Posledná pani Parrishová

Posledná pani Parrishová https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389406/bmid_posledna-pani-parrishova-6NC-389406.jpg 4 1331 469

Amber Pattersonová už nechce žiť ako bezvýznamná nula, neviditeľná žena, ktorá splýva s davom. Má pocit, že si zaslúži viac. Zaslúži si luxusný ,pohodlný a bezstarostný život. Daphne Parrishová je zlaté dievča z Bishops Harbor v Connecticute. Má všetko, po čom Amber odmalička túžila – vyzerá ako bohyňa, býva v priam katalógovej vile a jej manžel Jackson je milionár. Parrishovci patria medzi miestnu honoráciu, majú moc, peniaze, styky a ľudia ich obdivujú. Prečo by niekto mal mať všetko a iný nič? Amber sa rozhodne rozvrátiť sladký život sokyne a zaujať jej miesto po boku Jacksona. No dômyselný plán jej môže skrížiť starostlivo skrývané tajomstvo z minulosti.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Last Mrs. Parrish , 2017

boruvkovy_kolac
04.03.2018 5 z 5

Právě dočteno jedním dechem a skoro jsem knihu nedokázala odložit :) naprosto strhující příběh, který jsem od knihy vůbec nečekala. Jedním slovem PECKA!

perpe2a
04.03.2018 5 z 5

Tak tohle bylo skvělé. První část jsem neustále kroutila hlavou nad naivitou hlavní hrdinky, ale ta druhá půlka mi úplně vyrazila dech. Jako super čtení, dobré psycho, rozhodně doporučuji.

simona7713
03.03.2018 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala. Jsem zaskočená, překvapená a nadšená zároveň. Potřebovala jsem trošku odlehčit hlavu od všech těch detektivek a thrillerů, tak jsem zvolila tuhle knížku, vůbec jsem nevěděla co očekávat, ale ČTĚTE lidi.

Safienka
01.03.2018 5 z 5

Tak to byla jízda. Trochu jsem ten přelom Amber Daphne čekala, ale stejně.. Parádní psycho :)

Nixa
25.02.2018 4 z 5

Kniha se mi četla opravdu moc dobře. V první části knihy jsem žasla nad tím jak si Amber vše pečlivě naplánovala a připravila, ve druhé části jsem jen zadržovala dech nad životem Daphne. Opravdu hodně povedené, napínavé a překvapivé čtení. Jen si myslím, že obálka knihy se moc nepovedla a právě kvůli ní nebude mít tolik čtenářů, kolik by si kniha zasloužila.

Askarinka
21.02.2018 5 z 5

Páni, tohle jsem nečekala...Úžasně napsaná kniha, přečtená téměř na jediný zátah...
Zápletka a hrdinové naprosto nečekaní... Opravdu zajímavý příběh...Nic pohodbného jsem ještě nečetla.

SovaKlara
21.02.2018 5 z 5

Skvěle napsaná knížka ovšem tři hlavní hrdiny bych kolem sebe ve skutečném životě mít nechtěla:-) Těším se na další od autorek

banánovépyré
20.02.2018 5 z 5

Hodně zajímavé téma, hodně dobře napsané a hlavně hodně dobře promyšlené :-) Poslední paní Parrishová je knížka, která se vám podle mě dostane nejen pod kůži, ale i do hlavy - a poslední paní Parrishová je zároveň někdo, o kom se opravdu chcete dovědět víc. Liv Constantine se podařilo napsat postavy tak živě, uvěřitelně a dobře, že vás prostě budou bavit a zajímat, je to skvělé čtení! Už se těším na další knihu, na které prý autorky pracují :-)

Kamienkova33
19.02.2018 5 z 5

Tak toto bola kniha! Ťažko sa mi o nej píše bez spoilerov, ale skúsim :) Vtiahlo ma to už od začiatku - perfektne vykreslené rozmýšľanie zlej a pokryteckej Amber a jej novej kamarátky - naivnej Daphne. Nechcem viac prezrádzať, anotácia stačí, ale verte mi, oplatí sa čítať - dej naberá na obrátkach a vývoj udalostí je viac než zaujímavý.