Převody jednotek s čertíkem Kvítkem

Převody jednotek s čertíkem Kvítkem https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437003/bmid_prevody-jednotek-s-certikem-kvitkem-HYD-437003.jpg 5 2 1

Listování Převody jednotek s čertíkem Kvítkem Cvičebnice pro žáky ZŠ + kouzelné kartičky Romana Suchá Čertovsky snadné učení! V knize, která je určena žákům 1. stupně ZŠ, najdete spoustu různých cvičení sloužících k převodu jednotek délky, hmotnosti, objemu a času. V příloze pak jsou kouzelné karty, pomocí kterých si děti procvičí postup při převodech. Děti si budou karty postupně procházet a ty, které ještě neumí, odloží stranou a znovu se k nim vrátí později, třeba i vícekrát. Učení bude děti bavit a určitě brzy budou jednotky převádět na jedničku s hvězdičkou!... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Matematika a logika
Vydáno: , Edika

Převody jednotek s čertíkem Kvítkem , 2020

ciniminisek
17.03.2020 5 z 5

Celou dětskou naučnou edici čertíka Kvítka mohu vřele doporučit, protože vím jistě, že tyto cvičebnice vám v koutě prach chytat nebudou. Jak říká sám čertík Kvítko To by v tom byl čert, abychom to spolu nezvládli!

Já už si brousím zuby na sekci českého jazyka a to především na slovní druhy, které momentálně straší naše dítě ze spaní.