Garden Warfare

Garden Warfare https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326709/mid_garden-warfare-Ogc-326709.jpg 4 11 4

Komiks podle oblíbené videohry líčí příběh, který vyústil v Garden Warfare 2! Jak začala Zombossifikace městečka? Odkud se vzaly všechny ty nové rostliny a zombie? Vydejte se na veselé, akcí našlapané a zombiemi prolezlé dobrodružství, ve kterém se dozvíte, jak si Nate s Patrice poradí s ďábelským plánem Zombosse. Připravte se na střet minulosti s budoucností a robotů s magií ve velkolepé bitvě o městečko! V sérii označeno jako 3.5.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Plants vs. Zombies: Garden Warfare , 2016

ArkAngel
26.08.2022 2 z 5

Naroubovat do komiksu spinoff titul Garden Warfare ze série Plants vs. Zombies se nepodařilo úplně nejlépe a nové postavy se tu tak objevují jak se tvůrcům vlastně hodí. Někdo přicestuje časem, jiný se objeví jen tak a je to vlastně jen velká akce beze smyslu, kterou se snaží proložit i místy vtipnými hláškami. Možná si mohli více vyhrát s hrdiny od kytek, jejich role byla taková nijaká.

Kebab69
23.05.2020 3 z 5

Znám i lepší komiksy, ale za mě fajn komiks na zabavení (max. 20 minut)

Abukšákul
05.02.2020

Jako rodič nemůžu hodnotit =) kluci se u komiksu nasmáli =)

martinstefko
24.04.2017 4 z 5

"Plants vs. Zombies: Garden Warfare" je skvělým komiksem na odreagování a pokračuje tak v tom, co bylo načato předchozími díly. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/04/1421-plants-vs-zombies-garden-warfare-70.html

zombie

Paul Tobin