrodružstvá mladého polovičného upíra Darrena Shana. Darren spolu s pánom Crepsleym, ktorý je jeho upírskym učiteľom, opúšťa už dôverne známe prostredie cirkusu Monsterus a vydáva sa na nebezpečnú cestu priamo do stredu upírskeho sveta. Darren má predstúpiť pred upírsku radu, ktorá každých dvanásť rokov zasadá na tajomnej Upírskej hore. Ako sa na Upírskej hore rozhodne o jeho osude? Darren má po prvý raz možnosť zblízka spoznať fascinujúci život upírskeho klanu, no zaplatí za to krvavú daň... ... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Vampire Mountain

TessDragon
08.10.2012 5 z 5

Má oblíbená a tolik milovaná sága stále pokračuje.Zde začíná nová trilogie Upíří zvyky.Objeví se tu spousta nových postav jako Arra,Kurda a Paris.Darren se vydává na strastiplnou cestu do upířího centra.Není sice tak dobrodružná jako ostatní,ale rozhodně by to bez ní chybělo.Takže rozhodně doporučuji přečíst!

Argony
21.05.2012 3 z 5

Přesně, tahle knížka byla jen jako propojovací k dalším dobrodružstvím. Dle mého nejslabší díl ságy.

Buhvico
23.04.2012 4 z 5

Knížka spíš oddychová, chybělo mi tu takové to napětí a očekávání, tento díl byl docela pohodový..Přečeten za pár chvil ať můžu začít hned s pokračováním ságy :-)

Horxus
13.01.2012 5 z 5

Tahle, spolu s 3 a 5 knihou sagy Darrena Shana patri k tem mym mene oblibenym, chybelo mi tam trosku akce, ale jinak klobouk dolu, saga uplne nejlepsi!