Všichni mrtví

Všichni mrtví https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61619/bmid_vsichni-mrtvi-igJ-61619.jpg 4 232 24

Pravá krev série

Sookie je pro své mimořádné schopnosti přizvána na vrcholný sněm upírů, aby pomohla při soudu s královnou louisianských upírů, která je obviněna z vraždy. Sookie ví, že je královna nevinná, ale situace se komplikuje dalšími násilnostmi, a Sookin detektivní um je postaven před největší zkoušku..

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

All Together Dead , 2007

Nikol18
26.05.2013 3 z 5

Díl se mi líbil, to nebudu popírat, jen mě mrzí, že kniha má vždy tak vláčný začátek, děj se začíná konečně rozjídět tak až na sté stránce. Přesto děj celkově byl velmi poutavý, i když mi Sokiiny myšlenkové pochody připadají jak divoce skákající zajíc z místa na místo, a pak najednou bum, ví všechno. Právě díky tomu nemůžu dát pět hvězd.

Dandulka
16.12.2012 5 z 5

Tenhle díl se mi moc líbil, zatím asi nejlepší z celé série.

May
28.03.2011 5 z 5

Na rozdíl od prvních pár dílů, autorka omezila erotické scény na minimum a vynahradila to příběhem. Sookie opět všechno vyřeší díky telepatii a přirozené inteligenci :-) Celá série se mi moc líbí, ale ráda bych se už dočkala toho, že Sookie si vybere kdo je ten pravý :-) Ale o čem by v tom případě byly následující 3 díly že? :-) Moc hezké :-)

Senza Jenka
14.03.2011 4 z 5

Autorka zřejmě chce hlavní hrdince vynahradit ta léta bez partnera :o) Jinak příjemné čtení, za odpoledne sfouknuto.