Pokoj v barvách štěstí 5

Pokoj v barvách štěstí 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518588/bmid_pokoj-v-barvach-stesti-5-EI5-518588.jpg 4 37 2

Pokoj v barvách štěstí série

Tvrdohlavá dívka se poprvé od únosu staví svému strachu. Sači a její únosce se rozhodli, že spolu ještě nějakou dobu zůstanou. Bohužel je ale začne pronásledovat detektiv Macubase se svým kolegou. Co se stane s jejich společným životem?

assenora
22.01.2024 4 z 5

Útek nemusí vždy končiť slobodou, ale môžu vzniknúť otázky, ktoré sú hlboko zakorené v duši mladého dievčaťa, ale ako sa zbaviť prízrakov a nástrah svojej minulosti?
Ako uhasiť túžbu bez vyslovenia, keď po vyslovení je ešte naliehavejšia ako predtým? Byť blízko, ale aj to je príliš ďaleko.
Možno je potrebné iba si pripomenúť sľuby a priniesť do života ďalšie, aby upevnili vzájomné puto.
Alebo je to iba ďalšie riziko či možné vykúpenie?

Vjeerus
09.01.2024 5 z 5

Tak tenhle díl jsem si naprosto užila a ještě teď jsem v šoku, aneb když se vlastně role oběť x padouch obrátí. A jak.
Že je hlavní hrdinka opravdu narušená osoba kvůli své minulosti už víme. Málo kdo by s ní nesoucítil a náznaky lehkého duševního onemocnění tam jsou. Ale to, jak se předvedla v tomhle díle je síla a vrhá ji to úplně do jiného světla. Až je mi líto hlavního hrdiny, ke kterému si momentálně dělám větší a větší cestičku a už mě opravdu zajímá jeho historie.
Detektiv je perfektní a mám radost, že to není postava klasického úzkoprsého hrdiny, ale dokáže svou mysl otevřít dál, než jen na zjevné informace a podívat se trošku do hloubky náznakům.
Opravdu jsem zvědavá, jak tento příběh dopadne.

Hakuri
japonská