Pravda

Pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519038/bmid_pravda-35p-519038.jpg 5 817 817

Další díl sběratelské edice Zeměplochy ve formátu 130 × 200 mm s kouzelnými obálkami a barevnou ražbou, jejichž autorem je Joe McLaren.

Literatura světová Humor Fantasy
Vydáno: , Talpress

The Truth , 2000

Weiler
20.04.2012 5 z 5

Ankh-Morporkská kniha jak vyšitá. Pratchett zde nastavuje nezvykle rychlé tempo a tak se ze začínajícího plátku stávají opravdové noviny v řádu dnů, navíc mají prakticky hned z kraje konkurenci. Takže to šlape. Mikulášova proměna v dravého novináře, který je schopen odsekávat i Vetinarimu, je krásně přirozená, samozřejmě i u Sacharózy je skvělá. A zdá se, že si Terry v tomto období oblíbil upíry a Igory.

Okřídlená li
01.01.2012 5 z 5

Pravda mě opravdu ani v nejmenším nezklamala a obsahovala dokonalý výcuc toho, co doopravdy znamená tisk a vůbec psát noviny. Zvláště jsem se usmívala nad proměnou slečny Rezámkové - z možné staré panny dokonalá reportérka.

Mayanea
23.04.2011

Co je vytištěno, to je pravdou! Ankh-morporská Kometa i do vaší trafiky!

astarte
30.11.-0001 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora, která mě nadchla a určitě sáhnu v knihovně po další. Jednoznačně nejlepší postavou z knihy (alespoň pro mě) je Otto Schrecklich - táfám mu šest chfjesdiček :-)