Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Ano, ano, ano.. Dobře, středoškolská léta už mám dávno pryč, ale to přece vůbec nevadí ;-) K této autorce jsem se dostala vlastně náhodou, líbil se mi její příběh v "Dárku z pravé lásky" a jsem za to moc ráda! Lehce, čtivě napsáno. Paříž k tomu? Nádhera! Nejednou jsem hledala na Google mapách a snažila se aspoň na chvíli ta místa vidět.. A musím říct, že mě dostala ta jejich komunikace během zimních prázdnin ;-)

KaileyBlot
27.10.2018

Hezká průměrná knížka, když nic moc nečekáte. Ozvláštněné to bylo o Francii přesněji Paříž a informace o městě, různá místa a jeho podrobný popis, že jsem si někdy připadala, jako bych tam sama byla. Francouzštinu se učím, takže mi nevadila občasná francouzská slovíčka - tím to bylo pro mě zajímavé. Annu a její chování jsem chvílemi nechápala, ale ve finále to skočilo pěkně.

Litocha
18.09.2018 4 z 5

Četla jsem až po Isle, která mě okouzlila, ale vůbec to nevadilo. I tady se situace opakovala a moc jsem si to užila. Navíc bylo docela zajímavé sledovat postavy, o kterých jsem už věděla, jak to s nimi bude dál. Anna mi byla víc než sympatická, líbilo se mi líčení jejího sžívání se s novou situací, s novou kulturou. Prožívala jsem její trampoty i malá vítězství, měla pochopení pro její vnitřní konflikty a nejistoty. Étienne je skvělý. Autorka má dar úžasně zachytit ducha místa. Jedna z knížek, kde ani v nejmenším nevadilo, že je určená pro mladší čtenářky.

betule3
27.07.2018 5 z 5

Polibek pro Annu je skvělá odpočinková knížka. Oceňuji hlavně krásný popis Paříže, hned bych se tam podívala. :)

Majinka2001
08.07.2018 5 z 5

Opravdu krásná knížka, byla čtivá a taková odpočinková. Taky bych brala rok v Paříži, ale mě se to asi nestane. Jinak doporučuji, určitě se bude líbit.

novakovaterka22
18.06.2018 4 z 5

MIlá odpočinková četba pro dospívající slečny :)

Jass
05.06.2018 5 z 5

Úplně jsem zapoměla, jak je tahle knížka pěkná. Úplně se mi z toho zastesklo. Nutně potřebuju vyhrát v loterii a jet na prázdniny do Paříže. Bez St.Claira by to ale dost možná nebylo ono.
Miluju Annu, miluju Étienna, miluju Meredith a Rashmi a Joshe... miluju narážky na Islu... Zkrátka jsem si ji pak musela rovnou přečíst a dokonalost... Musím se jen teď udržet a nepustit se i do Loly...
P.S. A nepřipadám si změkčile, když dám "4 hvězdičky kdejaké kravině" (nejedná se o přímou citaci z knihy, na to jsem moc líná...), ony si to ty kraviny mnohdy svým způsobem zaslouží...

evilinka98
04.11.2017 5 z 5

Jedna z mých srdcových záležitostí. Už jsem jí přecetla několikrát, znám celý příběh zpaměti a přece pokaždé když jí otevře jako by to bylo poprvé. Zamilovala jsem se do stylu jakým autorka píše. Thanky you Miss Perkins.

Analady
16.10.2017 4 z 5

Ačkoliv jde o dívčí román a já už mám dívčí léta dávno za sebou, čtení této knihy jsem si opravdu užila. Trochu jsem se zasnila, vrátila se do doby, kdy mi bylo náct a prožívala hezký, romantický příběh spolu s Annou a Étiennem.

ardeas
15.09.2017 5 z 5

Fajnáá! Zbožňujem knihy s dobre vystavanými dialógmi, ktoré povedia viac ako rozprávač :) Táto jednoznačne k nim patrí. Jediná výčitka, že by mohla Anna v tých občas drmoliacich chvíľach, keď fňuká nad Etienom a ich vzťahom, ubrať z plynu. Nebolo ich zase až tak veľa, ale kazili mi dojem. Inak sa to fakt čítalo samo :D

katee21
09.09.2017 5 z 5

Úžasná knížka která se četla sama

blackhorse
28.08.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila. Étienne mi připadal moc sympatický. Úplně jsem se do příběhu vžila. Příjemná oddechovka. Chtěla bych taky prožít takový dobrodružství.

eli13
25.07.2017

Díky knize jsem procestovala Paríz a nelituji zakoupení této knihy, vsechny knihy stephanir parkinsové v téhle sérii jsem cetla a stojí za to.

denča1000
07.06.2017 4 z 5

Moc hezká a poutavá romantická kniha. Hodně jsem se vžívala do postav. Nejvíc se mi líbilo to, že se jednalo o Paříž, ale americké studenty. Z domova Anny ovšem mohlo být psaní delší.

notsohappyanny
30.05.2017 5 z 5

Byla úžasná. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, byla neskutečně čtivá a i přes to klišé byla užasná. Sama jsem se v Anně občas viděla a myslim, že Paříž se na mě může tenhle/příští rok těšit! 5/5

Meridea
14.01.2017 5 z 5

Krásně psaná kniha, moc hezky se četla, krásná oddychovka :-)

NicaCola
11.12.2016 4 z 5

Super ... romatický, sladký, přeslazený relax! :)

kyticka152
06.12.2016 5 z 5

Knížka se mi hrozně moc líbila. Souhlasím s názorem, že příběh byl hrozně naivní, ale já jako šílená romantička jsem se mohla rozplynout blahem. Konec se mi hodně líbil z hlediska toho, že hlavní hrdinové si vše vysvětlili a ne jako v románech, kde se to jednoduše rozplyne v lásku a hotovo. Mělo to spoustu logických doplnění a krásný konec. ROZHODNĚ DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

vodopad152
02.12.2016 3 z 5

Kniha byla opravdu hodně naivní, ale svým způsobem to je sen každé holky, takže to něco do sebe mělo. Hodnotím to dobře, ale pár věcí bych tam upravila.

tinka99
07.11.2016 5 z 5

moc pěkná, oddechová knížka :-) už dlouho jsem si na ni dělala zálusk, ale dostala jsem se k ní až teď. ..těším se, až si přečtu další knihy ze série :-)