Pokoj v barvách štěstí 2

Pokoj v barvách štěstí 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502382/bmid_pokoj-v-barvach-stesti-2-bgB-502382.jpg 4 66 6

Pokoj v barvách štěstí série

V dívce, která mnoho štěstí nepoznala, se po únosu poprvé probouzejí emoce. Dívka i nadále šťastně žije v jednom bytě se svým únoscem, kterému slíbila, že si ho vezme. Někdo se za něj ale začne vydávat a oznámí na internetu svůj „příští zločin“. Nevraživost veřejnosti vůči únosci proto sílí. Jí je ale jedno, co si o nich svět myslí. Hlavně, když nepřijde o ty společně strávené šťastné chvíle…... celý text

6591
10.04.2024 3 z 5

Skoro celý díl se nic moc závratného neděje. Dost mě to zklamalo po tak dobrém prvním dílu. Snad bude pokračování už lepší.

Lienilda
01.08.2023 3 z 5

V první polovině tohoto druhého dílu se nic neděje a já měla strach, že snad dříve usnu. Druhá polovina to spravila a závěr nalákal na díl třetí, který si také přečtu, když už jsem si ho půjčila. Pořád se toho však dozvídáme zoufale málo o Sači i jejím "únosci".

broskev28
12.06.2023

Pro mě trochu překvapivé - čekala jsem, že se dozvím něco o minulosti únosce a o jeho důvodech, jenže ve druhém dílu se rozvíjí jiný motiv. Na druhou stranu proč ne, i tenhle směr je docela zajímavý a jsem zvědavá, kam to Sači zavede.
Každopádně tenhle díl se mi četl mnohem lépe než ten první, asi jsem si už na "humorné obrázky" zvykla . . .

assenora
05.03.2023 5 z 5

Život so sebou prináša aj bežné veci ako práca a kontakt s inými ľuďmi. Presne tieto kontakty môžu narušiť život, keď ste únoscom. Ale aj tieto situácie je potrebné riešiť, aby život mohol ďalej plynúť ako vo vysnívanom filme s dobrovoľnou 'obeťou'.

Vjeerus
14.02.2023 4 z 5

Kniha si celou dobu vcelku příjemně plynula (jak jen to v té tíživé situaci příběhu jde). Objevilo se nové nebezpečí, které by to štěstí mohlo překazit, ale úplně nejvíc mi vyrazil dech závěr, obzvlášť pak poslední strana.
Jakože takhle ukončit díl by mělo být zakázané. Upřímně doufám, že vše dobře dopadne a stále doufám, že se víc dozvíme o únosci, protože toho víme zatím velmi málo. Snažím se bránit sympatizování, ale copak to jde vzhledem k (bývalému) životu té holky?

Aykiru
20.11.2022 4 z 5

Kniha s velmi zajímavým příběhem, které k dokonalosti chybí už jen zacelení trhlin v logice. Jisté nesrovnalosti se objevují v průběhu a nelze je jen tak přejít, tím spíš, že autor tlačí na "reálnost" příběhu.
Celkově by této manze prospěla menší melodramatičnost a větší propracovanost prostřední, přesto však jedná o jednu z nejlepších mang, kterou jsem v tomto roce četla.
Jsem opravdu zvědavá na další díl.

Hakuri
japonská