Povedz, že ma miluješ

Povedz, že ma miluješ https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386123/bmid_povedz-ze-ma-milujes-gGX-386123.jpg 4 486 96

Leto sa práve skončilo a Belly už netrpezlivo očakáva ďalšie. A potom ďalšie… a… Vlastne nežije pre nič iné ako letné prázdniny. Domček na pláži, slnko, more, zábava, najlepšia priateľka Sussanah a dvaja bratia – Jeremiah a Conrad. No v jedno leto, keď sa zo škaredého káčatka stáva nádherná labuť, sa všetko akosi začne meniť. Dvaja oslniví chalani, prvý bozk, prvá láska… Leto sa nezmenilo, zmenila sa ona. Musí si vybrať. Jeremiah alebo Conrad? Prežite letnú lásku so skvelou sériou od Jenny Hanovej, autorky bestselleru Všetkým chalanom, ktorých som milovala.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Summer I Turned Pretty , 2009

bartosovic00
23.07.2016 5 z 5

Skvělá triologie, kterou jsem získala díku bazaru, tady na databázi :)
Dobře se čte, všechny 3 díly jsem měla přečtené za 4 dny. Doporučuji, 5*

carllie
04.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha, četla jedním dechem.

warca
20.05.2016 5 z 5

Kniha mě naprosto pohltila. Je to už řada let, co jsem ji četla, ale stále cítím ten krásný pocit, který ve mně zanechala.

MíšaK.
22.12.2015 4 z 5

Sice se zdá, že celý díl je o ničem, ale opak je pravdou. Knížka vás vtáhne do děje a ani nevíte, co bylo na těch dvou stech stránkách. Z čehoš vyplívá, že knížka byla psaná nádherně, chytlavě. Trochu bych teda něčím děj oživila teď když jsem to četla podruhé, mě Konrád tročku lezl na nervy. Jinak to byla opravdu super knížka.

Javajka
11.11.2015 2 z 5

Prvních sto stránek jsem se opravdu nudila a byla jsem přesvědčená, že i když doma druhý díl mám, tak si ho asi ani nepřečtu. Nakonec jsem se ještě přinutila a knihu dál četla. Jakmile po těch sto stránkách Belly poznala Cama, konečně mě to trochu bavit začalo. Už se čtení tak neprodlužovalo a ke konci mi už připadala kniha lepší, a tak jsem se rozhodla, že si přečtu i druhý díl.

šipulka
01.11.2015 5 z 5

Úžasná knížka.

acupoflucy
21.09.2015 4 z 5

Pořád tak skvělá kniha jako před dvěma lety :)

stepka3765
05.07.2015 5 z 5

Perfektní čtení na léto! Přečetla jsem to jedním dechem a jdu se vrhnout na další díl. :)

Katee
31.01.2015 4 z 5

Je to pěkná oddechovka a ke konci fakt moc dojemná :) Belly mi ale na začátku přišla hrozně dětinská, pořád na všechny vyplazovala jazyk, říkala "sklapni" a urážela se. Jo, taky jsem jako dítě hodně trucovala :D A chápu, že být sama mezi kluky je asi těžké. Taky jsem někdy měla zmatek v tom, jestli ji ti kluci teda odstrkují nebo ji brání. No, takže na plný počet to za mě asi není ;)

en.bee
12.11.2014 5 z 5

Hezká kniha.

kokolka
27.09.2014 5 z 5

Já knihu dostala na vánoce, přečetla ji za den a hned jak otevřeli knihkupectví jsem si běžela dokoupit další dva díly! :) Ty byly také přečtěny během dne. Za mě: pohodové knížky, které vás vtáhnout do děje.

Pedruska01
18.08.2014 5 z 5

Opravdu krásná kniha s krásným příběhem a postavami. Romantika, prázdniny, sluníčko, válení na pláži - to je něco na mě. :) Moc fajnový čtení, nemohla jsem knihu odložit. Mile mě překvapila. :) Sympatičtí bratři s neotřepanými, netradičními a přitom krásnými a originálními jmény. :)

009Ivana
08.05.2014 5 z 5

Hodnotím 5 hvězdami protože si to podle mě zaslouží. Je to krásná zábavná romantická oddechovka na léto a nelituji toho že jsem si ji koupila. Sice mě trochu od ní oháněl obal ale jak se říká : Nesmíš soudit knihu podle obalu :) :) :)

Nikolka001
14.09.2013 4 z 5

Kniha mě překvapila svým koncem. Celý průbeh knihy mě moc nezasáhl, ale posledních 60 stránek jsem četla jedním dechem. Možná jsem udělala chybu, že jsem si knihu nepřečetla v létě, ale to nevadí. Je to příjemné odpočinkové čtení. Já romány většinou nečtu, ale tento se mi docela líbil. Knihu jsem chtěla ohodnotit 3 hvězdičkami, ale ten konec mě donutil ji dát 4 hvězdičky. :)

kleria
28.08.2013 4 z 5

Wow, tahle knížka mě hodně překvapila, nečekala jsem že mě knížka bude tolik bavit :o), bylo to čtivý, děj který autorka vymyslela byl dobře vymyšlený, a celou dobu jsem si říkala jak tohle skončí. Konec mě trošku dostal, a popravdě ani nevím proč. Tuhle knížku doporučuju na léto a nejvíc se to podle mě hodí do takového deštivějšího počasí. Určitě si ji přečtěte!!!

ilosek
18.04.2013 5 z 5

Tahle kniha se mi líbila a doporučovala bych ji především těm, kdo mají rádi romány s humorem... :-) Kniha se mi zdála být hezky napsaná a děj byl také hezký a zajímavý. Tuhle knihu hodnotím kladně.