Pravá matka

Pravá matka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436954/bmid_utajena-matka-4yf-436954.jpg 4 315 110

Když se Tessa vrátí domů, najde v kuchyni cizího chlapce, který tvrdí, že je její syn. Když to nahlásí, policie má podezření, že ho unesla. Motivem by mohl být fakt, že kdysi porodila dvojčata, která už jsou po smrti. Tessa všechny přesvědčuje o tom, že je nevinná, ale nikdo jí nevěří. I její manžel, s nímž už nežije, si myslí, že je blázen. Navíc ji pronásleduje záhadná žena. Tessa se rozhodne jednat na vlastní pěst a zjišťuje šokující pravdu nejen o neznámém chlapci, ale i o sobě.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret Mother , 2017

Kira747
06.04.2024 4 z 5

Pekny, ctivy, pomerne kratky, takze na dopoledne idealni. Nejvic se mi libil Ben (modlila sem se, aby to nebyl nejakej hajzl :D), Scott a jeho dokonala pritelkyne me otravovali.

alnahu
08.02.2024 3 z 5

Další psychothriller v kterém si přečteme příběh ženy-matky,která se snaží vyrovnat se ztrátou svých dětí. Začátek sliboval zajímavý děj,ale příběh byl velmi smutný a rozvleklý.

Fzuzik
03.02.2024 3 z 5

Začátek sliboval velké věci... průběh byl napínavý, ale jak jsem začala tušit v co celý dej vyústí, začalo napětí upadat. Za mě závěr zcela urychlený a neodpovídající průběžném napětí.

barusak1
15.01.2024 5 z 5

Stačilo jedno dlouhé zimní odpoledne, abych knihu doslova zhltla. Ben byl velký sympaťák ale Scott no co dodat ... knihu velice doporučuji

Renike
12.10.2023 4 z 5

Ben byl sympatický, ale mít takovou otravnou sousedku jako Carly, tak se odstěhuju :))) jinak docela dobrý příběh. Hezky se poslouchalo.

Prateri
27.09.2023 4 z 5

Vtáhnutá jsem byla do života Tessy hned od první stránky, (to mám ráda, když nemusím přečíst čtvrt knihy, aby mne děj přikoval ke knize). Je to strhující boj nešťastné ženy, s poznamenanou psychikou, která začne hledat pravdu. Někdo pomůže, ale jsou i jiní, které cesta za pravdou vyděsí. A pak tu máme novináře, to je kapitola sama pro sebe. Slušným se omlouvám, ale ráda je nemám. V knize to byly hyeny s kamerou a mikrofonem v ruce.

Knihomolka97
18.09.2023 5 z 5

Už od prvních stran mě příběh naprosto pohltil. Tessy mi bylo neskutečně líto, protože dostávala od života opravdu jednu ránu za druhou.
Moc jsem si oblíbila Bena, který při ní stál. Sláva za něj.
Kniha se četla výborně, stránky mi mizely pod rukama, chtěla jsem vědět, kde je pravda. Měla jsem teorie dvě. Trochu jsem se do toho pak zamotala sama, protože jsem vymýšlela složitosti.
Moc doporučuji, kniha je opravdu příjemné překvapení.

putpuda
09.08.2023 5 z 5

Kniha se mi moc dobře četla, ke konci bylo sice víceméně jasné, jak to bude, ale vůbec to nevadilo..
Pro Bara52 mě taky dělali utz x krát a do porodnice od ponožek po fusak vše růžové a "ono" je to kluk :D . Ale v knize to myslím nebylo, jen že měli mít dvojčata.
Mě to bavilo, kniha není moc objemná, takže přečtená celkem rychle.

tereziehl
02.07.2023 3 z 5

Dobré. Čtivé, přečteno rychle, ale když se podívám na krátké thrillery, které jsem hodnotila před tímto, nemohu víc, než 3 hvězdy. Bavilo mě to, ale možná bych čekala trochu víc a lepší atmosféry, větší hloubku postav.. nevím, nepodepsalo se to na mně. Četba na odpoledne ale určitě super.

Bara52
04.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Ctive, ale zapletka trosku pritazena za vlasy. Nikdy ji nedelali ultrazvuk, ze nevedela, ze neceka holku?Nebo jsem si toho v knizce nevsimla? Tessa je na muj vkus zase moc jakoby "dokonala", sice ji vsichni obvinuji, ale ona je vykreslena jako uzasna, hodna, laskava a pracovita osoba, ktera si dela nejvetsi starosti s tim, jak zalhala novinarce. Proste cele trosku prehnane. Pozitivni je, ze knizka neni moc tlusta a je ctiva.

Petra00
21.04.2023 3 z 5

Moc fajn knížka, u které jsem ale bohužel v polovině odhadla konec, a to mi celý zážitek trochu pokazilo. Jinak je to ale přesně ten typ knížek, co mě baví. Povedený psychothriller.

Květi62
09.02.2023 5 z 5

Nečekala jsem, že se mi tato knížka bude tak líbit. Hlavní hrdinka Tessa musí dokázat, že chlapce, kterého našla v kuchyni, a který tvrdí, že je její syn, neunesla. Tessa, ale nechce jen prokázat, že není blázen, ale také najít pravdu. Pravdu, která zasadí hluboké rány, ale zároveň jí otevře nové "dveře", o kterých si myslela, že jsou pro ni nadobro zavřené.

1v8na
03.12.2022 4 z 5

Rozjezd knihy byl ba můj vkus pomalejší. Měla jsem problém se začíst. Nicméně jakmile jsem se začetla, což bylo ve chvíli obklíčení Tessina domu novináři, mělo to spád a sešup a knihu jsem měla přečtenou za dva dny.
Tess mi byla velmi sympatická - obdivovala jsem ji za to, čím si prošla, za její sílu a odhodlání.
Scott mi přišel takový nemastný, neslaný.
Koho jsem si zamilovala, byl Ben.
Za mě to bylo super.

xichtik
16.11.2022 4 z 5

Kniha se čte skvěle,dej je zajímavý.Jednu hvezdu dávám dolů za předvídatelný konec,cca od půlky knihy jsem věděla,jak to všechno bylo.

Majulle
16.11.2022 4 z 5

Čtivá kniha, přečetla jsem za víkend! určitě nezklame :) oddychovka :)

ZuzanaZ83
23.10.2022 3 z 5

Celkem zajímavý román. Hlavní hrdinka je na dně, když se jí v domě objeví cizí chlapeček. A ona je podezřelá z jeho únosu.
Kniha za mě není úplně strhující, ale špatná určitě taky ne.

Gracinka
21.10.2022 5 z 5

Jako thriller bych tenhle příběh nenazývala, ale bylo to čtivě napsáno, děj pěkně ubíhal, Tess s Benem mi byli moc sympatičtí. V půlce knížky jsem sice rozlouskla, kde je pravda, ale s chutí jsem četla až do konce.

Petulka2302
16.10.2022 5 z 5

Dojemný, smutný příběh pro všechny postavy v knize. Stačilo málo a spousta lidí měla krásný život. Takhle se pro ně stal utrpením.

Zunka616
03.10.2022

(SPOILER) Za mě super napínavý příběh doporučuji všem

Cher
17.09.2022 5 z 5

Příběh se mi líbil, dobře se četl.

thrillery pro ženy

2020  83%Pravá matka