Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 952 952

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

liletka_a
23.04.2018 5 z 5

Opravdu velmi povedený příběh! Rozhodně bych prodloužila čas, který Autumn a Dax v knihovně strávili. :) Z celé knihy mi přišel ten nejlepší. Docela by mě zajímalo, zda se Daxovi Autumn nelíbila už dříve, byly tam trošku náznaky, ale autorka to moc nerozváděla. Nicméně další krásná kniha od této autorky, která stojí za přečtení. :)

luciefeix
07.04.2018 1 z 5

Oddechová kniha která vám toho moc nepřinese .

silvinka12
30.03.2018 4 z 5

Když jsem tu knihu poprvé viděla a zjistila, že se odehrává v knihovně chtěla jsem ji mít. Bohužel v knihovně se děj odehrává pouze do 125 strany a kniha má 312 stran (příběh konší na 303 straně). Pak se vše vrátí zase do strarých kolejí a děj se odehrává doma, venku, škole a taky nemocnici. Dlouho jsem si nechtěla nějaké nedostatky připustit, ale prostě tam podle mě jsou. Všechno se strašně rychle odehrávalo a i to řešení vztahů mezi postavami? Ale kniha se rychle a lehce četla, to si jenom chválím, obálka nádherná a nápad s knihovnou originální.
Jednoduše řečeno: Kniha je super, ale já jsem si přestavovala něco jiného. :)

ajla5
23.03.2018 5 z 5

Krásný příběh! Autumn se mi zdála děsná a nesympatická. Ale postupně jsem jí přišla na chuť. Zato Dax!

Zlatinka.Emilly
21.03.2018 5 z 5

Také by se mě líbilo být tři dny zavřená v knihovně. Ale ne v té naší, je to jedna místnost a v přízemí, mohla bych tedy vyskočit ven oknem. Příběh byl čtivý a vše od začátku směřovalo k tomu, že skončí tak, jak skončil. Přečetla jsem za dva večery.

Aaginka
16.03.2018 5 z 5

Kniha mě nadchla. Líbila se mi a určitě si od této autorky přečtu více knih.

Reniee
16.03.2018

Další pěkný příběh od této autorky. Pro všechny romantické dušičky, co mají rádi tento žánr, určitě skvělá volba. První část - v knihovně, byla lepší i napínavější než část "po knihovně"...ale i tak se mi příběh líbil. Je to příjemná oddychovka.

Litocha
11.03.2018 3 z 5

Líbilo se mi to méně než Náhradní kluk. Děj byl řidší, Autumn (hlavně zezačátku v knihovně) chvílemi i nesympatická, chování některých postav nepochopitelné. Řešení vztahu Autumn a Jeffa je sice neotřelé, ale působilo na mě docela nevěrohodně. Jinak je to ale milé dívčí čtení o první lásce, o získávání sebevědomí být sám sebou.
Jen na okraj - kdybych uvízla v knihovně já, o zábavu bych měla postaráno a poměrně spokojeně bych tři dny pročetla.

WallopX
11.03.2018 4 z 5

Kniha rychle utíkala ( taky jsem ji přečetla za den... kdyby jste ji četli v kuse, tak by byla přečtena za max. 3 hodiny)
Nemůžu říct, že byla špatná, ale musím podotknout, že krom té knihovny tam nebylo nic, co by stálo za to, abyste si ji přečetli. Možná mírně bez nápadů a ohrané téma stylu " Neznám tě, potkám tě, zamiluju se do tebe"
Ale na odpočinek není špatná. Uvažovala jsem mezi 3* a 4*, ale stejně ty 4* jsem ji dala i přesto, že mě moc nenadchnula.

sabina1996
05.03.2018

Knihu jsem přečetla během pár hodin a naprosto mě dostala. Krásný příběh a rozhodně vřele doporučuji. :)

malazluta
01.03.2018 3 z 5

Příjemná knížka, taky bych chtěla být zamčená na pár dní v knihovně:-)

veveronka
25.02.2018 3 z 5

první byla lepší

sola_lupa
24.02.2018 5 z 5

Kasie West mě uchvátila, už když jsem četla Náhradní kluk. I tato kniha se čte skvěle, je úplně odlišná od té předchozí a já se jdu právě modlit, aby mi CooBoo vydalo další její knihu, protože už mě rozmlsali a já bych si vážně špatně zvykala na něco méně úžasného. Kdybyste i tak stále váhali, věřte mi, že tahle knížka za to stojí, nikdy jsem nic podobného nečetla. Podle mě si obě její knihy, které nám přeložili a naservírovali, zaslouží filmové zpracování (ale jen za předpokladu, že to někdo šeredně nepokazí).

