Polibek v Londýně

Polibek v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421643/bmid_polibek-v-londyne-JSF-421643.jpg 3 159 35

Polibek série

Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé – a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců – a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídníků. A jelikož se Cassie ze všech sil snaží vyhnout rozhovoru se svou mámou a Jason touží oddálit rozhovor s rodinou, rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Kiss me in London: A Winter Romance , 2018

ivca79
včera 4 z 5

Přečteno jako další ze série. Prostě oddechové čtení.

Silencia
03.04.2024 4 z 5

3,5* Bylo to jednoduché, stručné, předvídatelné. Slupnuté jako malina. Ale také lehce zaoomenutelné. Londýn znám moc dobře a prostředí divadel mě baví, takže kniha přesně pro mě. Co jsem čekala, to jsem dostala. I něco navíc, výstižné vykreslení emocí ze zážitků.

Satan-démon
26.12.2022 3 z 5

Knihu bych doporučila spíš tak pro 15ti leté slečny. Není to špatná knížka, děj se čte hezky a je tam rychlý spád, ale nenadchne to tak jak bych si představovala. Líbí se mi, že se hlavní postavy poznávají v průběhu a hlavně spolu. Není to ale kniha, ke které se budu vracet častěji, ale ráda si ji znovu přečtu když nebudu mít co jiného číst.

Anie94
12.08.2022 3 z 5

Vymyslela jsem si takovou tradici, ze kazdy rok pred Vanoci si prectu jednu knizku s vanocni tematikou. Zacala jsem serii Polibek, kde uz jsem letos u tretiho dilu, v Londyne.

Za me je tohle asi (zatim) nejhorsi dil z cele serie. Vubec to na me nedychlo vanocni, nebo aspon zimni atmosferu, jako predchozi dily. Misto toho mame neprilis zabavnou prochazku po londynske divadelni scene. Jason byl symoaticky hrdina, ale Casie byla nekdy moc precitlivela, misty az hystericka.

Nejak to ve me nic nezanechalo, a ted po par dnech, mozna tydnech co pisu tuto recenzi uz si ani moc presne nepamatuji o cem pribeh byl. Mozna, ze si na pristi vanoce vyberu nejake jine cteni, jelikoz tato serie ma asi co se tyce kvality nejak klesajici kvalitu. Ale obalka je hezka, to se musi zase nechat.

mariva
20.04.2022 3 z 5

Knížka pro mladší generaci, ale i přesto jsem se docela pobavila. Vtipné i romantické, navíc občasná připomínka známých míst Londýna.

naty_z_knihy
11.03.2022 4 z 5

Musím říct, že 3. díl se mi líbil mnohem víc než 2. díl. Romantická linka je skvělá, klasická hate to love a to já prostě můžu.
Jason je neskutečně vtipný a skvěle svými vtípky knížku nakopne.
Já osobně si myslím, že epilog je skvělá věc. Mám ráda, když můžu zjistit, jak to s těmi hrdiny dopadlo. A tady jsem epilog moc ocenila. ️

Verii_chan
23.01.2022 2 z 5

Čekala jsem od knihy něco trochu jiného. Určitě jsem doufala ve více londýnské vánoční atmosféry a svižnější romance. Tohle bylo bohužel tak moc slow burn, že už jsem mezi nimi ani nic hlubšího neviděla.

Děj byl prakticky jen o chození z divadla do divadla a neúspěšném čekání na lístky. Věřím ale, že milovník divadel si přijde na své a kniha ho nejspíše zaujme.

Hlavní postavy mi bohužel taky moc nepřirostly k srdci, byly tu určitě nějaké světlé chvilky - např. vtipná improvizace, ale jinak mi přišly takové nijaké

Bojím se toho, že jsem si možná vybrala jen špatný díl, protože na New York nebo Řím jsem našla poměrně pěkné reakce. Jen díky těm nádherným obálkám bych byla možná schopna dát sérii druhou šanci.

Michalka98
31.12.2021 4 z 5

Od knihy jsem toho moc neočekávala a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Moc se mi líbily návštěvy divadelních představení a atmosféra zimního Londýna. Konečně se mi dostala do rukou YA romantika bez hlavního hrdiny, který se chová k hlavní hrdince jako mizera, a bez hlavní hrdinky, která na každé straně opěvuje fyzickou dokonalost svého mužského protějšku. Není to nejlepší kniha na světě, ale jako oddychovka před Vánoci svůj účel splnila. Doporučuji.

cukrovka
30.12.2021 4 z 5

Nenáročná oddechovka. I když měl být příběh vánoční, toho vánočního tam moc nebylo. Hlavním hrdinům jsem trochu záviděla to běhání po divadlech, to bych si taky chtěla užít.

