POP princezna

POP princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28683/pop-princezna-28683.jpg 4 65 10

Wonder Blakeová je průměrná patnáctiletá dívka, která má problémy ve škole a v létě otročí v bistru Dairy Queen. Když dostává nabídku, aby natočila desku a stala se zpěvačkou, chopí se šance uniknout z ospalého městečka, od nefungující rodiny i od své noční můry – střední školy. Vydá desku a její hvězda stoupá. Zdá se, že má najednou všechno, po čem toužila. Ale každý úspěch má i svůj rub, a tak si Wonder uvědomí, že být obyčejnou dospívající dívkou není nakonec tak špatné.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

POP princess , 2003

vivula
19.05.2023 5 z 5

Taková americká Lanczová :-) četla jsem ji několikrát, moc se mi líbila.

Cleo De Nile
06.06.2019 5 z 5

Tak tohle je jedna z mých srdcovek, kterou bych mohla číst pořád dokola - znáte to, taková ta oddechovka (která se ale částečně věnuje i vážnějšímu tématu, kterým je v tomto případě Luckyiin osud), kterou máte přečtenou raz dva. Příběh Wonder se mi moc líbil a hodně jsem jí fandila, navíc zde můžeme zjistit, co všechno vlastně obnáší být slavný.
Za mě super, bylo to čtivé, poutavé, originální a smutné.

blackhorse
11.11.2017

Hustý!!! A jak to nakonec dopadlo!!! :)))

Iwíček
12.03.2015 5 z 5

Pěkná knížka :)

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Četla jsem jí jedním dechem, moc se mi líbila. Líbí se mi děj knihy, podobný jsem zatím nečetla.

Ivy
01.07.2014 3 z 5

Tohle je jedna z knih mého mládí, četla jsem asi ve 12 a v té době se mi líbila, teď si sice jen matně vzpomínám, co se v tom příběhu odehrávalo, ale jednoznačně vím, že bych z ní teď tak nadšená nebyla.

Roselunda 1928
22.04.2014 4 z 5

No...nevím, na co autorka myslela, když to psala. Ze začátku to vypadalo dobře. Konec to úplně pokazil. Kdyby tam nebylo odhalení pravdy o Wondeřině sestře a Kayle a ta věc s Liamem, bylo by to na pět hvězdiček (,ale já jsem dost velký kritik :)). A taky si myslím, že to bylo určeno pro starší holky než jsem já :)

MissBlack
16.06.2013 4 z 5

Četla jsem ji před mnoha lety, mohlo mi být tak 12 či 13 (možná, že dnes bych měla jiný názor, ale napíšu dojmy, které si pamatuju z "tehdy"), ze začátku mě to vůbec nebavilo, vzpomínám si, že jsem se tím těžko prokousávala, ale nakonec si mě kniha oslovila. Nebylo to s takovým tím klasickým happy endem, skončilo to relativně dobře, ale staly se i věci, díky nimž hlavní hrdinka stihla dospět, otevřely jí oči. Taky se mi líbil ten vztah-nevztah s Liamem, mělo to takové své kouzlo, byť to neskončilo zrovna podle mých představ (já, taková romantická duše).
Velice mě taky zaujalo jméno hl. hrdinky, Wonder, pěkné.

TessDragon
29.09.2012 5 z 5

Román pro dívky.Ale né jen tak ledajaký.Tento mě doopravdy zaujal.I některé narážky na Buffy. ;D Rozhodně doporučuji,u tohohle se zaručeně nebude nudit.

johisa
11.04.2012 4 z 5

výborná kniha, velmi mě bavilo ji číst, doporučuji :-)

Rachel Cohn
americká, 1968