Poslední vůle

Poslední vůle https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5585/posledni-vule-5585.jpg 4 194 194

Právnické kličky kolem poslední vůle miliardáře. Troy Phelan,onen miliardář,nyní namocný osamělý muž,odevzdaně čekající na smrt ,převeze v poslední vůli své chamtivé potomky a celé své pohádkové jmění odkáže neznámé dědičce,své nemanželské dceři Rechel. Troye zastupuje právník Nate,jehož soukromý život je v troskách. A právě Nate dostané za úkol Ráchel vyhledat.Ví se o ní pouze,že pracuje jako misionářka u indiánského kmene kdesi v rozlehlých zapadlých močálech Brazilie. Nate bojuje s nástrahami divočiny plné aligátorů,hadů,moskytů roznášejících malárii.V soudní síni se zatím rozpoutal boj o prohlášení šokující závěti za neplatnou. Než se o osudu pohádkového jmění rozhodne,životy všech zúčastněných se definitivně změní...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

The Testament , 1999

Mako123123
20.03.2015 3 z 5

Vcelku dobré, zaujímavé ale ku koncu sa to začalo trochu ťahať (Nate a jeho deti) a nakoniec taký nemastný- neslaný záver. Cítim sa trocha oklamaný. Som čakal nejaký prekvapivý zvrat ale hento bolo také plané a bez chuti. Nechcel som aby to skončilo happyendom (a žili šťastne až do smrti) ale nechcel som ani hentú vlažnú vodu. či už v súvislosti s ľúbostným vzťahom Natea ani súdneho procesu testamentu. Ale inak dá sa. Zase je to také reálne (reálnejšie než ,,a žili šťastne až do smrti,,) takže tak.

tulakJack
07.05.2014 4 z 5

Né zcela tradiční příběh (když vezmu v potaz dalších asi 5 knih co jsem od něj četl ), o to však zajímavý a opět skvělě podaný.

Ladys
16.02.2014 3 z 5

Šlo to. Je to sice už okoukaný Grishamův styl, ale alespoň má pokaždé zajímavý nápad

BeruškaB
12.11.2013 5 z 5

Další výborná kniha,kterou přečtete jedním dechem za dva tři večery.
Není co vytknout

evasamankova
29.09.2013 5 z 5

Výborný právnický thriller s příměsí dobrodružství, ironie a zdravého černého humoru. Do posledních stránek není jasné komu bude pohádkový balík peněz říkat pane.

bezprezdivky
05.03.2013 1 z 5

Pro mě hrozně plytká kniha. Všechno je předvídatelné, černobílé a nenápadité.

elcapitano
18.01.2013 5 z 5

Ano, to se mi opravdu líbilo. Zhltnul jsem to jedním dechem.

Ječmínek
05.09.2012 5 z 5

Pro mě úplně nejlepší Grishamovka. Není to jen právnický thriller, ale také romanticko dobrodružný příběh, který dokáže vejít do srdce čtenářů.

Lucy
02.05.2012 4 z 5

pěkné,zajímavé čtení..jen mě trochu dostal konec to jsem nečekala-dobrá

Alix
06.07.2011 4 z 5

Bohatý miliardář sepíše poslední vůli, která po jeho smrti uvede do šoku i jeho bývalé manželky i nezdárné děti. Všechen majetek totiž odkáže nemanželské dceři, o které nikdo neměl tušení. Najatí právníci se snaží najít východisko, napřed ale musí dceru najít. Ta žije v brazilském pralese jako misionářka a nemá zájem ani o právnické kličky, ani o majetek.