Evar88
21.12.2021 2 z 5

Bohužel. Musím říct, že série ,,Polibku" má, co do kvality, klesající tendenci. Tento díl byl pouhou honbou dvou lidí za divadelními představeními. Kdyby se pár ubohých stránek neodehrálo na London Eye a na vánočním kluzišti, ani bych nevěděla, že se má jednat o příběh z adventního Londýna. Děj prakticky nijaký, hlavní postavy mdlé (zejména neustále se vztekající Cassie mi vadila), rychlý závěr a bum konec... Celé to vyznělo do ztracena.

Marfuška89
27.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Já mám s touto spisovatelkou trochu problém...
Na obálkách má napsáno Vánoční příběh, ale tyto knihy nejsou vánoční! Ano, odehrává se to v prosinci, pár dní před Vánocemi, ale Vánoce jako takové žádné! A to mě moc mrzí...
Příběhy nenadchnou, ani neurazí.
Ani v tomto díle to není jinak, bohužel... SPOILER: Hlavní hrdinové po celý týden chodí na divadelní představení, lístky shánějí na poslední chvíli, postupně se do sebe zamilovávají... a to je celé.
Jako dobře se to četlo - to ano, ale zajímalo by mě jestli ví, jaké jsou vánoce?!
První díl (Polibek v New Yorku) se mi líbil hodně, i když tam také skoro nebyly. Ale ty další díly jsou stejné a to je špatně.

Knihomollla
20.11.2021 1 z 5

Tahle recenze nebude ani trošku pozitivní. Doslova netuším, proč jsem po knize sáhla, ale ještě teď toho lituji. Nejspíš jsem chtěla nějaký milí vánoční příběh, jenž by mne naladil na tu správnou atmosféru. To se ale vůbec nestalo.

Hlavní hrdinové jsou ploší jako prkna a nechtělo se mi autorce vůbec věřit, že někdo takový by měl existovat. Celý příběh byl v podstatě jen o tom, že tito dva "hrdinové" chodili po divadlech a imitovali mladý páreček. Chemie mezi nimi byla někde v Atlantiku a nikdy bych neuvěřila, že ti dva by spolu tvořili šťastný pár. A co se týče oné slibované Vánoční atmosféry, tak ta se potopila někde s Titanicem a do této knihy ani nepřiplula. No prostě jedna velké vánoční katastrofa.

popeluška
29.10.2021 5 z 5

Velmi čtivá kniha a hlavně oddechová. Líbila se mi,maximálně jsem si ji užila :-)

evik91
27.07.2021 4 z 5

Skvělá oddechová kniha

Malíček
19.04.2021 4 z 5

Stejně jako Polibek v New Yorku je i tato knížka velmi oddechová, nenáročná a navodí fajn pohodovou atmosféru.
I když se mi New York líbil víc, zpracování příběhu Cassie a Jasona bylo velmi milé a zábavné. Hlavní postavy byly sympatické.
Knihu bych doporučila, ale zároveň si myslím, že na trhu jsou i lepší knihy, které se týkající zimy a tématu Vánoc.

Fortuna7
09.03.2021 4 z 5

Polibek v Londýně je fajn oddechová knížky u které jsem se hodně nasmála, ale třeba Polibek v New Yorku se mi líbil víc.
Hlavni dvojice se mi moc líbila.
Kdyby to šlo dala bych 4,5/5⭐

petulkapeta
14.01.2021 3 z 5

Za mě hodně slabý dil...nějak mě moc nebral...ale jinak to byla velice zajímavá dvojice

Market = )
05.01.2021 4 z 5

Za mě zatím asi nejlepší :-). Pořád mi to v žánru "vánočních oddechovek" (což je pro mě důvod, proč knížku na Vánoce čtu) přijde jako takový průměr, ale z této serie mi knížka přišla asi nejlepší a jako jediná aspoň trochu vánoční, nic moc jiného v uro dobu nehodnotím (i když je fakt, že hrdinové byli fajn a příběh se mi taky líbil).

Mišule_11
03.01.2021 4 z 5

Milý a odpočinkový příběh! :)
Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, jejich zaměření k divadlu bylo nevšední, ale poutavé. A i když obálka láká na vánoční příběh, tak mě to vánoční atmosféru bohužel nedodalo..

Ella161
23.12.2020 5 z 5

Opět krásné odpočinkové čtení. Příběh jsem měla přečtený během pěti hodin, což mi strašně vyhovovalo. Tentokrát jde o příběh odehrávající se v Londýně. Hlavní postavy byly prostě skvělý! Jasona jsem si moc oblíbila! Ten jeho humor! Jak vždycky skvěle vystihl danou situaci. A jeho herecké výkony? Sice byly popsány, ale já si je dokázala snadno představit! Cassie byla také skvělá. Vlastně kdysi herectvím žila, ale rozhodla se dělat něco jiného. Ztratila o to ten zájem a nadšení. To jí pomohl znovu objevit Jason. Jejich dobrodružství, společné momenty... jsem prostě hltala! Některé byly vtipné a některé zase víc vážnější. Každopádně je to moc milý příběh takhle na Vánoce. Moc doporučuji!❤️

Londýn Vánoce romantika

2017  72%Polibek v New Yorku