Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432392/bmid_posedlost-IQu-432392.png 4 151 32

Firefighters série

1. díl

Anne Ashburnová je posedlá trpkým odkazem vlastní rodiny, vzpomínkami na své náročné povolání hasiče, Dannym Maguirem, svým bývalým kolegou a bouřliváckým členem protipožární jednotky, i svým novým případem, při němž se utká s nelítostným žhářem. Umíněná a neohrožená Anne zbožňovala vzrušení ze zápasu s ohněm, kdy ve snaze vydat ze sebe to nejlepší často pokoušela osud i své vlastní možnosti. Zbrklé rozhodnutí při požáru skladiště však změní celý její život a Anne je nucená hledat nejen novou práci, ale i sama sebe. Otřesená a duševně zlomená Anne bez nadšení přijme místo vyšetřovatelky požárů, které je jen slabou náhradou její někdejší, adrenalinem nabité profese. Nevěří, že v sobě znovu dokáže probudit onu všestravující vášeň pro své povolání – dokud nenarazí na sérii podezřelých požárů, jež pustoší její milované městečko. Danny Maguire je prvotřídní hasič, dokonce nejlepší v celém okrese, avšak psychicky zdevastovaný svou osobní životní krizí. Ignoruje příkazy nadřízených a riskuje víc než doposud, jako by toužil po smrti. Svůj postoj však přehodnotí poté, co se znovu setkává s Anne a společně s ní se vydává po stopě žháře. Danny je víc než vítaným rozptýlením a Anne se díky němu pouští do vyšetřování s někdejší vervou a nadšením. Možná i proto bere na lehkou váhu varovné signály i fakt, že podezřelý neváhá odstranit každého, kdo mu stojí v cestě…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Consumed , 2018

Dellphi
05.02.2020 4 z 5

Teda začátek byl naprosto luxusní, fakt boží. Nemohla jsem to přestat číst. Později už se to trochu uklidnilo, ale i tak to bylo dobré. Mohlo to být ještě více akční, ale napsané to bylo dobře. Jsem zvědavá na další díly… Snad tedy budou brzy…

rajcatko
05.02.2020 5 z 5

Wardová nikdy nezklame, ale že to bude takhle dobrý, to jsem netušila. Jsem mile překvapená a nadšená z další série. A hodně mě těší, že se tentokrát nejedná o nadpřirozené, ale zcela reálné bytosti.

happy19
25.01.2020 5 z 5

Dávám 10 hvěz ze 5ti možných:-D
Naprosto super..situace popsané do detailu..postavy vykreslené naprosto věrohodně i s lidskými problémy..jak po fyzické tak hlavně po psychické stránce..
Chybovat je lidské!
Jde znát,že p.Ward si ověřila materiál od opravdových hrdinů..
Milostná linka tu nehraje prim a detektivní zápletka jen povznáší knihu na nejvyšší level..Fakt jsem nadšená;-)..
P.S:Má nejdelší recenze..važte si toho:-D

Mišáček
25.01.2020 5 z 5

Ta kniha je skvělá, ale překlad je místy dosti krkolomný... Někdy jsem měla problém vůbec vyluštit, co z toho má vyplynout za myšlenku.

nai.ivka
18.01.2020 5 z 5

První díl se povedl, rýsuje se zajímavá série.

Jana65
11.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, už se těším na další pokračování.

LenRan
02.01.2020 5 z 5

Zajímavé prostředí, hezký příběh a sympatičtí hlavní hrdinové, hlavně Anne, byla teda fakt drsňačka :) Užila jsem si to.

Cometka
12.12.2019 5 z 5

Tohle byla pecka! Kniha má naprosto vše, co má mít a ještě něco navíc. Já po dočtení dost přemýšlela a tak to má být. Je to zase trochu jiná Ward, ale pořád stejně dobrá.

EvaSupovic
12.12.2019 5 z 5

Nová série, nové postavy.....skvěle se to četlo. Těším se na další díly.

lusitta05
07.12.2019 5 z 5

Tak toto bolo skvelé, super príbeh, zaujímavý, zábavný a s dobrým koncom, nemám čo vytknúť. Veľmi ma to bavilo.

Evka3814
05.12.2019 4 z 5

No opět pěkně počteníčko,Danny i Annie byli skvělí. I přes všecky problémy skončili spolu,no prostě ošklivej začátek a sladkej konec:D

georginaa
30.11.2019 5 z 5

To byl nádherný příběh hasičů. Hned ze začátku mi to vzalo dech. Jak člověk na pokraji smrti začne buď panikařit, nebo jednat. A Anne která to měla o hodně těžší než muži, jelikož byla jako jediná hasička mezi chlapy a stále si musela dokazovat, že je stejně dobrá jako oni, učinila v nejtěžší chvíli svého života důležité rozhodnutí. Co potom musela prožívat je věc druhá, hlavně že žila. Její parťáci se se vším též musí vypořádat, vždyť každý den nasazují životy pro druhé neznáme lidi, aby jim zachránili život, majetek, zvířata. Je to fakt nelehká práce a velký obdiv všem, kteří tuto profesi vykonávají.