Poslední přání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný! Aby si vysloužila křídla, která každý správný anděl musí mít, má za úkol pomoci třem různým dívkám. Dvě z nich už jsou šťastnější, třetí ještě zbývá. Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situace její rodiny. Pokud se dostane na prestižní taneční školu, získá stipendium, které pokryje výdaje na školné i tanec. Proto dře do úmoru a tanec už jí nepřináší takovou radost jako kdysi. Ale jak jí má Aria pomoci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322530/big_posledni-prani-3xK-322530.jpg 4.347
Série:

Můj anděl strážný 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Last Wisches, 214


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Poslední přání

buffy5235
20. ledna

I když je to třetí díl, všemu jsem rozuměla. Bylo to moc pěkně napsané a byly tam krásně popsány pocity. Ale nebyla tak zábavná.

Knihovnice01935
09.04.2021

Příběh byl celkem povedený, takový jemný a něžný. I když jsem nečetla ostatní díly, rozuměla jsem tomu dostatečně. Mezi mými oblíbenými knihami bohužel není, ale celkem se mi líbila.


Knihovnice01935
09.04.2021

Příběh byl celkem povedený, takový jemný a něžný. I když jsem nečetla ostatní díly, rozuměla jsem tomu dostatečně. Mezi mými oblíbenými knihami bohužel není, ale celkem se mi líbila.

jaja4
20.07.2020

Štylisticky slabé, písané každodenným jazykom. Dej povrchný (anjel Aria klame) a konformný. (Nevzdala to, iba zmenila priority.) Ako psychologická pomoc fajn, ako knižka nuda. Spisovateľka má veľkú empatiu, ale malý literárny talent.

anna.zahy
27.03.2020

Aria byla anděl a teď musela pomoct Mikayle. Mikayla chodila šestkrát týdně na tanec. Nechodila sedmkrát, protože její učitelka Annette si dělala v neděli volno. Když Mikayla poznala Ariu, chodily do stejné školy, tak to bylo dobré. Jednoho dne se Aria přihlásila na Drexton, ale Mikayla chodila do větší skupiny. Aria se zneviditelnila a šla do sálu Mikayly a pak byla přestávka. Mikayla měla kolem ramen modrý kouř. Když se venku nadechla čerstvého vzduchu, bylo jí lépe a kouř zeslábl. Ale spadla a nějak si zranila kotník. Byla v nemocnici a Aria za ní přišla. Nemohla chodit na tanec dva týdny. Po propuštění z nemocnice uviděla Mikayla Sáru a užasla. Sára byla tak dobrá jako ona, než se zranila. Paní učitelka si je obě zavolala a řekla jim, že jsou to její zlaté holky. Aria už na Mikaylu čekala před vchodem a řekla Mikayle, že uviděla CENTRUM TANCE PRO VEŘEJNOST. Společně tam šly a bylo tam plno. Mikayla tam tančila každý den a byla nadšená. Na konci týdne zazvonil telefon. Volala paní učitelka Annette z Drextonu a řekla mamince, že Mikayla nebyla týden na hodině ve škole. Mikayla řekla mámě, že místo toho chodila do Centra tance a že je to zdarma a že by radši chodila tam. A rodiče souhlasili a tak tam chodila každý den. Aria Mikayle po cestě do Centra tance řekla: "Vidíš tenhle náramek? Každé pírko znamená, komu jsem pomohla." A když Mikayla chodila do Centra tance, modrý kouř mizel a mizel, až zmizel úplně. A pak Aria další pírko a šla pomáhat zase jinam.

Fazulajda
29.10.2018

Abych pravdu řekla, že jde o sérii jsem se dozvěděla, až když jsem projížděla Knihy Dobrovský. Byl to pěkný příběh, ale když bych si měla vybavit nějaký silný moment, tak mě nenapadá vůbec nic. Je to dobrá oddechovka pro děti mezi sedmi až nějakými jedenácti lety. Za mě trochu lepší průměr.

lucygreen
22.09.2018

Tato série by se sice mohla zdát pro malé děti, ale mě tam zaujalo hodně myšlenek a něco jsem si z této knihy určitě vzala. Je to hubená kniha, ale mě so moc líbila. Četla jsem i předchozí díly a moc jsem si oblíbila autorčin styl psaní! Prostě se mi to líbilo od postav až po všechno ostatní :D. Doporučuji. Jinak se nemusíte bát tato série má tři díly, ale každý je o jiném případu, takže se nemusíte bát číst je přeházeně a nebo si přečíst třeba jen nějaké :).

ufoun
08.08.2018

Super knížka

1