Důvěřuj mi

Důvěřuj mi
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240890/bmid_duveruj-mi-240890.jpg 4 809 809

Román Počkám na tebe, jak ho neznáte. Důvěřuj mi vám odhalí Camovu stránku příběhu.Cameron Hamilton je zvyklý dostat vše, po čem touží, obzvlášť od žen. Když do jeho života doslova vrazí Avery Morganstenová, konečně se setkává s osobou, která je schopna odolat jeho nádherným modrým očím. Ale Cam se nehodlá vzdát. Nedokáže dostat tu odvážnou a záhadnou dívku z hlavy.Avery má tajemství, jež jí brání přiznat, co ke Camovi cítí. Když vytrvá a nabídne jí delikátní domácí sušenky, prolomí tím dívčiny bariéry a získá si její důvěru? Nebo ho Avery nevpustí do svého života a on ztratí první skutečnou šanci na lásku, která trvá věčně?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Trust in Me , 2013

lenka5001
02.02.2018 5 z 5

Knížka se četla jedním dechem. Nijak náročná literatura, ale potřebovala jsem si odpocitnout od těžkých témat.

1259
08.01.2018 5 z 5

Trošku dýl mi trvalo si uvědomit, že příběh je psaný z pohedu toho druhýho, ale i tak to stálo za to zjistit, jak se všechn odehrávalo i z tý druhý strany.

nani_nka
13.11.2017 5 z 5

Táto kniha ma utvrdila v tom, že je potrebných viac kníh z pohľadu chalana, príp. aspoň zopár kapitol z knihy. Príbeh Cama a Avery sa nachádza v dvoch knihách. Jedna je z pohľadu Avery a druhá z pohľadu Cama. No ktorá je asi lepšia? :) Cama si nedá zamilovať! Čisto dokonalý chalan!

Karola050716
11.10.2017 3 z 5

Zajímavý pohled z klučičí strany, ale jinak mě to nebavilo tolik jako jiné knížky této série.

MarKy95
12.08.2017 4 z 5

Pěkná, ale už mě tolik nebavila. Ale i tak jsem ji musela přečíst. :)

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Četla jsem z pohledu Avery a tahle knížka mě tolik nezaujala. Dozvěděla jsem se pocity z jeho strany a nějaké detaily. Knihu jsem dočetla jen z jednoho důvodu = Cam.

PetraBery
29.07.2017 4 z 5

Kniha z pohledu Cama mě bavila stejně jako z pohledu Avery. Oddechová četba, kterou si prostě jen užívám. Na dovolenou super :o).

kristyna1301
29.06.2017 5 z 5

Prostě pecka... stejně jako Počkám na tebe. Vůbec mi nevadil stejný děj a ani to, že jsem obě knihy četla prakticky za sebou... jsou super... No a Cam? No co si budeme povídat :-) :-* prostě pan dokonalý :-)

ardeas
23.05.2017 4 z 5

Ňo :) zo skúseností, ze čítať knihu z pohľadu chlapa je lepšie som vynechala knihu Počkám si na teba a myslim ze je to dobre. Dej ma zaujal od zaciatku a vytrval az do konca. Príbeh z pohladu Avery odlozim na cas stranou, lebo nechcem si pokazit dojem z tejto knihy, myslim, ze i tak by ma nicim neprekvapila, takze zatiaľ mi staci poznat to len z tejto stranky a pustim sa do dalsich dielov zo serie :)

liletka_a
13.04.2017 5 z 5

Jak jsem si myslela....tušila jsem, že se mi bude kniha více líbit z Cameronova pohledu..;) Autorka by sobě i mě rozhodně ušetřila čas, kdyby udělala jednu knihu..Prostě není nad to číst ji z obou pohledů...Nebudu tu zase básnit na Camem, všichni víme, jak je úžasný..:)) No tak zase jednou pohádka o chlapovi, kterého učarovala ta ''jedna - jiná'' dívka..;)

tynka65
10.02.2017 5 z 5

...Hloupě jsem si uvědomil, že láska je taková – zajistí, že prostej polibek se nikdy neomrzí, vášeň nikdy nevymizí...

Stejně dojemné, úsměvné a romantické jako první díl. ♥

Zuzka222
30.01.2017 4 z 5

Pro mě vážně překvapení. Po knize jsem sáhla náhodou. Potřebovala jsem něco nenáročného na odreagování a obálka evokovala takový ten klasický erotický román bez děje, kterých je teď všude plno, ale! ono to tak úplně nebylo. Dokonce přemýšlím i o dalších dílech.

Kiwicatko
18.12.2016 5 z 5

Jako vsichni ostatni i ja budu tvrdit, ze kniha byla naprosto stejna s Pockam na tebe, ale.....me to proste vubec nevadi. Cam byl naproste zlaticko, tak proc se nepodivat na stejny pribeh jeho ocima :-)

denča1000
24.11.2016 3 z 5

Zajímavá kniha, co se týče navázání na knihu Počkám na tebe. Líbí se mi, že je tentokrát kniha psaná z pohledu Camerona. Ovšem nelíbilo se mi, že pasáže byly totožné jako v knize Počkám na tebe. Takže jsem stránky přeskakovala, protože číst to znovu, mi přišlo nudné, jelikož jsem knihy četla ihned po sobě. Zajímavý byl Bonus, ovšem zase, stačil pouze z pohledu jednoho, ne obou hlavních postav.

Doomiiniikaa
04.09.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha, rozhodně plánuji číst i další knihy od autorky :)

popeluška
30.08.2016 5 z 5

Pohled Cama byl stejně krásný jako pohled Avery.... Krásná série už teď se nemůžu dočkat dalších dílů...Bonusy úžasné :-) Vřele doporučuji si přečíst :-)

kik68
19.08.2016 5 z 5

Naprostá spokojenost. I když je kniha vlastně kopií předchozího příběhu je jiná. Vlastně jsem si neuvědomila, jak moc byl Cam trpělivý, až když jsem si to přečetla z jeho pohledu tak mi došlo, že je dokonalý. Přesně jak říká Avery.
Bonus byl úžasný a odpovídající jím oběma :-). Hned peláším na další díl :-).

Sabii14
13.06.2016 5 z 5

Jako každá knížka od J. Lynn mě i tahle vůbec nezklamala.
Čtení velmi dobré a rychlé. I když byl příběh stejný pohled z Camovi strany mě velmi bavil.
Bylo dobré číst jeho pocity a jak vnímal chování Avery.
S koncem jsem spokojená stejně tak i s celou knihou :-)

CHESS
02.06.2016 3 z 5

Trochu zklamání z Camovi strany :(

munka
02.06.2016 4 z 5

Začala som touto knihou a neľutujem. Pekný príbeh z pohľadu Cama má navnadil na túto sériu. Podľa rád nižšie počkám mesiac, dva... alebo radšej týždeň, dva :-) a pôjdem na Počkám na tebe.

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980