Plavba zlých snů

Plavba zlých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506761/bmid_plavba-zlych-snu-zS6-506761.png 4 391 391

Řekla bych, že doktor Cruz Costello je můj úhlavní nepřítel. Jenže to by vyžadovalo, abychom si sebe navzájem všímali, což jsme už více než deset let neudělali. V tomhle městě je za zlatého hocha. Zbožňovaný rozehrávač, co se stal lékařem. Já jsem holka, která se nechala v šestnácti zbouchnout a teď pracuje v bistru. On je ve Fairhope korunním princem. A já získávám svou pravidelnou dávku královské rodiny z bulvárního plátku. On je boháč. A já mám hluboko do kapsy. Když se naši sourozenci zasnoubili, Cruzovi rodiče pozvali před svatbou obě rodiny na plavbu lodí. Jenže my s Cruzem se ocitneme na jiné lodi, než všichni ostatní. Představte si deset strašlivých, nesnesitelných dní na moři, s chlapem, kterého nemůžu vystát. (Samozřejmě je to moje chyba.) Ale když přijde do hry alkohol, tajemství se vysypou z rukávu a mně zůstane jediná otázka: Troufnu si dát lásce ještě šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Cruz , 2021

evineckY
17.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Šílená, vtipná a předvídatelná komedie, ale úžasně jsem se bavila.
Cruz a Tennessee byla tedy dvojka, ale láska jim vydržela už od jeslí :-)
Nesee to v žádném případě neměla jednoduché a nemohla hned tak někomu důvěřovat.

Epidurál by měl každou chvilkou zabrat. Cruz mě jemně hladí po ruce a usmívá se na mě.
Fajn, to bych mu radila, protože tě odsud asi brzo vykopu, jestli se to nestane. Nemůžu uvěřit, žes mi tohle udělal.
Já si zase pamatuju, že ses účastnila zcela dobrovolně.

O dvacet minut později mám v náruči Adrianu Sylvii Costellovou.
Vypadá jako rozkošný, neškodný mimozemšťánek. Myslím jako E.T., ne takoví ti mimozemšťani, co napadnou naši planetu. Oči má tmavomodré jako její tatínek a hlavičku plešatou a lesklou jako Bruce Willis.

havrmoni
16.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Opět bezva čtení. Tess mi bylo líto, ale zároveň jsem na ní měla vztek, že po sobě nechá šlapat. To tahle autorka umí, abychom cítili. Sice nemusím ty veřejné vyznaní a žádosti o ruku, ale co už, je to romantika, tak pořádný happy end se očekává. Jako vždy za 5*.

nina3905
16.04.2023 5 z 5

Waw, kniha ma príjemne prekvapila. Úprimne môžem povedať, že taký sladký príbeh som od tejto autorky nečakala. Určite odporúčam na prečítanie.

pavlikova9332

Krásný příběh.

Njangu
16.04.2023 5 z 5

Po tom co mně zkazili obálku, nemusím tyhle kreslené, jsem se chvilku na přečtení musela nutit. Je to stejné jako s jídlem, které nevypadá vábně. Ale ještě štěstí, že je to má oblíbená spisovatelka a tak jsem prostě zavřela oči a přeskočila tu obálku poslepu.
Tennessee a Cruz mě bavili. Byla s nimi legrace a četlo se to samo. Tak doufám, že brzy bude zase nějaká nová knížka od této autorky.

mysanda20
15.04.2023 5 z 5

Byl to krásný příběh,
Nessie mě bavila,byla to taková dobrá duše a Cruz se k ní skvěle hodil

Kristy.Seb
14.04.2023 4 z 5

Když po sobě necháš lidi šlapat, dáváš jim sílu, aby tě zranili.

Když žijete ve stínu hrdiny, prostě nevíte, co máte, dokud se to nerozpadne.

Nessie byla chodící katastrofa. Ale byla to neskutečná bojovnice. Všem to naprosto nandala. Skvělý příběh, přečteno jedním dechem.

valika0302
12.04.2023 5 z 5

Prv som mala predsudky a nejako som sa nevedela prinútiť do tejto knihy, no nakoniec musím povedať, že som si ju nesmierne užila a považujem ju za jednu z tých lepších od autorky.