Piknik na hřbitově

Piknik na hřbitově https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194361/bmid_piknik-na-hrbitove-194361.jpg 4 8 2

Piknik na hřbitově? Proč ne! Alespoň v této knize se o to pokusila skupina mladých autorů. Jednotlivé povídky jsou obrazy toho, jak odlišní jedinci nazírají na současný svět, na jeho sociální a jiné problémy. Tato vyobrazení jsou různá, je zde forma sci-fi, hororu, fantasy, čistého realismu nebo dialogu. Zajímavá je skutečnost, že se sešly povídky, které vznikaly zcela nezávisle, ale přesto mají mnoho společného skepsi, syrovost a otázku života a smrti. První vydání.... celý text

hnilda3
04.02.2018 3 z 5

Některé povídky mě zaujaly, ale některé naopak byly podle mě trochu divné a o ničem, ale možná jsem je jen nepochopila a tudíž je nedocením. :-)

moore.allonsy
04.01.2018 5 z 5

Přečteno za jeden den. Knihu jsem zvolila do Čtenářské výzvy 2017 a nelituji, pět hvězdiček si zaslouží právem. Už první příběh mě absolutně dostal a další k tomu neměly daleko, protože každý vyžaduje zamyšlení se na psychické úrovni a vcítění se do jednotlivých osob. Každá z povídek dokáže v člověku rozehrát struny. Doporučuji!