Synové osudu

Synové osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25709/bmid_synove-osudu-5HZ-25709.jpg 5 406 49

Příběhy Darrena Shana série

< 12. díl

Jak se naplní proroctví O. Sudda? Kdo ze synů osudu se stane vítězem a kdo poraženým? Steve, anebo Darren, jež od dětství pojilo zprvu přátelství, a posléze nenávist? A jakým asi bude svět - nezůstane bez lidí? Odpověď hledejte v závěrečném příběhu této napínavé dvanáctidílné ságy!

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Sons of destiny , 2002

IvaJakl
25.04.2015 5 z 5

Zajímavý konec. Ale autor patří mezi mé oblíbence.

lampernaqui
23.09.2014 4 z 5

Výborné zakončení ságy. Přiznám se, že ačkoliv mám už dost načteno a měl jsem připravené varianty, jak se vším autor naloží, takový epilog jsem vážně nečekal.... a byl mnohem lepší. Takže dlouhá sága je za mnou a já se rád vrhnu na další knihy od stejného autora.

Edona
20.09.2014 4 z 5

Myslím, že jsem očekávala daleko lepší konec, nicméně jsem aspoň byla napnutá jak kšandy. Poslední řádky se u mě neobešly bez slz.

Janissek007
29.07.2014 5 z 5

Takže, co k tomu říct???
Tahle sága byla naprosto úžasná, až jsem to nečekala a nelituju strávených hodin nad těmito knihami.
Bylo ta pár momentů které jsem nečekala a samozřejmě, že pláč nad ztrátami tam byl.
Završení ságy se mi líbilo...
Jediné co mě naštvalo byl chlápek, který se vůbec neprojevoval, myslela jsem si, že možná by mohl být hodný a on ne!!! ( Mimochodem mluvím o chlápkovi s hodinkami ve tvaru srdce... Kdo četl, ví...) Jistý pán mě tak naštval, že jsem chtěla, aby ho kterákoliv postava zabila. Jediné zklamání, bylo to že přežil, ale doufám, že ne nadlouho... :)
Rozhodně nebudu váhat a přečtu si to znova!!! Všem knihu doporučuju...

radek0635
30.06.2014 4 z 5

Popravdě, čekal jsem trochu lepší konec... Ale i tohle bylo dobré. Tak alespoň překvapující to bylo.

Adam Bartoš
29.04.2014 5 z 5

Určitě doporučuji celou ságu přečíst. Strašně mě překvapilo jak to skončilo. Darren je fakt úžasný spisovatel !!!

Argony
11.02.2014 4 z 5

Velmi překvapující zakončení. Už jsem si dělala naděje, že se spojí proti hajzlíkovi Sudovi, ten mě fakt štval.

Hokkejka
28.01.2014 5 z 5

Propojení se světem lidí se mi moc nezamlouvalo, ale konec celé ságy všechno zachránil. Jsem nadšená a trošku věřím, že je všechno pravda!! :)

Elisabet
17.12.2013 5 z 5

Ten konec mi přišel takový...podivný. Doufala jsem v jiný, ale tenhle taky nebyl špatný. Rozhodně nelituju, že jsem se rozhodla tuto serii přečíst. Doporučuju!

aweriana
09.11.2013 5 z 5

Konec byl velmi... podivný. Sága Darrena Shana byly nejlepší knihy co jsem četla.

lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

Celá tahle série se mi moc líbila.Ten konec byl dost skvělej nikdy bych nečekala že to skončí takhle

Ella H.
26.09.2013

Čekala jsem že bude poslední knížka série nejlepší, protože každá další kniha v celé sérii byla napínavější a napínavější....ale že bude až takhle dobrá...Výborný!!! Úžasnej konec, naprosto nepředvídatelnej. Skvělá knížka :)

Ell Amaterasu
25.04.2013 5 z 5

Ehm... Konec byl... překvapivý. Čekala jsem tedy jiný, ale rozhodně byl zajímavý, trochu i dojemný a samozřejmě nečekaný.
Celá sága se mi moc líbila, ale čekala jsem něco jiného. Pro mě to nebylo to pravé.
Samé zvraty a velký příval informací, které musel čtenář pojmout za celou knihu. Nevím, jestli se mi tohle zrovna moc líbilo.
Podle mě to byla nejakčnější knížka ze všech.

Posli
03.02.2013 5 z 5

Nejsem si úplně jistá, jestli se mi konec líbil, ale rozhodně byl překvapivý, zajímavý a dojemný. Ale jako celek se mi velmi líbila.

Issiriana
23.01.2013 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tolik zvratů, tolik dojetí... Opravdu je to můj nejoblíbenější díl.

Miss Utahraptor
13.01.2013 4 z 5

Po vynikající jedenáctce trochu zklamání- řekla bych,že první část by jako závěr stačila. "Střední výplň" a druhá část mi přišly tak nějak navíc. Stejně jsem se nedozvěděla, jak původně dopadly všechny ty "vedlejší" postavy. :( Jako závěr série bych ale hodnotila kladně, i když mi ten konec prostě nesedí. :)

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Pěkně promyšlený konec. Jen škoda, že nejsou další díly, Darrena jsem si moc oblíbila, určitě se k němu někdy ráda vrátím:)

TessDragon
14.10.2012 5 z 5

Perfektní zakončení!!! PERFEKTNÍ série!!! Překvapil mě hlavně konec, jak to všechno skončilo tak, že by to mohlo napadnout jedině Darrena Shana. ;D Jinak proces přeměny v lidičku bych si nechtěla prožít. Brr. Jen mi vadilo,že zůstaly nějaké otázky nezodpovězené, třeba co se stalo s ostatními, ale vzhledem k tomu, co se na konci stalo, už to asi není zase tak důležité.

Mishwaa
14.08.2012 5 z 5

Ten konec byl tak geniálně promyšlený, všechno do sebe zapadalo! Dost mě překvapila ta pravda o Darrenovi, Stevovi a Suddovi (ale což, nebudu spoilerovat ;) ). Raději bych se vypořádala s pravdou , než abych se zabila! Mučilo by mne tolik otázek- Jestli jsou Debbie, Evra, Harkat a ostatní v pořádku, zda vyhráli válku upíři, vampýři, nebo se snad dohodli na míru? Potká Darren v ráji pana Hroozleyho, bude s ním moci nějak komunikovat?? Na mnoho otázek se odpovědělo, ale na ještě více se nedozvíte odpověď!

Julieta Kori
25.06.2012 5 z 5

Tolik WTF momentů v jedný knížce!Jako zakončení mojí nejoblíbenější ságy...ideální :).Když se dozvíte, jak všechno souviselo se vším,nezbyde vám než jen civět. Konec byl nádherný.Jsem ráda, že to dopadlo právě takhle, jen je mi líto, že je konec.Darren Shan mě doprovázel asi 4 roky životem *sentimentální úsměv :D*. Čekala jsem na přečtení posledního dílu hodně dlouho, ale jsem ráda, že jsem to nakonec udělala, protože to bylo úžasný...

upíři

Darren Shan (p)