Polibek v Římě

Polibek v Římě https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449701/bmid_polibek-v-rime-Yoc-449701.png 4 138 35

Polibek série

Vydejte se na cestu vánočním Římem! Anna tomu nemůže uvěřit: Stephen jí v letadle do Říma požádá o ruku, ale to snad nemyslí vážně. Vždyť je jí teprve devatenáct a ještě se rozhodně nechce vázat. A tak nemá jinou možnost než ho odmítnout. A aby toho nebylo málo, letí do Říma jako hosté na svatbu. Matteo právě naprosto zvoral nejdůležitější věc ve svém životě - fotbalovou kvalifikaci, která mu měla zajistit zářivou budoucnost. A tak se jen bezcílně toulá městem. Když uvidí cizinku, která se v pekárně bez znalosti jediného italského slova snaží nakoupit, nabídne jí pomoc. A společně vyrazí na výpravu městem lásky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in Rome , 2019

petusska01
13.08.2021 4 z 5

Veľmi príjemná, sladko romantická oddychovka :)Hlavné postavy si, tak ako doterajších príbehoch, prechádzajú krízou. Bolo to také smiešno vtipné, ale spolu to zvládli. Veľmi sa mi páčilo uvedenie deja do Talianska, opisy jedál, varenia, predstavy tej pravej talianskej nátury :) Autorka nesklamala, bolo to presne také ako som očakávala, milé, sladké, nežné, príjemné, oddychové...

marrie5227
04.07.2021 5 z 5

Kniha mne opravdu bavila. Dokázala jsem si skvěle představit vánoční Řím a působila na mne vánočněji než Polibek v Paříži.
Oba hlavní hrdinové byli skvělí a jde o příjemnou oddechovku.

Terén
12.03.2021

Další kniha z této úžasné série. Polibek v Římě jsem zase četla až po vánocích, ale to vůbec nevadí. Jsem hrozně moc ráda, že hlavní hrdina je tu fotbalista, protože miluju fotbal. Hlavní hrdinka je hrozně moc milá. Prostředí Říma se mi moc líbilo, ale pozor si dávejte abyste k tomu něco jedli jinak budete mít neustále na něco chuť. Příběh je krásný a rozhodně nenáročný. Za mě je to nejlepší díl z celé série. Moc vám Polibek v Římě doporučuji.

Ella161
04.03.2021 5 z 5

Doposud jsem měla nejraději Polibek v Paříži, ale to se po přečtení téhle knihy změnilo. Ten je opravdu nejlepší z celé série! Už jen proto, že jsou tam témata, které miluju a o kterých strašně ráda čtu. Tedy o fotbale a vaření.

Máme zde Annu, která pro jídlo prostě žije. Ta její vášeň k vaření je tam tak strašně krásně popsaná! Moc jsem si tu holku oblíbila, protože to měla v hlavě srovnané a nedělala něco, co sama nechtěla (Například to, jak neřekla ano svému příteli, který jí požádal o ruku. Když si v tom vztahu nebyla jistá, tak proč by také měla souhlasit, není to tak?). Každopádně také byla milá, přátelská, chytrá i velice empatická.

A máme zde i Mattea. Krásného, hodného a sympatického Itala, který hraje profesionální fotbal. Každopádně po jednom zkaženém zápase měl chuť se na to všechno vykašlat, a v tu chvíli, kdy chtěl svůj zármutek zajíst kupou sladkého pečiva, potkává Annu, která se se svojí ne příliš dobrou italštinou snažila dorozumět v jednom pekařství. A jelikož je to gentleman každým coulem, tak je jasné, že jí pomohl. Tak začal jejich příběh plný ochutnávání různých jídel, zkoumání památek a krásných procházek. Příběh přátelství, lásky, porozumění i náklonnosti.

Po přečtení jsem měla strašnou chuť si zajet do Říma a ochutnat nějaké to jídlo, po kterém se mi sbíhaly sliny. Všechno to bylo tak dokonale popsané. Ty chutě, jak to vypadá, ten požitek z toho... No přiznám se, že bylo docela utrpení číst o všem to jídle, protože jsem na to vážně dostala chuť.

Příběh mi dal všechno to, co jsem od něho očekávala. Takový ten pocit, kdy se na konci usmějete a zahřeje vás to u srdíčka. Skvělá kniha na zlepšení nálady nebo prostě jen tak na oddych.

LadyCotton
01.03.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila - je to taková odpočinková rychlovka se sympatickým příběhem a kulisou zimního Říma.