PetraBery
18.02.2018 4 z 5

Román o lásce středoškoláků, určený spíše –náctiletým čtenářkám, což já už nejsem. Ale i tak jsem si ráda přečetla o dívce Autumn, která přes víkend zůstane uvězněná v knihovně se samotářským Daxem, který se ve škole téměř s nikým nebaví. Kniha o přátelství, prvních láskách, pravdě a otevření se druhému člověku. Pěkně psané, autorka dokázala věrohodně popsat dívčin „problém“ i celou dospívající společnost.

SknihouVrukách
17.02.2018 5 z 5

Moja prvá kniha, ktorú som čítala a nesklamala. Autumn a Dax sú sympatickí hlavní hrdinovia. Prvá polovica bola dobrá, ale druhá ešte lepšia. Na začiatku knihy som si hovorila ako to asi dopadne, ale potom na konci som si nebola na 100 % istá. Škoda, že v knihe nie je popis postáv a čo ma sprevádzalo celú knihu je to, že ako je možne, že knihovníčka si nevšimne, že tam má ľudí. Prišlo mi to nerealistické.

Sisinka05
12.02.2018 4 z 5

Super. Kniha je čtivá, stránky vám ubíhají pod rukama. Hlavní hrdinové mi byly sympatičtí, i když jsem ze začátku nesnášela Daxe. Určitě od toho nic moc ale nečekejte, ať potom již tak nejste zklamaní. Já od toho nečekala vůbec nic, a kniha mě velice překvapila.
Mám ale pár výtek: 1. Nejsou tam žádné popisy postav. Jediné co každou kapitolu čteme je to, jak má daná postava krásné oči. To mě neskutečně vytáčelo. 2. Myslela jsem si, že se děj alespoň půlky knihy bude odehrávat v knihovně. Bohužel se ale v knihovně odehrávala pouze 1/3 knihy (skoro ani ne).
Jinak se mi kniha líbila, další knihy si od autorky 100% přečtu.

Liduka
11.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Můžu dokonce i říci, že patří mezi jednu z nejlepších YA knih, které jsem kdy četla. Docela jsem se bála, jaký bude děj, poté co Autumn a Dex opustí knihovnu, ale musím říci, že se mi líbil ještě víc než to co spolu prožili, když byli odkázáni sami na sebe. Autumn jsem rozhodně nezáviděla její dilema, které prožívala v druhé polovině knihy. Každopádně doporučuji k přečtení. Myslím, že se snad nenajde nikdo, kdo by se nezamiloval do tajemného Dexe :-)

LiLinka
11.02.2018 5 z 5

Po tvém boku je ta pravá romanťárna do zimního počasí, kdy zalezete s čajem po deku a čtete do poslední stránky. Těšila jsem se na ni už po přečtení první knihy autorky, jelikož se mi opravdu líbí její styl psaní, kniha má spád a i když u všech těchto slaďáků předpokládáme happyend, stejně je napínavá a nutí otáčet jednu stránku za druhou. Přidanou hodnotou je i velmi nenásilné vložení úzkostné poruchy, což je věc, o které není třeba mlčet.

Do Daxe se bezpochyby každá z nás zamiluje... z čehož vyplývá, že holkám vřele doporučuji! :)

Zebra01
03.02.2018 4 z 5

Kniha byla čtivá, námět se mi líbil. Jednu hvězdu odebírám proto, že jsem asi čekala něco víc.

Myška789
16.01.2018 5 z 5

Knížka byla strašně super, skvěle se četla a byl to nádherný a krásný příběh.