Dvanáctka

Dvanáctka https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153318/bmid_prechod-dvanactka-Rl5-153318.jpg 4 399 84

Přechod série

V mezinárodním bestselleru Přechod vytvořil Justin Cronin nezapomenutelný obraz apokalyptického světa, v němž celý americký kontinent zachvátí tajemná „upírská“ infekce. Ve Dvanáctce se příběh vrací do roku Nula. Nakažení lidé se mění ve vraždící nesmrtelná monstra a chaos a zmar postupně ovládá jedno město za druhým. Uprostřed vylidněného světa přežívají zbytky těch, jimž se dosud nákaza vyhnula. Těhotná lékařka Lila, válečný veterán Kittridge a dospívající April se setkávají uprostřed zkázy, aby zjistili, že nejsou úplně sami…Ve sto let vzdálené budoucnosti zatím Amy a její přátelé bojují o přežití posledních potomků lidstva. Jejich nepřítel se však změnil: prvních dvanáct infikovaných totiž usiluje o mnohem víc než jen o povraždění posledních živých bytostí na Zemi. -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

The twelve , 2012

Bee
04.09.2013 5 z 5

Popravdě řečeno jsem se Dvanáctky docela obávala, protože prvním dílem autor nasadil laťku hodně vysoko. Ale překvapil a povedlo se to snad ještě líp. Vracíme se tu zpátky do roku Nula, na začátek epidemie a zároveň sledujeme situaci po pěti letech od prvního dílu. Baví mě, že je všechno tak propojený a všechno se vším nějak souvisí. Rozhodně to stálo za přečtení, atmosféra v knize je perfektní a na další díl se těším.

jkomar
30.07.2013 3 z 5

Docela zklamání. Přechod je jedna z nejlepších knih co jsem přečetl, takže jsem se na tuto knihu těšil jak malej, ale asi jsem měl přehnaná očekávání :-( . Půlku knihy jsem se ztrácel kdo je kdo a když už jsem to vše pochopil, zjistil jsem, že je mi vlastně fuk, jak to dopadne. Třetí díl si sice stejně přečtu, abych věděl jak to dopadne, ale pachuť po Dvanáctce (ne pivu :-)) zůstane.

denuska
18.07.2013 5 z 5

Zkáza zcela ovládla celý svět, města se vyprázdila, virus mutuje, přesto se po světě pohybují skupinky zdravých,
nenakažených lidí, kteří se snaží zachránit svět. K jedenácti prvním virákům, kteří ovládají ty ostatní se přidává
dvanáctý a závěrečný boj může začít. Konec je otevřený a já se těším na ukončení celé ságy.

PHENOM
29.05.2013 5 z 5

Velmi povedené pokračování.I že někdy pěkně vrácené zase nazačátek k postavám myslel sem že už v ději dávno zapomenutým.Ted už se zas těšim na pokračování.