Fortuna7
16.02.2021 4 z 5

Z této knihy dostanete chuť na cukroví. Na italské cukroví.
Moc se mi líbilo, že se tam objevily postavy z předchozích knih.
Jen mi tam chybělo trochu humoru. Ale i tak se mi kniha moc líbila a mohu ji doporučit.

AshleySimmer
01.02.2021 5 z 5

Krása. Krása. Krása. Asi tak bych to popsala :D.
Bylo to prostě moc fajn, milé, opravdu vtipné (miluju jejich humor :D) a VELMI odpočinkové.
Navíc je důležité mít takové ambice a nemít pochybnosti :).
Anna mi byla moc sympatická, Matteo byl trochu egoistický... Ale jinak byl taky hodně v pohodě :).
Ale za mě, se mi to hodně líbilo a mám po přečtení dobrý pocit ☺️. Doporučuji! ❤️

petulkapeta
16.01.2021 5 z 5

tak pro mě nejlepší ze serie(zatim) a to že jsme se tam potkaly s hlavnimu hrdiny z prvniho dilu na jejich svatbě se mi libilo ještě vic a pak hondba za cukrovim...no nadherny pribeh...

Lelaqu
15.01.2021 5 z 5

Už je to jako rutina, každý rok vánoční příběhy od této autorské dvojice:D Na začátek musím říct, že se mi strašně líbí kontrast mezi obálkami. NYC a Paříž mají světlé obrázky a Londýn s Římem tmavé, neboli noční:D A hřbety u této "série" boží, jednoduché, na poličce se krásně vyjímají:) Postavy mi tu ze všech knih přišly nejsympatičtější. Hlavně Matteo, o můj bože, fotbalista:Dddd Dějová linka super, celou dobu jsem se bavila. Bylo to přesně to co jsem chtěla a očekávala, super pohodové vánoční čtení. Přijde mi že tahle se mi asi líbí nejvíce, hlavně miluju propojení mezi knihami! Jen jsem čekala že se v knize objeví více slaných jídel. Jo byla tam typicky pizza, ale čekala jsem třeba na špagety:D Ale i tak je fajn že jsem poznala nějaké italské dezerty! Doufám že za rok přibude další kniha, jinak nevím co budu o vánočních svátcích dělat!:D

vydrata
07.01.2021 5 z 5

Zatím se mi líbila nejvíc. Lehké hezké čtení , které potřebuji , když potřebuji vypnout.

Damonka12
03.01.2021 5 z 5

Dokonalé spojení romantiky, fotbalu, jídla, Římu a Vánoc.

boeink
16.12.2020 3 z 5

No...na zaplácnutí času v čekárně u lékaře to nebylo špatné. Jen nechápu, proč se všechny tyhle sladké příběhy točí kolem sladkého jídla :-) Ale jo, když se při svatební hostině všichni pustili do struffoli, bylo to dojemné.

Andynka
02.12.2020 4 z 5

Zatím asi nejlepší kniha s téhle vánoční edice.
Ocitáme se v Římě, kde se Anna snaží splnit slib a najít kuchaře, který pekl speciální cukroví. Když se vydá na výpravu seznámí se Matteem, který se jí snaží pomoc.
Jelikož už vím, co mohu od autorů čekat, tak nemám na knihy vysoké požadavky. Tedy jsem opětovně dostala příjemnou oddechovku s nádechem vánoc.
A to i přesto, že kniha lehce nakousává téma fotbalu, který opravdu nemám ráda.
Je ale příjemné si číst , jak si jdou lidi za svými sny.

JanaDor
20.11.2020 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla a já ji měla přečtenou během čtyř hodin, kdy jsem opravdu potřebovala vypnout a jen tak se bavit. Kniha perfektně splnila účel.
Příběh je nejen o hledání cukroví, které vede k lásce (najdete souvislost v knize), ale i o uvědomění, co chci ve svém životě dělat. Dva mladí lidé jsou zklamaní a navzájem si pomohou pochopit, co je pro ně v životě důležité.

LenkaGonn
14.11.2020 3 z 5

Kniha se mi velice líbila. Autoři dokázali vytvořit italskou atmosféru a oba hrdinové jsou velice příjemní. Řím miluji a proto jsem si tuto knihu i vybrala a i když slaďírny čtu velice málo tento příběh mě zaujmul, pobavil a díky němu jsem se spolu s mými vzpomínk vrátila zpět do Říma na vánočnítrh nebo do malé Trattorie. Odpočinkové čtení, které mohu doporučit.

Vánoce Řím romantika

2017  72%Polibek v New Yorku