Prezidentský systém Spojených států amerických

Prezidentský systém Spojených států amerických https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449050/bmid_prezidentsky-system-spojenych-statu-PWN-449050.png 5 1 1

Publikace je odbornou vědeckou studií především o americkém prezidentském systému, ovšem s přesahy, souvislostmi i srovnáním s jinými systémy. Přináší množství informací o instituci prezidenta USA. Všímá si rovněž institucí dalších, jakkoli primárně ve vztahu k prezidentovi, neignoruje ani modely uspořádání vlády mimo USA. Autorka kombinuje ústavně právní komparatistiku s přístupy politologickými. Práce je opatřena mimořádně bohatými odkazy na odbornou literaturu a vůbec všechny možné zdroje.... celý text

jakub2199
31.07.2020 5 z 5

Úžasná kniha napsaná studentkou právnické fakulty a rozšířená pro potřeby vydání. Obsahuje veškeré možné informace k tématu volby amerického prezidenta a takové množství pramenů, že si čtenář své zdroje může vybírat.
Pro kohokoliv zajímajícího se o téma volby amerického prezidenta, nebo jen pro srovnání s naším systémem, rozhodně mohu doporučit-

USA (Spojené státy americké) právo prezidentská kampaň prezidenti USA volby politologie ústavní výchova

Autorovy knížky

2016  100%Prezidentský systém Spojených států amerických