Poslední přání

Poslední přání

Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný! Aby si vysloužila křídla, která každý správný anděl musí mít, má za úkol pomoci třem různým dívkám. Dvě z nich už jsou šťastnější, třetí ještě zbývá. Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situa... celý text

Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situace její rodiny. Pokud se dostane na prestižní taneční školu, získá stipendium, které pokryje výdaje na školné i tanec. Proto dře do úmoru a tanec už jí nepřináší takovou radost jako kdysi. Ale jak jí má Aria pomoci? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322530/posledni-prani-3xK-322530.jpg 4.59

Můj anděl strážný (3.)

Last Wisches (214)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Albatros

agatha2

Moc moc moc jsem se těšila na poslední díl této série a byl opět moc krásný....opravdu se těším, až dcerka doroste a přečte si tyto knihy. Autorka opět velmi citlivě podala vážné téma, tentokráte se jednalo o příběh holčičky, nadějné tanečnice, pro kterou se kdysi tolik milovaný tanec stal ve světle nových skutečností přítěží a nebýt zásahu Arii začala by ho nenávidět. Také jsem pozitivně kvitovala autorčino nahlédnutí do současného života hrdinek předchozích dvou dílů.

JanaDor

Líbilo se mi, že na konci zavítáme tajně na návštěvu dívek, které byli hrdinkami v minulých dílech. Vidíme, jak se jim daří a jak jsou spokojené.
Všechny tři díly jsou čtivé s aktuálními tématy této doby. Jsou zde dobře popsány charaktery postav a jejich trápení. Problém je vyřešen citlivě a s láskou. Klidně si ji mohou přečíst i rodiče. Bude je bavit a třeba se z ní poučí.