Synové osudu

Synové osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25709/bmid_synove-osudu-5HZ-25709.jpg 5 406 49

Příběhy Darrena Shana série

< 12. díl

Jak se naplní proroctví O. Sudda? Kdo ze synů osudu se stane vítězem a kdo poraženým? Steve, anebo Darren, jež od dětství pojilo zprvu přátelství, a posléze nenávist? A jakým asi bude svět - nezůstane bez lidí? Odpověď hledejte v závěrečném příběhu této napínavé dvanáctidílné ságy!

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Sons of destiny , 2002

fialoverca
12.06.2012 5 z 5

tato sága se mi velice líbila ale moc se mi nelíbil konec kdo tuto ságu nečetl tak vám ji doporučuji protože lepší jsem zatím nečetla .!!

Buhvico
13.05.2012 5 z 5

Dokonale vymyšleno, pár chvil jsem i uvažovala, jestli to není pravdivý příběh, a to mi běhal mráz po zádech..A všichni mi budou teď po dočtení chybět, Darren, Harkat a ostatní..Dokonalost sama, kdo tuto skvělou ságu nečetl to musí okamžitě dohnat..Že se stal lidičkou mě ani moc nepřekvapilo, aby mohla jeho duše do ráje, nic jiného mu nezbývalo..Všem přeji upíří štěstí :-)

Císařovna
21.04.2012 5 z 5

Naprosto nečekaný a překvapivý závěr. Vše bylo tak skvěle a do detailu promyšlené, až nad tím zůstává rozum stát. Rozhodně nejlepší díl z celé série, který si zaslouží nejvyšší hodnocení.

yellowsun
21.02.2012

Celá série byla skvělá a ten konec?! Velmi překvapivý a bohužel také smutný...

Horxus
13.01.2012 5 z 5

Naprosto skvele, a hlavne necekane ukonceni knihy.

SPOILER, KDO NECETL AT PRESTANE CIST NEBO PRIJDE O ROZUZLENI!!!

Clovek by cekal, ze kdyz hlavni hrdina vypravi v budoucnosti to co se stalo pred x lety, tak hrdina prezije!!! Ovsem, jako obvykle, u Darrena Shana se neda nic predpovidat. Byla jsem tim naprosto sokovana, a po tom co se Darren nechal zabit Stevem (mimochodem, u toho jsem prisla asi o vsechny zasoby vody ve slznych kanalcich) jsem sedela nad knizkou s otevrenou pusou, neschopna tomu uverit.

VZSB
30.09.2011

Páni.Bylo to docela tvrdý zakončení.Já si prostě neumím představit Darrena jako lidičku.

KateCullen
01.02.2011 5 z 5

Takový konec jsem vůbec nečekala, ale to knížce na kráse vůbec neubralo...

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

Takové zakončení upíří ságy Darrena Shana jsem vůbec nečekala, naposledy jsem takhle brečela při Harry Potterovi a Relikvii smrti. Vážně tento poslední díl byl úžasný. Vypravování úplně pohltí a najednou nemáte pojem o čase, který tak ubíhá a chce se vám číst a číst a číst. Myslím, že se to čte vážně moc dobře a hlavně člověk čte a neláká ho ani počítač ani televize :-)

Lenka142
30.11.-0001 5 z 5

Naprosto geniální zakončení geniální série. Nedokážu si vybavit jinou, která se mi četla tak dobře a která se mi tak líbila. Styl psaní vás vtáhne do děje a všechno prožíváte s Darrenem. O samotném konci snad ani mluvit nebudu, je tak skvěle promyšlený a naplánovaný, že nad tím zůstává hlava stát a jediné co snad můžete udělat je pokračovat ve čtení dalším dílem - tím úplně prvním.

upíři

Darren Shan (p)