Pokoj v barvách štěstí 4

Pokoj v barvách štěstí 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515201/bmid_pokoj-v-barvach-stesti-4-GRQ-515201.jpg 5 44 2

Pokoj v barvách štěstí série

Její osamělý únosce poprvé říká pravdu. Doposud si dívka a její únosce hráli na šťastnou domácnost. Ona po něm ale začne chtít opravdové štěstí... A on jí proto prozradí, proč ji ve skutečnosti unesl. "Řeknu ti pravdu, která možná zničí naše štěstí..."

Vjeerus
14.07.2023 5 z 5

Stejně jako předchozí díly, i tento byl opravdu emočně silný. V první polovině jsme se podívali na příběh hlavní hrdinky očima někoho mimo její svět, někoho, kdo se dívá. Kdo vnímá, že existuje, nebo spíš přežívá a hybernuje. Tím se nám malinko poodhalil i sám hrdina, spolu s pohnutkami vztahujícími se k X.
Další část knihy na mě působila možná i depresivněji, než celá hrůzná minulost. Přišlo mi, že koukám na oba hrdiny, kteří jsou mentálně ohlodaní na kost a vlastně nemají co ztratit. Jen jeden druhého. Sači už asi trochu chápu, i když někdy mě dokáže šokovat, jak nemá žádný pud sebezáchovy. U hlavního hrdiny si stále nejsem jistá, co mám cítit, protože je sice brán jako únosce, nejspíš jím i je, ale... Ano, je tam to slůvko ale.
Konec svazku slibuje velké propojení děje s vyšetřovateli a já jsem opravdu zvědavá, jak se tohle celé rozmotá. Mangu si užívám, emocí vyvolá opravdu hodně, stejně jako rozhýbává morální kompas, který se ne a ne uklidnit.

assenora
04.06.2023 4 z 5

Jeden náraz, jeden pohľad a jedna fotka zrazu zmenila život naraz dvom osobám, aby o tom vedeli spoločne.
Aj takto môže začať príbeh dvoch dovtedy neznámych osôb, ktoré nevedia kam ich život v danú chvíľu smeruje.
Je smer dôležitý keď nemá zmysel alebo o jeho zmysle nevieme v daný čas?
'Neprítomne hľadela do ztracená a dýchala a nič viac. "
Rapídny zlom v príbehu a k tomu aj bonusy na konci príbehu.
Zároveň ma potešilo aj poďakovanie, v ktorom som sa dozvedela veci, čo má extra potešili ako fanúšika tejto mangy.
Krásna kresba a pútavý príbeh a stále viac a viac. Je to ešte úžasnejšie ako som si myslela po prvej časti.

Hakuri
japonská