Povídky aneb Nechci slevu zadarmo!

Povídky aneb Nechci slevu zadarmo! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119526/bmid_povidky-aneb-nechci-slevu-zadarmo-mBT-119526.jpg 5 568 102

Kapitoly: 1. Jak jsme psali povídky 2. Povídky z knihy Besídka zvláštní školy 3. Povídky z knihy Návštěva cirkusu 4. Jak jsme přechovávali bělogvardějce a jiné povídky 5. Až přijde Komenská 6. Epilog

hankapimi
23.02.2015 5 z 5

Inteligentní svérázný a skvěle vypointovaný humor Šimka a Grossmanna, na kterém moje generace vyrostla a s vrstevníky dodnes dokážeme přeříkat dlouhé pasáže povídek i jejich dialogů nazpaměť...Nebo humor Miroslava Horníčka, forbíny Wericha a Voskovce, to jsou skvosty !!! Zrovna tak s nadšením a vděčně poslouchám po sté Kytici ze Semaforu (Ferdinanda Havlíka ) s Pepou Dvořákem, Suchým, Zagorkou, Štědroněm . Moje děti na Kytici "dospěly" a když dnes zapnu TV a kouknu, za co se dnes "převléká" humor a legrace, tak je mi smutno, často i trapně... A proto přeji inteligentnímu humoru co nejvíce čtenářů i posluchačů !!!

Samarka
23.02.2015 5 z 5

Četla jsem ji mnohokrát a pokaždé mne pobaví :D

M*K
19.08.2014

Moc dobrá kniha. V každé povídce se zasmějete. Humor je prostě všude! Krásně vypravovaný :)

Mr.Pajek
20.05.2014 5 z 5

Pro mě je to tzv. Nemocniční kniha..výborný žánr, když člověk leží v posteli s chřipkou a nemá hlavu na nějaké náročné čtivo a chce se pobavit a zkrátit si dlouhou chvíli. VÝBORNÉ!

Ankavi
29.03.2014 5 z 5

Nadčasová, naprosto geniálně humorná kniha, u které se smáli mí rodiče, když byli mladí, a u které se chechtám i já. Zaujala čestné místo v rodinné knihovně a doplnila ji i kompletní sada CD s neopakovatelným podáním povídek obou autorů. Více takových knih, které člověku prodlouží život :-)

sisipv
01.08.2013 5 z 5

Úžasná kniha, kdo si chce prodloužit život smíchem vřele doporučuji.

eliska18
31.07.2013 5 z 5

Skvělá kniha, skvělé příběhy. Pár jich sice bylo slabších, ale naprostá většina byla dokonalá. Když jsem si četla povídky v práci, hned mi šlo vše mnohem lépe a s úsměvem :)

mh.mail
10.07.2013 5 z 5

Naprostá dokonalost. Tohle se dá číst pořád dokola a nikdy se to neomrzí.

LG73
07.06.2013 5 z 5

Opravdu báječná kniha dnes již legendární dvojice Šimka a Grossmanna. Jedná se o bezkonkurenční nejlepší lék na špatnou náladu a depresi.

Jančislava
17.05.2013 5 z 5

Každé léto si ji berem s kamarádkou na koupaliště a čteme si :-) velmi nás pobaví ( i po padesáté :-) )

jancajanina
13.03.2013 5 z 5

Četla jsem několikrát a vždycky se výborně bavila.. mám to i naposlouchaný, takže mi při čtení v hlavě zní hlas Šimka nebo Grossmanna :-) A není to vůbec špatný..

Evus
03.03.2013 5 z 5

Skvělé povídky od géniů českého humoru, opravdu mohu jen doporučit

maple34
14.02.2013 5 z 5

Je to prostě PRČA ! :) Na nahrávky to samozřejmě nemá, protože Šimek byl geniální narator, ale člověk se zasměje.

joni
18.01.2013 5 z 5

Skvělá kniha, nejde se u ní nesmát.. :-)

petka-2007
03.01.2013 4 z 5

dobře se čte, pobavila :-)

Hekr
08.03.2012 5 z 5

Doporučuji nejlepší lék na zažehnání nudy :DDD

Renava
04.08.2011 5 z 5

Keď ma obchádza zlá nálada, siahnem po tejto knihe - účinok zaručený! Kto nečítal, prišiel o veľa!

Alena Tajemná
13.03.2011 3 z 5

..na mě je ten styl humoru až moc sytý na to, abych to přečetla s chutí celé.

Teru
30.01.2011 5 z 5