Přátele měj nablízku

Přátele měj nablízku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432146/bmid_pratele-mej-nablizku-sj3-432146.jpg 4 214 75

Natty a Sean Wainwrightovi mají vztah pevný jako skála, dvě dospívající dcery, úspěšné podnikání a krásný dům. Když jejich mladší dcera onemocní na školním výletě do zámoří, Natty spěchá za ní. Naštěstí je právě na návštěvě Nattina nejlepší přítelkyně Eve Dalladayová; nabídne se, že zůstane u Seana a pomůže s vedením Wainwrightovy domácnosti. Po návratu domů však Natty zjistí, že Eve se v rodině zabydlela trochu moc: Sean se do ní zamiloval. Natty nezbývá, než se tvářit statečně. Snaží se znovu svůj život napravit, ale Eve ji pokaždé znovu srazí na dno. Pak Natty dostane anonymní dopis se sdělením, že Eve je „sériová milenka“. Něčeho podobného se dopouštěla už dřív – s fatálními následky. Teď se musí Natty dostat ze zrádného bludiště tajností, které ohrožují její život i bezpečí jejích nejbližších.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Keep Your Friends Close , 2014

simca9342
28.03.2024 5 z 5

Přečtená před lety náhodně v létě tématicky: před dvěmi lety na pláži v Řecku :D
Mladý pár žije šťastně a spokojeně se dvěmi dětmi v krásném a velkem domě. Vše se zdá být "jako na obláčku" do doby než jedna z dcer po úrazu skončí v zahraničí, kam jela se školou v nemocnici. Natty tam samozřejmě jede za ní, ale doma je právě v ten okamžik její kamarádka s tím, že se o rodinu postará a pomůže v domácnosti. Vše ale nemusí být, jak se na první pohled zdá....

Bara52
06.02.2024 4 z 5

Knizka celkem prumerna, ale dost ctiva. Takova obvykla zapletka - psychopaticka mrcha kamaradka (v jinych knizkach chuva, kolegyne ...) ... Ale ten konec to tady u teto knizky velice vylepsil.

SimonaP
25.06.2023 4 z 5

Kniha mě bavila, akorát mi nepřišel nikdo normální, skoro všichni se chovali divně. Ale čtivé to bylo.

cukrovka
29.05.2023 4 z 5

Z počátku jsem se nemohla moc začíst, ale příběh se postupně rozjel. Přišlo mi trochu nereálné, že by chlap po 10 dnech s milenkou zahodil svůj život s rodinou. Když začala Natty o svého muže bojovat dostal příběh spád a napětí.

Alinke
29.05.2023 3 z 5

kniha mě nějak zvlášť neoslnila, četla jsem lepší, ale byla celkem čtivá, dobře vykreslené postavy i děj. Dobrá kniha

lištička123
03.02.2023 4 z 5

Přiznávám, že mě knížka příjemně překvapila. Čtivá, napínavá.

Janaves
05.03.2022 5 z 5

Thriller, který mě nezklamal. Velice čtivý a napínavý. Závěr super.
Postavy výborně vykreslené.
Autorka děj perfektně promyslela, na závěr vše zapadlo na své místo.

anája
22.01.2022 3 z 5

Kniha byla střídavě napinava a střídavě nudná. V dnešní době jsou k přečtení daleko lepší knihy.Konec moc useknuty.

Knihomolka506
13.11.2021 5 z 5

Štěstí mladého páru se během chvíle promění v noční můru.

Heliandílci
23.10.2021 2 z 5

Mě tahle kniha, jako první ze všech knih, moc nezaujala. Rozebírá se v ní spousta nepodstatných detailů, povídání kolem dokola, celkem nuda. A když se začne něco dít, přijde strohý konec. Za mě měla konec autorka více rozvinout....

KatkaHutyrová
16.10.2021 5 z 5

Thriller pro ženy, který nezklame. Velice čtivé a napínavé. Závěr pro mě překvapivý.
Děj má spád, postavy jsou výborně vykreslené. Dost dlouho jsem se rozhodovala komu fandit.
Jakkoliv námět vypadá všedně a je "stokrát ohraný" tahle knížka je nevšední a bude Vás bavit. Autorka to měla skvěle promyšlené, na konci vše zapadne na své místo.

Zlatinka.Emilly
20.08.2021 5 z 5

Z počátku jsem se nemohla začíst, protože dvě tři knihy předtím nasadily laťku opravdu vysoko. Nakonec jsem se ponořila do děje a zírám. Známe opravdu své kamarády? Jsou tací, jaký se nám jeví? Zase je budu nějaký čas pozorovat, dokud ze mně tento příběh neodezní.

Bibi23
10.07.2021 5 z 5

Tak to bylo něco. Za dva dny přečteno. Skvělá zápletka, úžasně napsáno, zkrátka od knihy se nedalo odtrhnout. Rozhodně uděluji plný počet

bábuška
14.04.2021 3 z 5

Kniha mi místy připadala nudná, podobných situací kdy pán ve středním věku přestane přemýšlet hlavou, je bezpočet. Až konec knihy dostal spád, ale přečetla jsem poctivě celou.

ZimníLidé
03.04.2021 5 z 5

a nepřátelé ještě blíž... a to by sem pasovalo. Povedená kniha.

Baja333
17.02.2021 5 z 5

Druhá kniha od spisovatelky co se mi dostala do ruky a opět nezklamala. Napínavá, plná zvratů. V roli hlavní hrdinky bych opravdu být nechtěla. Jediná vada knihy - nedá se odložit :-)

Petraxxx
14.02.2021 4 z 5

Napínavé, čtivé.

Monika164
06.02.2021 5 z 5

Musím dát plný počet hvězd.
Knihu jsem přečetla během dvou večerů.
Myslíme si, mnohé z nás, jaký máme pevný vztah a během tří dnů je všechno jinak..... Doporučuji a děkuji

koki.veru
04.02.2021 5 z 5

Krásný psycho thriller. Zápletka byla pěkná, napínavý příběh, rozhodně jsem se nenudila. Akorát konec mi připadal takový useknutý.

Tirisa
04.01.2021 4 z 5

Já jsem spokojená. Není to úplně kniha, kterou bych si sama vybrala a proto děkuji Ježíšku, čtení mě bavilo.